Sipariş Takibi Kampanyalar The ONE Servisler
  

İnsan bazen hayatın monoton akışından sıkılabiliyor. Ve bu monotonluktan çıkmak için farklı etkinlikler deniyor. Tabii eğlence arayışı da insanı bu etkinliklere iten faktörler arasında yer alıyor. Bu noktada daha çok parklarda gördüğümüz trambolinler, bir outdoor aktivitesi olarak karşımıza çıkıyor!

Park trambolinleri genelde daha geniş çaplı oluyor. Ancak bireysel aktivite olarak tercih edilen trambolinler tek bir zıplama rampasına sahip ve daha küçük ebatlı oluyor. Bir outdoor aktivitesi olarak bahçenizde ya da terasınızda tercih edebileceğiniz ev tipi trambolin modellerini salonunuzda da kullanmayı tercih edebilirsiniz. Beymen spor ve outdoor koleksiyonunda ihtiyacınıza ve beklentilerinize uygun trambolin modellerini bulabilirsiniz!

Devamını Göster    
 

1. Eğlenceli ve Keyifli: Çocuk Trambolin Seçenekleri

Çocuklar için özel olarak tasarlanan trambolin çeşitleri bulunuyor. Çocuk trambolinleri dış ortam kullanımlarına uygun olabilecekleri gibi evde ya da kapalı mekan oyun alanlarında da kullanılabiliyor. Etraflarındaki güvenlik fileleri ve nispeten küçük boyutlarıyla çocuk trambolin modelleri Beymen’de!

2. Sportif ve Geniş: Yetişkin Trambolin Çeşitleri

Zıplamak, başta bacak kasları olmak üzere kalça, karın, sırt ve kol kaslarını güçlendiriyor. Bu nedenle trambolin, bir eğlence aracı olduğu gibi bir spor ekipmanı olarak da düşünülebilir. Yetişkin tarzı trambolin modelleri, daha büyük bir zıplama rampasına sahip olması ile dikkat çekiyor. Aynı zamanda yetişkin trambolinleri yerden daha yüksek oluyor. Daha fazla yer kaplayacağı için yetişkin trambolin modellerini bahçenizde, terasınızda veya spor salonunuzda kullanabilirsiniz!

3. Egzersizinize Eğlence Katın: Fitness Trambolinleri

Fitness trambolinleri ile günlük kardiyo egzersizlerinizi yaparken aynı zamanda eğlenmeye ne dersiniz? Tek kişilik boyutları ile evinizin bahçesine ya da salonunuza kolayca yerleştirebileceğiniz fitness trambolinlerinin üzerinde yürüme ya da koşma hareketleri yapabilirsiniz. Ayrıca denge egzersizleri ile dengeye yardımcı kaslarınızın çalışmasını sağlamak da mümkün!

4. Neşenizi Eve Taşıyın: Ev Tipi Trambolin Seçenekleri

Tramboline erişmek için dışarı çıkmak zorunda değilsiniz! Evinizin bir köşesinde konumlandıracağınız trambolin sayesinde hem siz hem de çocuklarınız keyifli vakit geçirebilirsiniz! Bu sayede dışarıdaki hava koşullarından etkillenmemiş olursunuz. Ayrıca tutacaklı modelleri ile ev tipi trambolinleri güvenle kullanabilirsiniz.

5. Açık Havanın Tadını Çıkarın: Dış Mekan Trambolin Çeşitleri

Güzel havalarda trambolin eğlencesini dış ortamda yaşamak isteyebilirsiniz. Bunun için sağlam ve dış ortama dayanıklı yaylardan yapılmış bir dış mekan trambolin modelini bahçenize yerleştirmeniz yeterli olacak! Ayrıca suya temastan etkilenmeyen zıplama rampası ile dış mekan trambolin modelleri kötü hava koşullarına karşı da oldukça dayanıklı!

6. Güvenliğinizi İhmal Etmeyin: Fileli Trambolinler

Siz veya çocuklarınız trambolin üzerinde zıplarken güvenliğinizi de ihmal etmemelisiniz. Bu nedenle fileli trambolin çeşitlerini tercih ederek daha güvenli bir kullanım sağlayabilirsiniz. Bu modelleri hem iç hem de dış mekanlarda tercih edebilirsiniz. Böylece çocuğunuz trambolinde zıplarken siz de gönül rahatlığıyla kahvenizi yudumlayabilirsiniz.

7. Pratik ve İşlevsel: Katlanabilir Trambolin Seçenekleri

Trambolininizi güzel havalarda dışarıda, kötü havalarda içeride mi kullanmak istiyorsunuz? Ya da seyahatlerinizde trambolininizi beraberinizde götürmeyi mi düşünüyorsunuz? O zaman katlanabilir trambolinler sizin için ideal! Kolayca takılıp sökülebilen yapılarıyla ve katlanabilir zıplama rampaları ile bu trambolinler, bir yerden bir yere kolayca taşınabiliyor. İsterseniz trambolininizi arabaya atıp yazlık evinize ya da pikniğe götürebilirsiniz. Ya da evdeki kullanımlarınızda istediğiniz zaman bahçeye taşıyabilirsiniz. Tercih sizin!

