THE ONE
THE ONE BEIGE CARD

The One Beige Card'la sınırsız seçme özgürlüğü ve sürprizlerle dolu bir hayatın tadını çıkarırken aynı zamanda alışverişlerinizde kartınızın yüksek puan kazanım oranından yararlanabilirsiniz. Yaptığınız alışveriş tutarının %10'u The One Beige Card'a yüklenir ve kartta biriken tutar herhangi bir Beymen alışverişinde kullanılabilir. Taksitli alışverişlerinizde ise bu oranının yarısı kartınıza yüklenir ve kazanmaya devam edersiniz.

Beklentilerinize en iyi biçimde karşılık vereceğini ve yaşam tarzınıza yeni keyifler katacağını umduğumuz The One Beige Card'a özel avantaj ve ayrıcalıklar listesini aşağıda görebilirsiniz. Yıl boyunca yapacağınız toplam 20.000TL ve üzeri alışverişlerinizle Beymen Beige Card'a sahip olabilirsiniz.

  • Alışverişlerinizin %10'luk bedeli The One Beige Card'ınıza yüklenir ve kartınızda biriken parayı dilediğiniz zaman kullanabilirsiniz.
  • Taksitli alışveriş yapmayı tercih ettiğinizde yaptığınız harcamanın %5'i kartınıza yüklenir ve kazanmaya devam edersiniz.
  • Kozmetik ürünlerinden kazanılan puan oranı ise %5'dir.
  • Size özel belirlenen günlerde alışverişlerinizde daha yüksek oranda puan kazanma olanağı kazanırsınız.
  • Moda trendleri, yeni gelen ürünler ve tercih ettiğiniz markalara dair haberlerin yanı sıra, yenilenen avantaj ve ayrıcalıklarınızdan oluşan özel aylık Beymen newsletter’ınız e-posta adresinize yollanır.