Telefon Aksesuarları

Seçkin Cep Telefonu Aksesuarları ve Çeşitleri

Cep telefonları günümüzde iletişim kurmaktan çok daha fazlasını yerine getiriyor. Bu durumda iş, okul ve ev başta olmak üzere yaşamın her alanında hayatı kolaylaştıran bu cihazları şımartmanın zamanı geldi de geçiyor. Cep telefonunuzu mevcut sadeliğinden kurtararak stilinizi yansıtan bir görünüme kavuşturmak istiyorsanız aradığınız en güzel aksesuarlar Beymen.com’da sizi bekliyor.Devamını Göster
 

Telefon Aksesuarları Nelerdir? Pratik ve Şık Cep Telefonu Aksesuar Çeşitleri

Telefon aksesuarları geniş ürün gamıyla kararsız kalmanıza neden olabilecek zengin bir kategoriden oluşuyor. Kimi ürünler kullanım kolaylığı sağlarken kimileri de göz kamaştıran tasarımlarıyla öne çıkıyor. Dolayısıyla hangi seçeneklere sahip olduğunuzu bilmek seçim yapmanızı kolaylaştırıyor.

Cep telefonu aksesuarları denince akla gelen ilk seçenekleri telefon tutacağı, telefon askısı ve kılıf gibi ürünler oluşturuyor. Tercihiniz hem hayatınızı kolaylaştırsın hem güzel görünsün istiyorsanız, yaratıcı tasarımlarıyla öne çıkan Popsockets imzalı telefon tutucu modelleri arasından kendinize ve stilinize en uygun olanı seçebilirsiniz.

Telefonları aksesuar haline getiren bir aksesuar arayışındaysanız Giena markasının farklı renk seçeneklerine sahip telefon askısı ürünleri sizi bekliyor.

Telefon Askısı ve Telefon Tutacağı Seçerken Şıklığınızdan Ödün Vermeyin

Duvar kağıdı olarak kullandığınız mükemmel görselleri desenli telefon tutacağı modelleriyle ekranın dışına taşıyabilirsiniz. Çiçek baskılı tasarımlardan süper kahramanlara kadar onlarca çeşit telefon tutacağı çeşidi arasından sizi yansıtan ürünü tercih ederek stilinize hoş bir dokunuş yapabilirsiniz.

Aksesuar alırken sizin için pratiklik ve şıklık eşit derecede önem taşıyorsa aradığınız ürün telefon askısı olabilir. İlginç telefon aksesuarları ailesinin bu üyesi farklı şekillerde kullanılabiliyor. İsterseniz boynunuza asarak telefonunuzu daha ulaşılır hale getirebilir isterseniz de elinize dolayarak minik bir el çantası gibi kullanabilirsiniz.

Şarj ve Data Kabloları

Şarj ve data kabloları cep telefonlarında en çok kullanılan aksesuarların başında geliyor. Kablolar bu denli göz önünde olunca sıra dışı tasarımlara sahip ürünleri tercih etmek de kaçınılmaz hale geliyor.

Kılıf ve tutacak gibi aksesuarlarla renk kattığınız telefonunuza farklı bir dokunuş yapmak istiyorsanız Hippi markalı şarj kablolarının örgü desenli modellerini kullanarak aynı zamanda hızlı veri aktarma ve batarya dolumu gibi ayrıcalıklardan faydalanabilirsiniz.

Kablonuzu paylaşımlı olarak kullanıyorsanız Vonmählen imzası taşıyan hepsi bir arada şarj kablosu ile USB-A, Mikro-USB, Lightning USB ve USB-C gibi birçok mobil cihazla uyumlu bir seçeneği de değerlendirebilirsiniz.

Taşınabilir Şarj Aletleri (Powerbank) Hakkında

Mesajlaşma trafiği, aramalar ve sosyal medya derken cep telefonunun şarjı saatler içinde bitebiliyor. Uzun yolculuklarda veya telefonu şarj etmenin mümkün olmadığı durumlarda içiniz rahat bir şekilde diğer işlerinize odaklanmak istiyorsanız taşınabilir şarj aleti kullanabilirsiniz. Farklı pil kapasiteleriyle telefonu birçok kez şarj etmenize olanak tanıyan bu teknolojinin sıra dışı modelleriyle tanışmak için Beymen.com’daki ürünleri inceleyebilirsiniz.

Taşınabilir şarj aletlerinin yalnızca batarya doldurmak için kullanıldığını düşünüyorsanız yeni teknolojilerle tanışmaya hazır olun. Lexon markasının powerbank ürünleri telefonunuzu kablosuz bir şekilde hızlıca şarj ederken hoparlör özelliğiyle sevdiğiniz müzikleri dinleme fırsatı da sunuyor.

Cep Telefonu Kılıfı ve Ekran Koruyucular

Cep telefonları kompakt tasarımlarıyla her yere kolaylıkla sığabiliyor. Küçük yapıları kullanışlı olsa da zaman zaman aksiliklere neden olabiliyor. Telefonunuz elinizden ansızın kayıp düştüğünde kaygılanmamak için telefon kılıfı ve ekran koruyucu gibi seçenekleri değerlendirebilirsiniz. Üstelik bu ürünler cep telefonlarını darbelere karşı korumakla kalmıyor. Birbirinden özel tasarımlarıyla öne çıkan cep telefonu kılıfları renk ve desen seçenekleriyle stilini telefonuna yansıtmak isteyenlerin ilk seçimleri arasında yer alıyor.

Devamını Gizle

 

{{customPopupTitle}}