THE ONE
THE ONE CARD

Beymen’in ayrıcalıklarla dolu sadakat programı The One’a hoş geldiniz.

The One Card ile Beymen, Butikler ve Beymen.com’da ayrıcalıklı bir alışveriş keyfi yaşarken size özel hizmetlerden yararlanabilirsiniz. Tüm alışverişlerinizde kart tipinize göre farklı oranlarda puan kazanabilir, sonraki alışverişlerinizde puanlarınızı kullanabilirsiniz.

Sene boyunca size özel belirlenen günlerde alışverişlerinizde daha yüksek oranda puan kazanabilirsiniz ve değerli puan kullanım kampanyalarından yararlanabilirsiniz. Özel marka ve tasarımcılarla tüm etkinlik ve davetlerde öncelikli olabilirsiniz.

Büyük Beymen İndirimi'nden önce, duyuracağımız size özel indirim günlerinde alışveriş yapma ayrıcalığına sahip olursunuz.

The One Card'ınızla yaptığınız alışverişlerinizden kazandığınız ve kullandığınız puan tutarları ile ilgili bilgi almanız için Beymen e-ekstreniz aylık olarak e-mail adresinize gönderilir. Sezon alışveriş toplam puanınız yükseldikçe, daha fazla ayrıcalık sunan bir üst The One Card’ın sahibi olabilirsiniz.

The One Card/İade Yükleme Kartı bilgilerinizi girmeden önce Kredi Kartı bilgilerinizi girmeniz gerekmektedir. Her durumda 1 TL çekilip, geri iade edilir.The One Card kartınızdaki puanlar otomatik kullanılır; kalan bakiye kredi kartınızdan çekilir. Kullanılan tutar siparişinizin %70’ini ve 20.000 TL’yi geçemez. Puan kullanımına açık olan tüm ürünlerde geçerlidir.İade Yükeleme Kartınızda yer alan bakiye yeterli ise, tüm bakiye kartınızdan çekilir.

{{customPopupTitle}}