Sipariş Takibi Kampanyalar The ONE Servisler
THE ONEAYRICALIKLAR
Argos in Cappadocia’da Her Mevsim Başka Bir Hikâye
Kışın keyfini ve romantizmini Argos in Cappadocia’nın Beymen The One Beige ve Gold üyelerine özel %25 konaklama ve %10 gastronomi deneyim ayrıcalıklarıyla keşfedin !
Detaylı Bilgi
Kış ayrıcalıkları, The One Beige ve Gold üyeleri için geçerli olup, The One kartının gösterilmesi yeterlidir. Ayrıcalık, 21.01.2022- 31.03.2022 tarihleri arasında geçerli olup, 11.02.2022 ile 15.02.2022 dönemi hariç tutulacaktır. Ayrıcalıktan yararlanmak için otelden rezervasyon teyidi alınması gerekmektedir. Detaylı bilgi ve rezervasyon için aic@argosincappadocia.com mail adresine ve 0 384 219 31 30 telefon numarasına ulaşabilirsiniz.
Six Senses Kaplankaya Bodrum
Six Senses Kaplankaya Bodrum size tam anlamıyla bir dinginlik yaşatacak. Beymen The One Card sahiplerine özel konaklamada %20, SPA ve terapilerde %20 ayrıcalık ve Alchemy Bar’da bir ücretsiz aktivite ile bu tatili kendinize ayırın.
Detaylı Bilgi
Ayrıcalıklardan faydalanılması için Beymen The One kartının gösterilmesi gerekmektedir. 1 Temmuz- 31 Ağustos 2021 tarihleri arasında Pazartesi-Perşembe günleri arası minimum 2 gece konaklamalarda geçerlidir. Önerilen özel fiyat ve hediye uygulamalar başka promosyonlarla birleştirilemez. Six Senses Kaplankaya promosyonu iptal etme hakkına sahiptir." Detaylı bilgi için reservations-kaplankaya@sixsenses.com mail adresine veya +90 252 511 00 30 telefon numarasına ulaşabilirsiniz.
Six Senses Kocataş Mansions
Six Senses Kocataş Mansions İstanbul sizlere Boğaz’ın kıyısında sıra dışı bir deneyim sunuyor. Hafta sonu konaklamalarında kahvaltı dahil %20 indirim avantajı, doğal malzemelerle Earth Lab cilt bakım ürünleri atölyesi, Türkiye’nin şarap rotalarını içeren eşsiz bir şarap tadımı veya sağlıklı ve lezzetli atıştırmalıklardan oluşan çay saati ise Beymen The One üyelerine özel ayrıcalıklardan sadece bazıları.
Detaylı Bilgi
Ayrıcalıklardan faydalanılması için Beymen The One kartının gösterilmesi gerekmektedir. İlgili ayrıcalık 1 Haziran- 30 Kasım 2021 arası, Cuma-Cumartesi veya Pazar günlerini kapsayacak şekilde minimum 2 gece konaklamalarda geçerlidir. Önerilen özel fiyat ve hediye uygulamalar başka promosyonlarla birleştirilemez. Detaylı bilgi için reservations-istanbul@sixsenses.com mail adresine veya 0212 355 55 00 telefon numarasına ulaşabilirsiniz. Six Senses Kocataş Mansions promosyonu iptal etme hakkına sahiptir.
Swissôtel The Bosphorus İstanbul
The One VIP ve Platinum üyelere özel unutulmaz bir konaklama deneyimi. Swissotel The Bosphorus İstanbul’da yıl sonuna kadar Beymen The One VIP ve Platinum üyelerine özel %10 konaklama ayrıcalığının yanı sıra otel müsaitliğine göre bir üst oda kategorisine yükseltme ayrıcalığını keşfetmeye davetlisiniz.
Detaylı Bilgi
Ayrıcalıklardan faydalanılması için Beymen The One VIP veya Platinum kartının gösterilmesi yeterlidir. Ayrıcalık, 31 Aralık 2021 tarihine kadar otelden rezervasyon teyidi ile geçerli olacaktır. Bir üst oda kategorisine geçiş otel müsaitliği doğrultusunda geçerlidir. Rezervasyon ve bilgi için 0212 326 81 81 telefon numarasına veya SIS.Reservations@Swissotel.com mail adresine ulaşabilirsiniz.
Swissôtel Büyük Efes İzmir
Yemyeşil bahçeleri içerisindeki benzersiz konumuyla Swissôtel Büyük Efes, The One üyelerini bir üst oda kategorisine geçiş imkanı içeren ayrıcalıklı bir konaklama paketi ile ağırlıyor. Özel ikramlardan, yiyecek ve içecek harcamalarında %15 indirime, Café Swiss’te açık büfe kahvaltıya, ücretsiz kuru temizleme hizmetine, Pürovel Spa&Sport’ta geçireceğiniz 30 dakikalık masaj ve havuz kullanımları unutulmaz bir deneyim sizi bekliyor.
Detaylı Bilgi

