THE ONE
THE ONE CARD

Beymen’in ayrıcalıklarla dolu sadakat programı The One’a hoş geldiniz.

The One Card ile Beymen, Butikler ve Beymen.com’da ayrıcalıklı bir alışveriş keyfi yaşarken size özel hizmetlerden yararlanabilirsiniz. Tüm alışverişlerinizde kart tipinize göre farklı oranlarda puan kazanabilir, sonraki alışverişlerinizde puanlarınızı kullanabilirsiniz.

Sene boyunca size özel belirlenen günlerde alışverişlerinizde daha yüksek oranda puan kazanabilirsiniz ve değerli puan kullanım kampanyalarından yararlanabilirsiniz. Özel marka ve tasarımcılarla tüm etkinlik ve davetlerde öncelikli olabilirsiniz.

Büyük Beymen İndirimi'nden önce, duyuracağımız size özel indirim günlerinde alışveriş yapma ayrıcalığına sahip olursunuz.

The One Card'ınızla yaptığınız alışverişlerinizden kazandığınız ve kullandığınız puan tutarları ile ilgili bilgi almanız için Beymen e-ekstreniz aylık olarak e-mail adresinize gönderilir. Sezon alışveriş toplam puanınız yükseldikçe, daha fazla ayrıcalık sunan bir üst The One Card’ın sahibi olabilirsiniz.

Beymen.com’da The One Card kullandığınız alışverişlerinizde 10.000 TL‘ye kadar The One Card ile ödeme yapabilirsiniz. The One Card bakiyeniz tüm siparişinizi karşılamaya yeterli olsa bile, güvenlik önlemi olarak her ürün için kredi kartınızdan 1 TL çekilir, geri kalan tutar ise The One Card'ınızdan tahsil edilir. The One Card bakiyeniz tüm siparişinizi karşılamaya yetmiyorsa kart puanınız otomatik olarak ödemeden düşülür, geriye kalan ücret ise kredi kartınızdan çekilir.

Sorularınız için Beymen Müşteri Hizmetleri'ne 444 4 700 numaralı telefonu arayarak ve onlinedestek@beymen.com adresinde e-posta göndererek ulaşabilirsiniz.