Sipariş Takibi Kampanyalar The ONE Servisler

Versace

({{filteredProducts.total}} Ürün)
İtalyan efsanesinin en güçlü isimlerinden Versace, 1978 senesinde Milano’da kurulduğundan bu yana lüks tasarımların mimarı olmayı sürdürüyor. Deri ağırlıklı koleksiyonu ile ön plana çıkan markanın gücü her daim farklı ve özgün olmasından geliyor. Logosunda Yunan mitolojisinin ikonik figürü Medusa’nın yüzü bulanan Versace ürünlerini görenler tıpkı Medusa efsanesinde olduğu gibi donup kalıyor. İlk görüşte kendine aşık eden tasarımlarıyla Versace, son dönemde ön plana çıkmaya başlayan inovatif tasarımları, flaş baskıları ve parlak renkleri ile tasarım dünyasındaki farkını ortaya koymaya devam ediyor. Koleksiyonlarıyla sadece tasarım dünyasından değil sanat dünyasından da pek çok isme ilham olan Versace, 80’li yıllarda ortaya çıkardığı metalik altın renkteki serisi gibi ışıl ışıl ve çarpıcı. Devamını Göster

yüzyılın en yetenekli tasarımcılarından birisi olarak kabul edilen Donatella Versace’nin Gianni’den kalan mirası hala sürdürdüğü Versace markasının kumaşlarından kesimine, kullandığı malzemelerden en ince detayına kadar düşünülmüş detaylarına her şeyi başlı başına bir hikaye. Bilhassa ayakkabı ve çanta tasarımları ile akla ilk gelen isimlerden olan Versace, gömlekten elbiseye, tişörtten pantolona zengin giyim koleksiyonu ile de rakip tanımıyor. Kırmızı halıdan sokak stiline, gündelik kıyafetlerden resmi alternatiflere pek çok alternatif sunuyor. Başlangıçta stil sahibi erkekler yaratmak için yola çıkan marka, bugün kadınlar için tasarladığı çarpıcı ve modern modellerle de eşsizliğini ispatlıyor.

Stil Oyununun Kurucusu

Yüksek topuklardan makosenlere, sandaletlerden spor ayakkabılara, botlardan çizmelere hangi tarzda olursa olsun elegan çizgisinden asla ödün vermeyen Versace ayakkabıların kalitesi tartışılmaz. Klasikleşmiş siyah deri ayakkabılar serisinin ince topuklu, bot, Oxford, burnu açık ve bantlı modellerinin her biri birer ikon niteliğinde. Ayrıca Versace’nin altın renginin göz kamaştırıcılığı ile daha da çarpıcı hale gelen ayakkabıları da tasarım efsaneleri arasında yer alıyor. Bebek mavisi ve pembesi gibi yumuşak renkleri de koleksiyonunda bulunduran Versace’nin olmazsa olmazı Medusa şeklindeki ayakkabı tokaları ise markanın imzası. Çiçek baskılı saten tasarımları ve bilekten bağlı seçenekleriyle de her türden kombinin en güçlü parçası Versace ayakkabıların botları da bir o kadar kendine has. Zımba ve toka detaylarının çokça kullanıldığı deri ağırlıkta bot ve çizme koleksiyonunun yanı sıra pop art baskılar ve leoparlarla dinamik hale gelen sneakerları da bir o kadar dikkat çekici olan Versace’nin erkekler için tasarladığı klasik ayakkabılar da stil sahibi olmanın rehberi gibi. Erkek tasarımlarında da en az kadınlarınki kadar cesur olan Versace, leopar desenli ve baskılı spor ayakkabı modelleri kadar cesur ve alışılmışın dışında renk alternatifleriyle de farkını ortaya koyuyor.

Lüksün Sembolü

Versace’nin bir diğer alametifarikası çantaları ise derinin ağırlıkta olduğu siyah ve kırmızı gibi klasikleşmiş modelleri kadar mavi ve pembe gibi renkleriyle de dikkat çekiyor. Kaplan figürünün de çokça kullanıldığı, ilhamını vahşi doğadan alan baskı tasarımların yanı sıra taşlı ve kilit detaylı modelleriyle de beğeni kazanıyor. Çiçek formunun da sıklıkla ön plana çıktığı Versace çantalar, farklı türden altarnatifler sunuyor. Omuz ve sırt çantasının yanı sıra el çantaları, clutchlar, bel çantaları ve spor modelleriyle de hem erkekler hem de kadınlar dünyasına hitap ediyor. Altın renginin ihtişamını çantalarında da kullanan Versace, cüzdan modelleriyle de gündelik hayatın kurtarıcısı oluyor. Deri tek renk cüzdanların sofistikeliğine taşlı, payetli ve işlemeli modellerin dinamizmini ekleyen markanın tasarımları sahip olduğu ayrıntılarla da ne kadar özel olduklarını ispat ediyor.  

Doğadan Gardıroplarınıza…

Vahşi doğadan esinlenerek tasarlanmış ipek baskı gömleklerinden perde, kapı ve zemin gibi farklı nesnelerin kolajı olan Sipario serisine, çiçek desenlerinin hakim olduğu Dea Print tasarımlarına her biri başlı başına bir stil olayı olan gömlek tasarımlarıyla Versace alanının yeri doldurulamaz isimlerinden. Sınırlı sayıda üretilen pop art ve Rönesans esintilerinin iç içe geçtiği çarpıcı gömlek tasarımlarının yanı sıra büyük cepli ve kadife, pamuklu, yün gibi farklı kumaş türlerinin birleştiği ekose gömlekleri, çiçek işlemeli düz siyah renkteki Barok serisi ve sanat tarihinden hikayeler fısıldayan gömlek modelleri Versace’nin neden bir efsane olduğunun en önemli göstergesi.

Bugüntüm dünyayı kendine hayran bırakan Versace tasarımlarına Beymen.com ayrıcalıklarından yararlanarak sahip olabilirsiniz.
Devamını Gizle

{{customPopupTitle}}