THE ONE
THE ONE VIP CARD

The One VIP Card'la sınırsız seçme özgürlüğü ve sürprizlerle dolu bir hayatın tadını çıkarırken aynı zamanda alışverişlerinizde kartınızın yüksek puan kazanım oranından yararlanabilirsiniz. Yaptığınız alışveriş tutarının %25'i The One VIP Card'a yüklenir ve kartta biriken tutar herhangi bir Beymen alışverişinde kullanılabilir. Taksitli alışverişlerinizde ise bu oranının yarısı kartınıza yüklenir ve kazanmaya devam edersiniz. Beklentilerinize en iyi biçimde karşılık vereceğini ve yaşam tarzınıza yeni keyifler katacağını umduğumuz Beymen VIP Card'a özel avantaj ve ayrıcalıklar listesini aşağıda görebilirsiniz. Yıl boyunca kazanacağınız 60.000 puan ve üzerinde The One VIP Card'a sahip olabilirsiniz.

  • Alışverişlerinizin %25'lik tutarı The One VIP Card'ınıza yüklenir.
  • Taksitli alışveriş yapmayı tercih ettiğinizde alışverişinizin %12.5'i kartınıza yüklenir ve kazanmaya devam edersiniz.
  • Kozmetik ürünlerinden kazanılan puan oranı ise %10'dur.
  • Size özel belirlenen günlerde alışverişlerinizde daha yüksek oranda puan kazanma olanağı kazanırsınız.
  • The One VIP Card'ınızla yaptığınız alışverişleriniz, kazandığınız ve harcadığınız puan tutarı, tercihlerinize göre geliştirilmiş yeni tekliflerle ilgili bilgi almanız için Beymen e-ekstreniz aylık olarak e-mail adresinize gönderilir.
  • Beymen The One kart tipiniz yıllık olarak değerlendirilecektir. Bir sonraki yıl The One VIP kart tipinizin devam etmesi için ilgili takvim yılında 30.000 puan kazanmanız gerekmektedir.