Sipariş Takibi Kampanyalar The One Servisler tr
  

Geçmişten günümüze kadar çeşitli ibadetlerde, törenlerde ve ayinlerde kendisine yer bulan tütsüler ve meditasyonlarda kullanılan buhurdanlıklar, yeni formları ve kokularıyla günlük yaşamda sıklıkla tercih ediliyor. Yaşam ve iş alanlarında genellikle bir çeşit oda kokusu olarak tercih edilen tütsü ve buhurdanlık çeşitleri, ortamda bulunan kötü kokuları ve negatif enerjileri yok etmek amacıyla kullanılıyor. Aynı zamanda bu ürünler, mekanın ve kişilerin enerjisini tazeleyen pozitif bir etki de sunuyor.

Birbirinden farklı kokularıyla zevklerinize hitap etmeye kararlı olan tütsüler, ruhunuza dokunacak ve sizi iyi hissettirecek seçeneklere sahip! Tasarım olarak da etkileyici bir görünüm sunan tütsülük ve buhurdanlıklar, gelenekselliğin ve modernliğin buluştuğu modellerle karşınıza çıkıyor. Evinizin ve iş yerinizin dekorasyonuna uyum sağlayacak tasarımlardan oluşan söz konusu ürünleri, Beymen ayrıcalığı ile bu sayfada bulabilirsiniz!

Devamını Göster  
   

1. Tütsü Yakmanın Şık Hali: Tütsülük Çeşitleri

,

Evde tütsü yakmak kimi zaman bazı küçük kazaları beraberinde getirebiliyor. Tütsü küllerinin halıya veya koltuğa düşmesi ise bu küçük kazaların başında geliyor. Tütsü yakma deneyimlerini çok daha kaliteli ve konforlu hale getirmeye aday olan tütsülükler, birçok farklı modelle kategoride sıralanıyor. Bakır, seramik ve mermer gibi farklı materyallerden üretilen tütsülükler, kullanım alanlarının tarzıyla ve diğer ev dekorasyon ürünleri ile uyumlu olma konusunda üstün bir başarı gösteriyor.

2. Ortamın Enerjisini Yükseltir: Buhurdanlık Seçenekleri

Aromaterapiyle ilgilenenler ve yaşam alanlarında güzel esansların etkilerine yer vermek isteyenler için kullanışlı olan buhurdanlıklar hem koku hem de tasarım olarak evlerin atmosferini değiştiriyor. Çoğunlukla seramik ve betondan üretilen ve üst kısmında bakır kaseye sahip olan buhurdanlıklar, alt bölüme yerleştirilen mumun ısısıyla esansın ortama yayılmasını sağlıyor. Yaşam alanlarının enerjisini yükseltmek, odaklanmayı sağlamak ve zihinle beden arasında denge oluşturmak gibi etkilere sahip olan buhurdanlıklar, zarif görünümleriyle de göz dolduruyor.

3. Anlamlı Bir Armağan: Tütsü Hediye Setleri

Özel günlerde sevdiklerinizi mutlu etmek ve hediye seçiminizle karşınızdaki kişilerin akıllarında kalıcı olmak istiyorsanız tütsü hediye setlerini tercih edebilirsiniz. Tütsülük, tütsü, ada çayı ve lavanta gibi kurumuş bitkiler ve küçük hediyelik eşyalardan oluşan tütsü seti çeşitleri, şık bir kutu halinde satışa sunuluyor. Bununla birlikte hediye tütsü kutularının içeriği değişkenlik gösteriyor. Kimi kutularda tütsülükler bakır tabaklardan oluşurken kimi kutularda seramik çanaklardan oluşuyor.

4. Göz Alıcı ve Fonksiyonel: Tütsü Tabağı Seçenekleri

Tütsü yakmak için son derece işlevsel ve şık ürünler olan tütsü tabakları, bakır ve seramik gibi çeşitlerle kategoride yerini alıyor. Hem ot hem de çubuk tütsüler için ideal bir ortam oluşturan tütsü tabakları, tütsüleri sabitlemek ve küllerin yere dökülmesini önlemek açısından pratik bir kullanım sunuyor. Tasarım olarak farklı zevklere seslenen tütsü tabakları, bulunduğu ortamı dekoratif olarak tamamlama konusunda da etkileyici bir rol üstleniyor.

5. Şık ve Kullanışlı: Mum Söndürücülü Buhurdanlık Çeşitleri

Sevdiğiniz esansların hoş kokularını ve aynı zamanda tazeleyici etkilerini yaşam alanlarınıza taşıyan buhurdanlıklar, bu deneyiminizi çok daha ayrıcalıklı hale getirmeye geliyor. Kendisine ait bir mum söndürücüsüne sahip olan buhurdanlık seti çeşitleri mumu söndürmeniz gerektiğinde sadece kolaylık sunmakla kalmıyor, aynı zamanda buhurdanlık mumu söndükten sonra ortaya çıkan is kokusuna da engel oluyor. Bu sayede ortamı saran esansın kokusu çok daha kalıcı oluyor. Mum söndürücülü buhurdanlık çeşitleri, birçok farklı modelle beğeninize sunuluyor.

