THE ONE
THE ONE GOLD CARD

The One Gold Card'la sınırsız seçme özgürlüğü ve sürprizlerle dolu bir hayatın tadını çıkarırken aynı zamanda alışverişlerinizde kartınızın yüksek puan kazanım oranından yararlanabilirsiniz. Yapılan alışveriş tutarının %15'i The One Gold Card'a yüklenir ve kartta biriken tutar herhangi bir Beymen alışverişinde kullanılabilir. Taksitli alışverişlerinizde ise bu oranının yarısı karta yüklenir ve kazanmaya devam edersiniz.

Beklentilerinize en iyi biçimde karşılık vereceğini ve yaşam tarzınıza yeni keyifler katacağını umduğumuz Beymen Gold Card'a özel avantaj ve ayrıcalıklar listesini aşağıda görebilirsiniz. Yıl boyunca kazanacağınız 4.000 puan ve üzeri alışverişlerinizle The One Gold Card'a sahip olabilirsiniz.

  • Alışverişlerinizin %15'lik tutarı The One Card'ınıza yüklenir.
  • Taksitli alışveriş yapmayı tercih ettiğinizde alışverişinizin %7.5'i kartınıza yüklenir ve kazanmaya devam edersiniz.
  • Kozmetik ürünlerinden kazanılan puan oranı ise %5'dir.
  • Size özel belirlenen günlerde alışverişlerinizde daha yüksek oranda puan kazanma olanağı kazanırsınız.
  • The One Card'ınızla yaptığınız alışverişleriniz, kazandığınız ve harcadığınız puan tutarı, tercihlerinize göre geliştirilmiş yeni tekliflerle ilgili bilgi almanız için Beymen e-ekstreniz aylık olarak e-mail adresinize gönderilir.
  • Beymen The One kart tipiniz yıllık olarak değerlendirilecektir. Bir sonraki yıl The One Gold kart tipinizin devam etmesi için ilgili takvim yılında 2.000 puan kazanmanız gerekmektedir.