Sipariş Takibi Kampanyalar The ONE Servisler

SEYAHAT

({{filteredProducts.total}} Ürün)

Eastpak

Transit'r S Valiz
-%30 2.199,00 TL 1.549,00 TL

“Çok gezen mi bilir, çok okuyan mı?” cümlesinden de anlaşılacağı üzere seyahat etmek insanlara pek çok şey katar. Zihinsel anlamda hayata farklı pencerelerden bakmanızı, kültürel anlamda ise farklı çevresel faktörleri ve yaşam stillerini gözlemlemenizi sağlar. İnsanların gelişmelerine katkıda bulunan seyahat, aynı zamanda sosyal ilişkilerin geliştirilmesine de yardımcı olur. Tüm bu getirilerinin dışında eğlenceli ve unutulmaz vakitler geçirdiğimiz seyahatler, yoğun yaşam temposu içerisinde biraz nefes alıp yenilenebilmemiz için kendi adımıza yapabileceğimiz en güzel yatırımlardır.

Stiline özen gösteren kadın ve erkekler her yerde olduğu gibi seyahatleri esnasında da hoş görünümlerini korumak isterler. Bunun için yapılacak rahat ancak stil sahibi kombinlerin yanında yolculukların baş kahramanları olan seyahat ürünlerini de özenle seçmeleri gerekir. Konforlu ve sorunsuz bir seyahat geçirmek adına öncelikle ürünlerin kaliteli materyaller ve sağlam dikiş teknikleri ile üretildiklerinden emin olunmalıdır. Özellikle havayolu ile yapılan yolculuklar sırasında hasar görme ihtimaline karşı ve uzun soluklu kullanım imkânı için dikkat edilecek bu hususlardan sonra edinilecek seyahat ürünlerinin tasarımlarına göre seçimler yapılabilir.

Piyasadaki yüzlerce farklı seyahat ürünü arasından ihtiyacınız olanlara Beymen.com ayrıcalıklarıyla sahip olabilirsiniz. Dünyaca ünlü markaların en kaliteli ve en güncel seyahat ürünleri modellerinin yer aldığı Beymen.com’u ziyaret ederek kaliteli ve güvenilir alışverişin keyfini çıkarabilirsiniz.

Devamını Göster
 

Seyahat Ürünleri Çeşitleri

7’den 70’e herkesi heyecanlandıran yolculuklar, kullanışlı seyahat ürünleriyle çok daha keyifli bir hal alıyor. İster iş amaçlı olsun ister keyfî; tüm yolculuklarda yanınızda zevkle taşıyacağınız bu ürünler ile stilinizi bir üst seviyeye taşımanız da mümkün.

Uzun soluklu yolculukların baş kahramanları olan bavullar, en bilindik seyahat ürünü çeşitleri arasında yer alıyor. Kıyafet, ayakkabı, aksesuar veya teknolojik ürünleriniz gibi tüm kişisel eşyalarınızı taşımanıza yardımcı olabilen bavullar, çift ya da dört tekerlekli yapıları ile sizi büyük ağırlıkları taşıma derdinden de kurtarıyor. Sert kapaklı da ya kumaş kaplama seçeneklerinin bulunduğu bavullar arasından stilinize uygun tercihler yapabilirsiniz. Klasik kombinleri seven ya da iş seyahatine çıkacak olan kadın ve erkekler için unisex siyah, kumaş kaplama bavullar en uygun seçeneklerden biri olacaktır. Günlük yaşamında daha renkli ve canlı kombinleri tercih edenler ise yine unisex, kalorifer formlu sert kapaklı yeşil, kırmızı, mavi, mor gibi renk seçeneklerinin bulunduğu bavul modellerini tercih edebilirler.

Kısa soluklu yolculuklarda bavul bekleme derdini ortadan kaldıracak olan seyahat çantaları ise çok da ufak olmayan boyutları ve fonksiyonel kullanımları ile ihtiyacınız olabilecek her şeyi yanınızda taşımaya olanak tanıyor. Elde ya da omuzunuzda taşıyabileceğiniz bu seyahat çantaları aynı zamanda kendi minyatür boy çantalarını da içlerinde barındırdığından; cüzdan, pasaport, gözlük gibi eşyalarınızı içerisinde kolaylıkla bulabilmeniz mümkün. Özellikle sık sık yolculuklar yapan kişiler edinecekleri unisex siyah bir seyahat çantasını her stilden kombinle rahatça kullanabilirler.

Seyahat Ürünleri ve Seyahat Setleri

Olası bir aksilik ile sizi üzmemesi ve uzun yıllar boyunca kullanabilmeniz adına alacağınız seyahat ürünlerinin kaliteli ve sağlam ürünler olmasına dikkat etmeniz gerekir. Alışverişin en kaliteli halini sunan Beymen.com’dan beğendiğiniz ürünleri gönül rahatlığı ile satın alabilirsiniz.

Beymen Hediye‘nin kumaş kaplama, asil ve klasik görünümlü bavullarından Rimowa‘nın rengarenk kalorifer formlu sert kapaklı bavullarına ve Haremlique‘in işlevsel kullanım imkânı olan seyahat çantalarına kadar birçok seçeneğin yer aldığı Beymen.com’u ziyaret ederek seyahatlerinize en keyifli şekilde hazırlanabilirsiniz. Hızlı ve güvenilir alışveriş imkanı için Beymen.com‘a davetlisiniz.

Devamını Gizle

 

{{customPopupTitle}}