6. Otantik ve Gösterişli: Tütsü Çanağı Modelleri

Tütsü yakmanın pek çok şekli ve yöntemi bulunuyor. Bunlardan biri de, tütsüyü çanak içinde yakıp gezinmek! Lavanta, ada çayı ve bunlar gibi diğer pek çok otu yakmak için tercih edilen tütsü çanakları, tütsünün yere dökülmeden ev ve iş yeri gibi alanlarda gezdirilmesine olanak tanıyor. Genellikle bakırdan üretilen ve tutma sapına sahip olan tütsü çanakları, diğer bakır ev ürünleri gibi vintage görünümleriyle de dekorasyona değer kazandırıyor.

7. Alışılmışın Dışında Buketler: Tütsü Buketleri

Ada çayı, lavanta, defne yaprağı ve daha fazlası… Güzel kokularının yanı sıra pozitif etkileriyle de sıklıkla tercih edilen ot çeşitleri, bir buket halinde sizleri bekliyor. Mis kokulu otların arındırıcı özelliklerinden yararlanmanız için harika bir seçenek sunan tütsü buketi çeşitleri, farklı içeriklerden oluşuyor. Hem kendiniz hem de sevdikleriniz için tercih edebileceğiniz tütsü buketleri, özel tasarımıyla da dikkat çekiyor.

8. Tütsü ve Buhurdanlık Çeşitlerine Dair Sık Sorulan Sorular

Yaşam alanında ya da ofis ortamında tütsü çeşitleri ve buhurdanlıkların sunduğu etkilerden yararlanmak isteyenlerin aklında pek çok soru işareti oluşabiliyor. “Tütsü nasıl yakılır?” ve “Buhurdanlık ne işe yarar?” soruları, tütsü ve buhurdanlık çeşitlerine dair en çok merak edilenler arasında başı çekiyor. Tütsü ve buhurdanlık kullanımıyla ilgili merak edilen tüm sorular, ince ayrıntısıyla ele alınıyor!

8.1. Beymen'in Tütsü ve Buhurdanlık Markaları Nelerdir?

Coho Objet, İnka Wood, Great Loom, Bakır İstanbul, Atölye Sır ve Prana Vibes gibi dünyaca ünlü markalar Beymen’in tütsü ve buhurdanlık kategorisinde kendisine yer buluyor. Ev ve dekorasyon ürünleri alanında adını geniş kitlelere duyurmuş olan bu markalar, kaliteli ürünleri ve saygın imajlarıyla Beymen’de bir araya geliyor.

Kategorinin dikkat çeken markalarından biri olan Coho Objet, hediyelik tütsü setleri ve el yapımı buhurdanlık modelleriyle öne çıkıyor. Ağaç tütsü çeşitleriyle dikkat çeken İnka Wood, çam, nane ve misk gibi baskın notalarla yaşam alanlarının havasını değiştiriyor. Tütsü buketleri konusunda birçok seçenek sunan Prana Vibes ise kaliteli ot tütsüleri sizinle buluşturmak için hazır bekliyor!

8.2. Tütsü Nasıl Yakılır?

Tütsüler ot ve çubuk olmak üzere iki farklı çeşitten oluşuyor. Her iki çeşidi de kibrit ya da çakmak yardımıyla ucundan tutuşturuluyor. Ucu yanan tütsüleri bir daha yakmaya gerek kalmıyor. Bununla birlikte bir tütsü ortalama olarak 20 ila 50 dakika içinde tamamen yanarak kül oluyor. Dolayısıyla tütsüyü yakmak için tütsü tabağı ya da tütsü çanağı kullanmak, küllerin etrafa dökülmemesi açısından çok daha mantıklı olabiliyor. Dilerseniz tütsüyü daha sonra tekrar kullanmak için ucunu suyla ıslatarak da söndürebilirsiniz!

8.3. Buhurdanlık Ne İşe Yarar?

Aromaterapi ve meditasyon uygulamalarının vazgeçilmezi olan buhurdanlık, kokulu yağ ve esansların ısıyla ortama çok daha hızlı yayılmasına olanak tanıyor. Alt kısmında mum koymak için özel bir yere sahip olan buhurdanlık çeşitleri, mumun yanmasıyla üst kısımda yağ ve esanslar için ayrılan çanağı ısıtıyor. Sıcaklığın etkisiyle uçucu yağlar buharlaşmaya başlıyor. Kullanım sonrasında mumu söndürmek yeterli oluyor.

8.4. Tütsü Nasıl Kullanılır?

Tütsü kullanımı için belirli kurallar olmadığı gibi tütsü kullanırken özen gösterilmesi gereken birkaç konu bulunuyor. Öncelikle evde ya da iş yerinde tütsü yakmadan önce ortamın havalandırılmış olması gerekiyor. Bununla birlikte, tütsünün yanma süresi de tamamen kullanıcıya bağlı oluyor. Ancak küçük ortamlarda tütsü yakma süresinin çok uzun tutulmaması tavsiye ediliyor.

8.5. Tütsü ve Buhurdanlık Nereden Alınır?

Ev ve mobilya alanında zengin bir ürün gamına sahip olan Beymen, tütsü ve buhurdanlık seçimlerinizde ilk adresiniz olmaya kararlı! Seçkin markaları çatısı altında bir araya getiren Beymen, yaşam alanınızın havasını tamamen değiştirecek tütsü ve buhurdanlıklar ile yanınızda! Dilerseniz hiç vakit kaybetmeden gözünüze kestirdiğiniz tütsü, tütsülük ve buhurdanlıklarla sepetinizi hemen şimdi oluşturabilirsiniz. İyi alışverişler!

Devamını Gizle  

 

  
  

{{customPopupTitle}}