Under Armour

Öğrencisi olduğu üniversitede takım kaptanlığı yaparken kendine bir iş kurmaya karar veren Kevin Plank, sportif çizgileri günlük yaşama entegre ettiği parçaları evinin bodrumunda üretmeye başladı. Genç ve dinamik ruhunu Amerika’nın dört bir köşesine yaptığı gezilerle besleyerek kreasyonlarına kimliğinden parçalar katan tasarımcı markasını kurduğunda yalnızca 24 yaşındaydı. Devamını Göster

1999 yılında, kuruluşundan üç yıl sonra, Hollywood’un en gözde yapımcılarında olan Warner Brothers ile anlaşarak iki farklı filmin kostüm dizaynlarını yapan Kevin Plank, seyirciyle buluşan muazzam tasarımlarıyla moda dünyasını sarstı. Zaman içerisinde ikon haline gelecek Under Armour logo dizaynıyla tüm dikkatleri üzerine toplayan marka, sportif stilin günlük hayattaki yükselişine öncülük eden isimlerden.

Marka metropol tarzına dinamik ve enerjik aksanlar entegre etmek isteyenleri büyüleyen koleksiyonlara sahip. Under Armour ayakkabı erkek ve kadın kreasyonları kültleşmiş tasarımlar arasındaki yerini çoktan aldı. Sportif tarzı nitelikle buluşturan ve Under Armour tshirt, sweatshirt, şort, eşofman ve sneaker kreasyonları Beymen.com’un seçkin dünyasında sizlerle tanışmayı bekliyor.

Under Armour Erkek Ayakkabı Modelleri

Under Armour basketbol ayakkabısı serileri, moda dünyasına tanıtıldığı ilk anda inanılmaz bir ilgi gördü. Zamana meydan okuyarak ilk günkü enerjisini ve muhteşem duruşunu koruyan ayakkabı kreasyonları sınırları zorlamayı seven ve sıradanlıktan uzak parçalar tercih eden erkeklerin kombinlerini tamamlıyor.

Kalın taban formunu teknolojiyle geliştiren Under Armour erkek ayakkabı modellerinin zeminle uyumu mükemmel. Günün yoğun saatlerini maksimum enerjiyle geçirme imkanı sunan konformist tasarımlar deri ve file formlu dokunuşlarla bambaşka bir boyuta taşınıyor. Ergonomik dizayn şifrelerini fütüristik tasarım çizgileriyle harmanlayan ayakkabı modellerinde kontrast tonların yarattığı çekici zıtlık kompozisyonlara asi bir hava katıyor. Sneakerlara eşlik eden Under Armour bot tasarımları cesur ruhunu yılın her anında yansıtmak isteyenleri kendine çekiyor.

Under Armour Kadın Ayakkabı Modelleri

Beymen seçkin kimlikleri odak noktasında kalite ve lüks olan dizaynlarla buluşturmaya devam ediyor. Özgürlüğe dair manifesto niteliğindeki eşsiz sneaker modelleriyle sokak stiline nefis dokunuşlar yapan Under Armour kadın ayakkabı kreasyonları feminen ruhundaki güçlü yanlara vurgu yapmak isteyen kadınların favorilerinden.

Farklı segmentlerdeki materyalleri bir araya getirerek sportif tasarım çizgilerini eklektik dizayn kodlarıyla buluşturan ayakkabılar egzersiz ritüellerini günün en keyifli anlarına dönüştürüyor. Asi kişiliğini cüretkar bir şekilde yansıtmak isteyen kadınlarsa sneakerları bir araya gelmesi beklenmedik kompozisyonlarda kullanmayı tercih ediyorlar. Under Armour terlik tasarımlarıyla tamamlanan kreasyonlar kendi yolunu çizmiş erişilmez kimliklerin vazgeçilmezleri arasında.

Sporu Hayatın Merkezine Koyanların Tercihi

Metropol tarzını dinamik nüanslarla yükselterek klişelere meydan okuyan tasarımlara imza atan marka, sporu seçkin yaşamının merkezine koyanların ilk tercihlerinden. Egzersiz saatlerine özgün parçaları ve kaliteli tasarımları entegre eden Under Armour şort ve Under Armour atlet modelleri güne konfor katıyor. Maskulen kesimli parçaları pastel tonlar ve file detaylarla yeniden yorumlayan Under Armour sweatshirt modellerinin yumuşak dokusu bedeni okşar nitelikte.

Kullanıcısından bir parça taşıyan Under Armour mont çeşitlerinin file formlu farklı materyalleri bir araya getiren dizaynı günlük stile modern ve cesur vurgular yapıyor. Tarzı tamamlayan Under Armour şapka modellerinin kullanıcısının duruşuna kattığı havaysa oldukça gizemli ve egzotik.

Elit yaşamının her dakikasını modern metaforlar içeren konformist ve cesur parçalarla tamamlamak isteyenler aradıklarını Under Armour’un benzersiz kreasyonlarında buluyor. Prestijli silüetlerin buluşma noktası Beymen Under Armour outlet ve sezon kreasyonlarını beğenilerinize sunuyor. Siz de ayrıcalıklı alışverişin adresi Beymen.com ile Under Armour eşofman, tayt, tshirt, şort ve sneaker koleksiyonlarıyla tanışabilir, duruşunuzu tamamlayacak parçaları seçebilirsiniz.
Devamını Gizle

{{customPopupTitle}}