Sipariş Takibi Kampanyalar The ONE Servisler

TOM FORD

({{filteredProducts.total}} Ürün)
Tom Ford sanatsal, yaratıcı, tutkulu, çok yönlü ve işine aşık bir tasarımcı… Yıllar boyunca çalıştığı markaların değerini inanılmaz boyutlara çıkararak moda dünyasında bir ekol oluşturduktan sonra 2005 yılında kendi markasını yönetmeye karar verdi ve ateşli benliğini, güzel olana duyduğu hayranlığı cesurca dışa vuran koleksiyonlara imza attı. Hem moda hem de sanat dallarında sayısız ödüle layık görülen Ford, geçen zamanda markası, stili, centilmen duruşu ve yaşam tarzıyla adeta dünyayı ele geçirdi. Devamını Göster

Her koleksiyonunda büyük övgülerle beraber başarıya ulaşan Tom Ford, modanın ve kozmetiğin akışını değiştiren, yeni dünyaların kapılarını açan ürünlere sahip. Tasarımcının ortaya çıkardığı eserler muhakkak ses getirirken, kültleşmiş parçaları her geçen yıl daha fazla kişinin hayranlığını kazandı. Seçkin bir stilin vazgeçilmez kreasyonlarının sahibi Tom Ford, kullananların çekici ruhunu ön plana çıkaran ürünleri ve kaliteden ödün vermeyen vizyonuyla sarsılmaz bir marka imajına sahip. Beymen, sizlere lüksün hayat bulduğu Tom Ford serilerini, alışveriş deneyiminin üst düzey ayrıcalıklarla sınıf atladığı Beymen.com’da sunuyor. 

Karakteristik Notaların Emsalsiz Melodisi: Tom Ford Parfüm

Marka kozmetik sektöründe devrim etkisi yaratan formüllerin baş mimari. Her biri kelimelerle açıklanması zor, büyülü bir dünyanın ürünü. Alışılmış notaların dışına çıkan cüretkar karışımlarla yaratılan Tom Ford parfüm çeşitleri, kült sıfatını sonuna kadar hak ediyor. Markanın uzun yıllardır piyasada olan serilerinin her geçen sene daha fazla kişiyi etkisi altına alması da bunu kanıtlar nitelikte. 

Tom Ford Noir, unisex kokular yaratmak gibi hem cesaret hem de özgüven isteyen bir işin sonunda ortaya çıkan efsaneleşmiş bir esans. Noir, gül notasının feminen ruhunu maskülen dokunuşlarla formülize ederek zengin bir tezat oluşturuyor. Kişileri gizemli dünyalar alemine davetsizce çeken Tom Ford Noir Extreme ise, benliğin tüm yönlerini fütursuzca harmanlayarak tek bedende toplayan egzotik bir tılsım.

Elegan ve klas duruşuyla daha şişesini görünce büyüleneceğiniz Tom Ford Black Orchid, her tende farklı yaşamlar bulan bir senfoni. Açılışında siyah trüf mantarı ve bergamotun yoğun kokusuyla tüm duyuları uyaran Black Orchid, orta notada parfüme adını veren siyah orkidenin asil esanslarıyla buluşuyor. Tarçın ve vanilyanın hafif tatlı hafif kekremsi notalarıyla vurucu bitirişini yapan Tom Ford Black Orchid, gün ortasında tecrübe edilen şehvetli bir rüyayı andırıyor.

Her haliyle bir centilmenin ruhunu taşıyan Tom Ford Tobacco Vanilla, oryantal esansların mistik dünyasını tene taşıyan nefis bir seri. Zarif fakat tutkulu, sakin ama arzularının farkında ateşli bir ruhun flörtöz kokusu. Başlangıçtaki ıslak tütünün yerini zamanla otantik diyarların özgün baharatlarına bıraktığı notalar, sonda gelen muazzam vanilya kokusuyla hiptonize etkisi yaratıyor. Baştan çıkaran parfümlerin simgeleşmiş ismi Tom Ford, tende hayat bulan muhteşem notalarıyla Beymen.com’da sizleri bekliyor.

Tutkunun Resmedildiği Çekici Yüzler

Günümüzün moda tanrısı olarak nitelendirilen tasarımcı, her alanda müthiş zevkini çarpıcı bir berraklıkla ortaya koyuyor. Markanın varlığın estetik yansımalarını yüzün doğal güzelliğine işleyen makyaj serileriyle Beymen.com’da buluşabilir, pürüzsüz teni yeniden yorumlayan ürünler ve güzellik ritüellerini üst düzey tecrübelere dönüştüren Tom Ford makyaj aksesuarları ile tanışabilirsiniz.

Özel pigmentlerle zenginleştirilen kozmetikler, nitelikli ürünlerin tende yarattığı coşkuyu günün enerjisine işliyor. Özgün çizgileriyle her kullananın ruhuyla bütünleşen Tom Ford gözlük modelleri ise lüksü ilke edinmiş kişileri kendine çekiyor.

Doğanın nadir bulunan değerli içeriklerini bir araya getiren Tom Ford ruj koleksiyonları kremsi dokusu, pürüzsüz yapısı ve gün boyunca dudakları farklı boyutlara taşıyan enfes renk skalasıyla her daim modanın gündeminde. Ruhun arzularını ateşli ve iddialı nüanslarla dışa vuran ruj serileri, kırmızının lezzetli tonlarını ve soft renklerin sade fakat davetkâr aurasını taşıyor.
Devamını Gizle

{{customPopupTitle}}