Öğretmenler Günü Hediyeleri

Beymen Collection

KRAVAT
-%70 429,00 TL 129,00 TL

En Güzel Öğretmenler Günü Hediyeleri

Bildikleriyle sizi aydınlatan ve yol gösterici bir rol üstlenen birçok insana sahip olabilirsiniz. Her yıl 24 Kasım’da minnet ve teşekkürü hak eden öğretmenleriniz de bunlardan biri. Bu özel gün yaklaştıkça yoğunlaşan öğretmene hediye ne alınır telaşını Beymen.com’un sizin için hazırladığı Öğretmenler Günü hediyeleri koleksiyonuyla üzerinizden atabilirsiniz.Devamını Göster
 

İster anasınıfı öğretmeni olsun ister öğretim görevlisi bir akademisyen, yaşamınızda bıraktığı izler yıllar geçse dahi unutulmayacak öğretmenlerinize küçük bir sürpriz yapabilirsiniz.

Ona verdiğiniz değerin ne kadar çok olduğunu belirten, duygu dolu bir mektup veya kullandıkça sizi hatırlamasını sağlayacak fonksiyonel bir eşya öğretmeninizi mutlu etmeye yetebilir. Öğretme motivasyonunu güçlendirecek ve şevkle yaptığı mesleğine daha çok inanmasını sağlayacak Öğretmenler Günü hediyeleri için Beymen.com’un ürün seçkilerine göz atabilirsiniz.

Öğretmenler Günü Hediye Fikirleri

Hayatınıza dokunan değerli öğretmenleriniz için yaratıcı fikirler peşinde koşuyorsanız ilham verici alternatiflerden yardım alabilirsiniz. Hediye fikrinizi olgunlaştırırken büyük anlamlar ifade eden küçük şeylere odaklanabilirsiniz. Etkili bir hediye fikri için gün içinde sürekli ihtiyaç duyulan eşyalar iyi bir başlangıç olabilir. Örneğin kullanırken sizi anımsayacağı bir defter seti için Beymen Hediye, aynı zamanda zarif bir aksesuar olarak kullanılabilecek deri kartlıklar için Ralph Lauren, masasına stil katacak saatler içinse Lexon markasına ait ürünlere göz atabilirsiniz.

Öğretmene Ne Gibi Hediyeler Alınır?

Öğretmene alınacak hediye konusunda beyin fırtınası yaparken aranızdaki iletişimin ne düzeyde olduğu büyük önem taşıyor. Kişisel ve samimiyet içeren hediye fikirlerine geçmeden önce parfüm, giyim ürünleri ve aksesuar gibi seçenekleri değerlendirebilirsiniz.

Kış aylarında hem bedenini hem içini ısıtacak bir kazak için Lacoste ve Beymen Club markalarını tercih edebilirsiniz. Öğretmeninizin sizin aldığınız bir hediyeyle göz kamaştırmasını istiyorsanız kravat mendil seti, fular veya eşarp gibi alternatifleri de masaya yatırabilirsiniz. Daha spesifik olmak gerekirse Beymen Hediye ve House of Silk markalarının sofistike tasarımlarına göz atabilirsiniz.

Erkek Öğretmene Hediye

Öğretmene hediye alırken cinsiyetine göre seçimler yapmak seçenekleri daraltmanıza yardımcı olarak kararsızlığınızı ortadan kaldırabilir. Erkek öğretmene hediye fikirlerinin başında kol saati, kemer seti ve kravat iğnesi gibi seçenekler geliyor.

Wouf veya Mueslii imzası taşıyan laptop çantaları ve Woodcessories markasının özel tasarımlı tablet kılıfları da iyi bir alternatif olabilir. Erkek öğretmene alınabilecek diğer hediyeler arasında ise isim kartlığı, evrak çantası, organizer, kol düğmesi ve defter gibi armağanlar yer alıyor.

Kadın Öğretmene Hediye

Hediye alarak teşekkürlerinizi sunmak istediğiniz öğretmen bir kadınsa onu mutlu edecek bir seçim yapmakta çok daha geniş alternatiflere sahipsiniz. Fakat onlarca çeşit ürün arasından öğretmeninizin zevkine en uygun olanını bulmakta kararsızlık yaşamanız mümkün. Nokta atışı yaparak heyecan verici bir sürprize imza atmak istiyorsanız Beymen.com’da geniş ürün yelpazesi sizi bekliyor.

Gaynor ve Missoni markalarının zarif şal modelleri arasından öğretmeninizin beğenebileceği bir hediye seçebilirsiniz. Öğretmeniniz gömlek giymekten ödün vermeyen bir stile sahipse Academia ve Polo Ralph Lauren etiketli tasarımları tercih edebilirsiniz.

Hediyenin Yanında Verilebilecek Öğretmenler Günü Notları

Öğretmenler Günü hediye almaktan daha çok minnet ve teşekkürün iletilmesine olanak tanıyan özel günlerin başında geliyor. Hal böyle olunca öğretmene en güzel hediye alma telaşı kadar bu hediyeyi nasıl bir notla ileteceğiniz de büyük önem kazanıyor.

Böyle durumlarda duyguların samimi bir şekilde aktarıldığı teşekkür notları olmazsa olmazlar arasında yer alıyor. “Bana yaşamım boyunca rehberlik edecek değerli bilgiler öğrettiğiniz ve nice değerler kattığınız için size minnettarım” şeklinde bir notu tebrik kartıyla birlikte sunarak bu özel gününde öğretmeninizi mutlu edebilirsiniz.

Devamını Gizle

 

{{customPopupTitle}}