Sipariş Takibi Kampanyalar The ONE Servisler

Babalar Günü

({{filteredProducts.total}} Ürün)

Babalar Günü Hediye Fikirleri

Yaşamınız boyunca bazen rol modeliniz bazen de en yakın sırdaşınız olan babanızı ona özel kutlanan bir günde tarifi mümkün olmayan duygulara sürüklemek sizin elinizde. Her yıl haziran ayının üçüncü pazar günü yaklaştıkça artan Babalar Günü heyecanını babanız için seçeceğiniz anlamlı bir hediye katlayabilirsiniz. Beymen.com’un sizin için hazırladığı babaya alınabilecek hediyeler koleksiyonu ile paylaştıkça çoğalan mutluluklara bir yenisini ekleyebilirsiniz. Devamını Göster
 

Söz konusu babaya alınacak hediyeler olunca onlarca seçenek arasından onu en mutlu edecek olanı bulmak her zaman kolay olmayabilir. Babalar Gününü hoş bir sürprizle kutlamak için ayakkabıdan aksesuara, kozmetikten hazır giyime farklı ürün grupları arasından babanıza layık en güzel hediyeyi seçerken Beymen.com’un geniş seçkisine mutlaka göz atmalısınız.

Babalar Günü Hediyesi Ne Alınır?

Acısıyla tatlısıyla onlarca yılı birlikte geçirdiğiniz babanıza size kattıkları için içten bir teşekkür etmek istiyorsanız Beymen.com tüm koleksiyonlarıyla yanınızda. Yaratıcı fikirler, sıra dışı hediyeler ve ilginç sürprizlerle vakit harcamadan babanızı mutlu etmenin yolu Beymen.com’dan geçiyor.

Öncelikle unutmamalısınız ki aranızdaki iletişim ne düzeyde olursa olsun bu özel gün babanızı ne kadar tanıdığınızla da yakından ilgili. Bu nedenle hediye seçerken ekstra özen göstermenizde yarar var. Babaya hediye olarak ne alınır diye merak ediyorsanız, sayısız alternatife sahipsiniz.

Kişisel bakımından ödün vermeyen babalar için tıraş takımı, sakal yağı ve parfümden oluşan bir hediye seti hazırlayabilirsiniz. Ayrıca bu babalar için Fjallraven ve Bottega Veneta markalarının tıraş çantaları da düşünceli bir hediye olacaktır.

Babanızın stil danışmanlığını yapmak gibi bir hayaliniz varsa Babalar Gününü fırsata dönüştürebilirsiniz. Zarif ve değerli bir aksesuarla sade bir kutlama yapmayı planlıyorsanız AtolyeWolf ve Brace İstanbul etiketi taşıyan bileklikler iyi bir fikir olabilir. Yıllarca kullanılabilecek uzun ömürlü bir hediye arayışındaysanız Prada, Santoni veya Beymen Collection imzası taşıyan ayakkabılar da babanızı mutlu etmeye yetebilir.

Profesyonel yaşamında dahi ince zevkleriyle gündeme gelen babalar için Tumi veya Pineider markasının göz alıcı çizgilere sahip evrak çantası tasarımlarını tercih edebilirsiniz. En sevdiği takım elbisesiyle uyum içinde kullanabileceği Lanvin veya Selin Küçüksöz imzalı kravatlar da iyi bir fikir olabilir.

Kişiye Özel Babalar Günü Hediyesi Fikirleri

Kişiselleştirilmiş hediyelerin daha anlamlı ve manevi değeri yüksek seçenekler olduğu herkesçe biliniyor. Siz de Babalar Günü hediyesi düşünürken kararsız kalanlar kulübündeyseniz, kişiye özel hediyelere yönelerek bu sorunu ortadan kaldırabilirsiniz. Çok popüler olmayan ve doğrudan babanızın zevklerine hitap eden bir hediye babanızı şımartmak için harika bir seçenek olabilir.

Wouf ve Brunello Cucinelli markalarının seyahat çantaları sık yolculuk yapan babalar için en güzel hediye seçenekleri arasında. Hatta gezileri sırasında anılarını ölümsüzleştirmesi için Leica markalı kameralardan da hediye edebilirsiniz. Yaşı kaç olursa olsun çocuksu ruhunu kaybetmeyen babalar içinse Funko markasının özel tasarımlı figürlerini satın alabilirsiniz.

En Popüler Babalar Günü Hediyeleri Nelerdir?

Tüm bu Babalar Günü hediye fikirleri sizi istediğiniz sonuca götürmüyorsa, seçiminizi daha klasik bir hediyeden yana kullanabilirsiniz. Kimileri tarafından klişe olarak adlandırılan bazı hediyeler babanızı duygulandırıp heyecanlandırmaya yetebilir. Bu noktada ayakkabıdan cekete, gömlekten monta kadar satın alabileceğiniz birçok hediye çeşidi var. Beymen Hediye etiketi taşıyan bir kemer seti veya tasarımıyla göz kamaştıran Tag Heuer kol saati de beğeni kriterlerine uygun birer hediye olabilir.

Klasikten ödün vermeyen bir babaya sahipseniz Thompson veya Boga markalarının kol düğmelerini de tercih edebilirsiniz. Söz konusu popüler Babalar Günü hediyesi olunca güzel kokulardan söz etmemek olmaz. Acqua Di Parma parfüm setleri babalar günü için en güzel hediyeler arasında popülerliğini koruyor.

Devamını Gizle

 

{{customPopupTitle}}