Tebrik Kartı

Tebrik Kartı Çeşitleri

İletişim kurmanın geleneksel ve modern niteliklerini bir arada sunan pek az seçenek var. Sevgi, minnet ve kutlama gibi paylaşılmaya muhtaç duyguların aktarılmasını sağlayan tebrik kartları da bunlardan biri. Dijital iletişimin domine ettiği bir dünyada posta yoluyla gönderilen tebrik kartları hem gönderen hem alan için unutulmaz bir hatıra haline gelebiliyor. Beymen.com’da yer alan farklı tasarımlara sahip tebrik kartları arasından dilediğinizi seçerek belki yıllardır görmediğiniz bir arkadaşınızı belki de sizden uzakta yaşayan bir akrabanızın özel gününü tebrik edebilirsiniz.Devamını Göster
 

Gönderebileceğiniz Tebrik Kartı Önerileri

Günümüzde hemen hemen her kutlama ve özel gün için çeşitli tebrik kartları bulunuyor. Tebrik kartı çeşitlerinin başında standart, el yapımı, fotoğraflı ve elektronik gibi seçenekler geliyor. İster yılbaşı kartı ister bayram tebrik kartı olsun tüm tebrik kartları aynı amaca hizmet ediyor.

Kutlama denince akla gelen ilk fikirlerden birini bayram tebrik kartları oluşturuyor. Aranızda mesafe bulunan sevdiklerinizi telefonla aramak yerine samimi düşüncelerinizi içeren bir notla Ramazan Bayramı kutlama kartı gönderebilirsiniz. Bu şekilde ritüellerinize anlamlı bir değer katarak yıllar sonra dahi anımsanabilirsiniz.

Kutlama kartları ikili ilişkilerde sevinç ve mutluluğun paylaşımını ölümsüz kılmak için harika bir seçenek. Sevdiklerinize tebrik ve teşekkürün en etkili halini iletme arzusundaysanız Rifle Paper Co. tarafından tasarlanan harf desenli tebrik kartları iyi seçim olabilir.

Tebrik kartı çeşitleri arasında hangisini seçeceğinize karar veremediğiniz anlarda renklerin ilhamından yararlanabilirsiniz. Kutlama yaparak heyecanını paylaşmak istediğiniz kişiyi mavi, turuncu, sarı veya pembe renkli kartlarla şaşırtabilirsiniz.

Tebrik Kartları Neden Kullanılır?

Hem iş yaşamında hem sosyal ilişkilerde motivasyonu artırmanın yolu tebrik ve teşekkürden geçiyor. Tebrik kartları samimi dostlar, eski arkadaşlar veya en sevilen kuzenler arasında duygu ve dileklerin içtenlikle paylaşılmasını sağlıyor.

Özel günler ya da beklenmedik gelişmelerden duyduğunuz heyecanı sevdiklerinizle paylaşmak için tebrik kartı kullanabilirsiniz. Duygularınızı el yazınızla kaleme dökerek hazırlayacağınız bir tebrik kartı karşınızdaki kişiye özel hissettirerek aranızdaki bağların güçlenmesine katkı sunabilir.

Tebrik Kartı Nasıl Yazılır?

Yılbaşı tebrik kartı veya Kurban Bayramı kartları fark etmeksizin etkileyici bir metinle süslenmiş herhangi bir kutlama kartı yıllarca hatırlanacak bir anıya dönüşebilir. Tebrik kartının gönderilme amacından bağımsız şekilde belirli bir şablona uyarak duygu yüklü bir kutlama mesajı yazmak mümkün.

Tebrik kartına başlarken yalnızca karşınızdaki kişiye özel bir hitap kullanmak, kartın gönderilme amacını sıcak cümlelerle açıklamak ve imzanızı atarcasına güçlü bir kapanış yapmak tebrik kartı yazmanın püf noktaları arasında yer alıyor. Bu arada, tebrik kartının uzun olması gerekmiyor. Tek şart samimi olması.

Dilerseniz kutlama kartlarınızı ufak jestler ve yaratıcı fikirlerle süsleyebilirsiniz. Karta not yazarken hisleri harekete geçiren dileklerde bulunmak veya hoş bir çiçek iliştirmek her iki taraf için de mutluluk verici bir deneyime dönüşebilir.

Tebrik Kartı Hangi Günlerde Gönderilir?

İletişimin en güçlü hali duyguların sözle aktarımıyla gerçekleşse de nihayetinde söz uçup yazı kalıyor. Hal böyle olunca tebrik kartları özel günlerin hatırasını ölümsüzleştirmekte en çok aranan hediyelerin başında geliyor.

Kutlama kartlarını hangi günlerde göndereceğiniz tamamen sizin inisiyatifinizde; ancak sevdiklerinizin sizden tebrik beklediği birkaç özel günden bahsetmekte yarar var. Yıldönümü, yeni iş, yeni ev, düğün, nişan ve mezuniyet tebrik kartıyla kutlanabilen özel anların başında geliyor. Bunlar dışında her yıl kutlama yapabileceğiniz başka günler de bulunuyor. Sevgililer Günü, Babalar Günü, Anneler Günü ve dini bayramlar da tebrik kartı gönderilen günler arasında yer alıyor.

Devamını Gizle

 

{{customPopupTitle}}