Pilates & Yoga Malzemeleri

Yoga & Pilates Malzemeleri

Pilates ve yoga egzersizleri beden sağlığını iyileştirdiği gibi ruhsal bütünlüğü üzerinde de olumlu etkiler yaratıyor. Pilates vücuttaki tüm ana kas gruplarını dengeli bir şekilde esnetirken güç, denge ve vücut farkındalığını geliştiriyor. Yoga ise beden ve zihni bir araya getiren meditasyon egzersizlerini içeriyor. Evde yoga ve pilates yaparak ruh ve beden sağlığınızı geliştirmek istiyorsanız, ihtiyacınız olan malzemeler Beymen.com’da sizi bekliyor.Devamını Göster
 

Tempoya Ara Verin: Size Dinginlik ve Özgürlük Getirecek Yoga ve Pilates Malzemeleri

Günlük yaşantının karmaşasından uzaklaşarak huzur dolu bir içe dönüş serüvenine başlamak istiyorsanız yoga ve pilates malzemeleriyle ihtiyaç duyduğunuz ruh halinin izini sürebilirsiniz.

Yogadan ilham alınarak geliştirilen pilates egzersizleri için gereken ekipmanların tümünü evinizde kullanabilirsiniz. Evde pilates yapmak için gereken malzemelerin başında pilates matı, pilates topu ve pilates lastiği geliyor.

Technogym logolu pilates toplarından edinerek denge, esneklik ve koordinasyon yeteneklerinizi geliştirebilir, duruşunuzu eskisinden daha iyi hale getirebilirsiniz. Rahat ve esnek giysiler de egzersizleri en rahat şekilde gerçekleştirmek için gereken pilates ekipmanları arasında yer alıyor.

Evde Yoga Yapmak İçin İhtiyaç Duyacağınız Malzemeler

Yoga her zaman ve her yerde yapılabilen bir meditasyon türü. Zihin ve beden uygulamalarını eksiksiz bir biçimde yapabilmek için sakin bir atmosfere ve gerekli ekipmanlara sahip olmak yeterli. Siz de yoganın esneme, gerilme ve zihin egzersizlerini evde deneyimlemek istiyorsanız, temel malzemeleri edinerek kısa sürede bilinçli bir yogi haline gelebilirsiniz.

Zindelik ve vücut esnekliği sunan yoğa meditasyonu için ne giyilir diye merak ediyorsanız, nefes ve esneme egzersizlerini kolayca yapabileceğiniz rahat kıyafetler giymeye dikkat etmelisiniz. En temel yoga malzemelerinin başında ise yoga matı geliyor. Yoga meditasyonundaki birçok egzersiz kaydırmaz ve yumuşak özelliğe sahip mat adı verilen bu minder üzerinde gerçekleştiriliyor.

Egzersiz yaparken rahat edebilmek için çoğunlukla çevre dostu ve doğal malzemelerden üretilen yoga minderi tercih ediliyor. Ruhunuza iyi gelecek egzersizlere başlamak için sabırsızlanıyorsanız Roru Concept etiketine sahip yoga matlarından birini satın alabilirsiniz.

Söz konusu yoga olunca derin esneme egzersizlerine adım atabilmek için ihtiyacınız olan malzemelerden bir diğeri de yoga çemberi. Yoga çemberi pozlara en güvenli şekilde girmeye ve gerilen kasları rahatlatmaya yarıyor.

Temel duruş pozisyonlarına farklı hareketler eklemek istiyorsanız Seeka Yoga imzası taşıyan çember ürünleriyle evde yoga yapmanın keyfini çıkarabilirsiniz.

Pilates gibi yoga da kayışla yapılabilen çeşitli hareket biçimleri içeriyor. Siz de bu yardımcı ürünü edinerek fiziksel gücün yetersiz kaldığı anlarda pozisyonlarınızı sürdürebilirsiniz. El ve bacaklarınızı acıtmayan organik dokulu kayışları tercih ederek esnek olmayan kaslarınızı en rahat şekilde eğitebilirsiniz. Yoga pozlarını yerine getirirken denge egzersizlerini atlamak istemiyorsanız, Exussboard markalı denge tahtalarına mutlaka göz atmalısınız.

Ruhunuza İyi Gelecek Seçkin Yoga Malzemeleri

Her açıdan sağlıklı bir yaşam stilini benimseyenler yoganın nefes alma, rahatlama ve pozitif düşünme egzersizlerini uygulayarak arzuladıkları ruh haline kolayca ulaşabiliyor. Verimli bir meditasyonun yolu ise yoga pozlarından geçiyor.

Yogada birbirinden farklı etkiler uyandıran çeşitli egzersizler bulunuyor. Bu egzersizlerin bazıları yoga silindiri olarak da bilinen yoga roller üzerinde yapılırken bazıları da yoga blok yardımıyla yapılıyor. Dilerseniz Nui Yoga markalı bir meditasyon yastığı edinerek daha önce denemediğiniz egzersizleri deneyebilirsiniz.

Ayrıca zihinsel fonksiyonlara odaklanan meditasyon tespihleri ile auranızı tazeleyebilirsiniz. Doğal taşların el yapımı tasarımlarla bir araya getirildiği malaların en güzel örneklerini 108 Niyettaşı markasına ait ürünlerde görebilirsiniz.

Devamını Gizle

 

{{customPopupTitle}}