Sipariş Takibi Kampanyalar The ONE Servisler

Timberland

({{filteredProducts.total}} Ürün)

Timberland

Taba Erkek Bot
-%25 2.659,00 TL 1.999,00 TL

Timberland

Mavi Şort
-%25 519,00 TL 389,00 TL

Timberland

Haki Erkek Sandalet
-%25 1.799,00 TL 1.349,00 TL
New England mirasını koruyarak günümüze kadar gelen ve klasikleşerek kendi ürün grubunda ikonik bir konum elde eden Timberland, açık havada yaşam tarzının en güçlü sembolleri arasında yer alıyor. Sidney Swartz imzası ile 70’lerin başlarında dünyanın tanıştığı bu güçlü isim, podyumların cazibesinden daha çok gerçek yaşama odaklandı. Sokakta olan biteni önemseyen, kendi ayakları üzerinde durmayı başaranların tercihi oldu. Devamını Göster

Gerçeklikten, zorlu şartlarda yaşama ve çalışmaya karşı bir önlem alma ihtiyacından doğan Timberland, maskulen tarzın en önemli sembollerinden biri olarak da dikkat çekmeyi kısa süre içinde başardı.

İşlevselliği, dayanıklılığı, bireysel özgürlüğü sembolize eden Timberland markası, geçen yıllar süresince bu güçlü imajını korudu ve hatta bu görünümü kendi tarzını yaratmasında öncü bir rol de üstlendi. Avrupa’da, Asya’da ve Amerika’da bu özgün görünüme ait birçok farklı hayat için önemli bir tarzın çizgisi olan Timberland markası, çalışkanlığı ve üretkenliği temsil etmeyi de başardı.

Timberland Bot Sarı Renge Kendi Klasik Tonunu Kazandırdı

Timberland sarı botu ile klasik, mütevazi bir hayata yönelik çağrışımları tek başına canlandırmayı başardı. Su geçirmez tasarımı, kendine özgü çizgileri, yaşanılan mekândan bağımsız olmayı, zamana yönelik olarak da güçlü bir duruşu sergilemeyi başaran, özgür bireylerin tercihi oldu. Açık havada yaşam konusunda Timberland bot tasarımı hem ormanda zor yamaçlarda hem de şehrin gürültülü kaldırımlarında atılan adımlar için kendine özgü anlamları üretti ve bunu yıllar içerisinde tüm dünya ile paylaştı.

Timberland ayakkabıtasarımlarında olduğu kadar kadın ve erkek bot tasarımlarında da görüldüğü her noktada tanınan, güçlü ve sağlam modellerin sahibi konumunda bulunuyor. Timberland sahibi olmak, kendini güvende hissetmek, söyleyecek bir sözü olmak ve en önemlisi de güçlü bir tarza sahip olmakla neredeyse aynı anlamları taşıyor.

Sert, Islak ve Zorlu Kış Şartlarına Karşı: Timberland Mont

Her tür yaşam tarzının tercihi olmayı başaran Timberland mont modelleri ile de bu tarzı tamamlıyor. En kaliteli malzemelerden üretilen Timberland montları zorlu kış şartları karşısında adeta bir koruyucu görevini üstleniyor.  Her tarz ile kombinlenebilen bir klasik olarak dikkat çeken marka, stilinize yönelik bir imza olurken, Timberland saat size zamanı kendi özgür penceresinden gösteriyor.

Orijinal tasarımlarına bağlılığı, Timberland markasını zamansız bir marka haline getirmeyi başarıyor. İlk tasarlandığı günden bugüne aynı özenle ve sadakatle sembolik özelliklerini koruyan marka, kendine özgü kimliğini sağlam temeller üzerinde yaratırken, bu karakteristik özelliklerini korumayı da biliyor.

Timberland, İkonik Buğday Rengi İle Rahat Yaşam Tarzının Sembolü

Kalitesi ve ağırlığı hissedilen tasarımlarla girdiği ortamın aurasını belirlemek ve asi ruhuna göre şekillendirmek isteyenlerin favorisi Alexander Wang ürünlerine Beymen.com’dan ulaşabilirsiniz.

Elegan ve çarpıcı tasarımlar: Alexander Wang bot

Dünya starlarının tercih ettiği bir marka olmaya devam eden Timberland, sürekli değişim gösteren trendler karşısında kalitesi ile sağlam kalmayı başardı. Kaliteli işçiliğe önem veren kadın ve erkeklerin seçtiği bu marka, estetik kaygıları odaktan uzaklaştırırken, ikonik buğday rengi ve rahatlığı hissetmeniz için tasarlanan özellikleri, konforun da tarz ile bütünleşebileceğini tüm dünyaya kanıtladı.

En çok tercih edilen markalardan biri olarak Timberland, hip-hop sanatçılarından, Hollywood’un vakur duruşlu yıldızlarına kadar birçok ismi etkisi altına almayı başarırken sizin için de sınırları çizilmemiş bir yaşamda, ayakları yere basan bir stille etki yaratıyor. Ne zaman ne de mekân Timberland karşısında bir sınır çizemezken, bu marka daha yıllarca sürecek hakimiyetini bugünden kanıtlıyor.

Beymen.com bu klasik tarzı bulabileceğiniz bir adres. Kaliteden ödün vermeme prensibine bağlı olarak oluşturduğu ürün kategorileri içerisinde Beymen’de Timberland markasının tüm ürünlerini inceleyebilir, hayat karşı dik duruşunuzu sembolize edecek ikonik ürünlerden seçebilirsiniz.
Devamını Gizle

{{customPopupTitle}}