8. Trambolin Çeşitlerine Dair Sık Sorulan Sorular

Beymen ekipman ve aksesuar kategorisinde birçok spor ya da outdoor ekipmanı yer alıyor. Futbol ya da basketbol gibi spor ekipmanlarının dışında bu kategoride trambolin modelleri de bulunuyor. Trambolin modelleri hem spor hem de eğlence amacıyla kullanıldığı için hakkında merak edilen birçok soru mevcut.

Sorulan sorular arasında trambolinin nasıl kullanılacağı, kaç yaşından itibaren kullanılabileceği ve nasıl temizleneceği yer alıyor. Ziyaretçilerinin bu sorularına açıklayıcı cevaplar veren Beymen, seçim yapma konusunda kolaylık sağlıyor. Beymen’in sık sorulan bu sorulara verdiği cevapları aşağıda bulabilirsiniz.

8.1. Beymen’in Trambolin Markaları Nelerdir?

  

Beymen’de birçok farklı markanın küçük ya da büyük trambolin modelleri bulunuyor. Örneğin; Berg Toys büyük trambolin modelleriyle birden fazla kişinin aynı anda kullanımına izin verirken, Edutoys markası küçük trambolin modelleriyle daha çok tek kişilik ve iç mekana uygun bir kullanım sunuyor. Beymen’de daha birçok markanın trambolin çeşitleri yer alıyor.

8.2. Trambolin Nasıl Kullanılır?

  

Trambolininizi eğlence amacıyla özgürce zıplamak ve havalara uçmak için kullanabileceğiniz gibi günlük fitness antremanlarınız için de kullanabilirsiniz. Fitness hareketlerinizi trambolin üzerinde yapmak hem dengenizi artıracak hem de kaslarınızın esnek olmasını sağlayacak. Trambolin ile yapabileceğiniz birkaç egzersiz hareketi ise şöyle sıralanabilir:

Jumping Jacks: Bu hareket için öncelikle ellerinizi yukarıya doğru kaldırıp bacaklarınızı iki yöne açmalısınız. Daha sonra olduğunuz yerde zıplayarak kaslarınızı esnetmeye başlayabilirsiniz. Bu hareketi trambolin üzerinde yapmak, kasların esnemesi ile birlikte güçlenmesine de katkı sağlayabilir.

Dizi Çekerek Koşma: Trambolin üzerinde koşma hareketi yapıyormuş gibi de düşünebileceğiniz bu harekette her adımda dizlerinizi olabildiğince karnınıza doğru çekmeniz gerekiyor. Bu sayede tek ayak üzerinde kalma süreniz artacak ve dengeniz gelişecek.

Squat: Kalça kaslarınızı güçlendirmek için yaptığınız squat hareketini bir de trambolin üzerinde yapmaya ne dersiniz? Önce çömelip sonra zıplayarak yapabileceğiniz bu hareket sayesinde kalça kaslarınızla birlikte bacak kaslarınızı da güçlendirebilirsiniz.

8.3. Trambolin Kaç Yaşında Kullanılır?

  

Trambolin küçük çocuklar için riskli olabiliyor. Özellikle 5-6 yaşından küçük çocukların tramboline çıkmaması tavsiye ediliyor. Ayrıca trambolinde zıplayan çocukların aileleri tarafından mutlaka izlenmesi gerektiği paylaşılıyor. Çocuğunuzun trambolini kaç yaşında kullanılabileceğini hekimine danışarak öğrenebilirsiniz.

8.4. Trambolin Nasıl Temizlenir?

  

Trambolinin zıplama alanındaki kumaş veya fileyi çıkarıp çamaşır makinesinde 40 ila 60 derecede yıkayabilirsiniz. Aynı şekilde metal aksam ve yaylar periyodik olarak kontrol edilmeli ve bu bölgeler ihtiyaç duyulursa pas sökücü ya da kir temizleyici ürünlerle temizlenmeli.

8.5. Trambolin Nereden Alınır?

  

Beymen’de dynamic trambolin gibi fitness, dış mekan ya da iç mekan kullanımına uygun birçok farklı trambolin çeşidi bulunuyor. Tüm seçenekleri bir arada sunan Beymen, seçim yapmayı da kolaylaştırıyor. Siz de yukarıdaki trambolin kategorisine yeniden göz atarak kendiniz veya çocuklarınız için beğendiğiniz trambolin modelini sepetinize ekleyebilirsiniz. Bu ürünlerle egzersiz rutinlerinize eğlence katabilir ya da çocuklarınızı mutlu edebilirsiniz. Haydi, seçim yapmak için geç kalmayın!

Devamını Gizle    

 

    
    
    

{{customPopupTitle}}