Promosyondan faydalanabilmek için rezervasyon ve check-in esnasında “The One” üyelik kartı ibraz gerekmektedir.Promosyon otel müsaitliği doğrultusunda, 31.12.2021 tarihine kadar geçerlidir ve en az 2 gecelik konaklamaları kapsamaktadır.  Varış gününden bir gün öncesine kadar ücretsiz iptal hakkı sunulmaktadır.Bir üst oda kategorisine geçiş otel müsaitliği doğrultusunda geçerlidir.  Rezervasyonunuzda ALL - Accor Live Limitless sadakat programı ile puan kazanma imkanı hakkında detaylı bilgi için: https://all.accor.com/loyalty-program/reasonstojoin/index.tr.shtml

 Yiyecek ve içecek harcamalarındaki indirim; mini bar, oda servisi ve alkollü içeceklerde geçerli değildir. Kuru temizleme hizmeti konaklama boyunca, oda başına, 2 t-shirt veya gömlek ile sınırlıdır.  Sunulan masaj (baş, boyun veya ayak masajı), konaklama boyunca sadece yetişkinler için bir defa sunulmaktadır. Masaj öncesi rezervasyon gereklidir. Pürovel Spa&Sport’a giriş, havuz kullanımları ve masaj hizmeti, merkezin açık olması durumunda sunulabilmektedir. Rezervasyonlar rezervasyon ofisi aracılığıyla 0232 414 50 72-73-77-87 numaralı telefonlar üzerinden gerçekleştirilebilmektedir.

Hotel Caeli
Tabiatın ve sanatın buluşma noktasında, sadece sizin için düşünülmüş detaylar… Lüks bağ ve sanat oteli kategorisinde yer alan Hotel Caeli özenle seçilmiş çağdaş sanat koleksiyonu ve gurme mutfağıyla The One’lılara özel konaklama ayrıcalıkları ve %15 indirimle Spa servislerini keşfetmek için Hotel Caeli’ne davetlisiniz.
Detaylı Bilgi
Ayrıcalıklardan faydalanılması için Beymen The One kartının ibraz edilmesi gereklidir. Konaklama ve SPA ayrıcalıkları için Hotel Caeli’den rezervasyon onayı alınması gerekmektedir. SPA ayrıcalığı 31 Aralık 2021 tarihine geçerlidir. Bilgi ve rezervasyon için stay@caeli.com.tr mail adresinden veya 0286 854 8336 telefon numarasından iletişime geçebilirsiniz.
7 Rooms Hotel & Kaburga Et Lokantası Bursa
Gözünüzü kapatın ve dinginliğin tadını çıkarın. Bursa Balat Ormanı’nda sadece 7 oda. 7 Rooms Otel & Restaurant konaklamada %15 ve Kaburga Et Lokantası’nda %10 indirimle The One VIP üyelerinin kaçış noktası haline gelecek.
Detaylı Bilgi
Ayrıcalıklardan faydalanılması için Beymen The One VIP kartının gösterilmesi gereklidir. Ayrıcalık, 1 Haziran- 27 Aralık 2021 tarihleri arasında geçerli olup, otelden veya restauranttan rezervasyon onayı gerekmektedir. Bilgi ve rezervasyon için sevenrooms@burcicek.com mail adresine veya 02242447601 telefon numarasına ulaşabilirsiniz.
Fenix Bodrum
Güney Amerika mutfağı esintileri ile sunulan Fenix Bodrum'un lezzetlerini Beymen The One VIP üyelerine özel rezervasyon önceliği ile keşfetmeye davetlisiniz.
Detaylı Bilgi
Ayrıcalık, The One VIP üyeleri için 31 Ağustos 2021 tarihine kadar geçerli olup, The One VIP kartının gösterilmesi yeterlidir. Fenix Bodrum'da rezervasyon önceliği için, minimum tüketim bedelinin ödenmesi ve rezervasyon için minimum 1 hafta öncesinde 0533 767 79 84 telefon numarasından Niyazi Önder ile iletişime geçilmesi, minimum fiyat politikası hakkında bilgi ve rezervasyon teyidi alınması gereklidir. Rezervasyonda masa seçimi uygunluğa göre restaurant tarafından belirlenecektir.
Antalya Nemo Restaurant
Sualtında bir akşam yemeği… Beymen The One üyeleri için keyifli bir yemek deneyimi için rezervasyon önceliği ve yıl sonuna kadar geçerli %10 indirimiyle Nemo Restaurant & Lounge Antalya’da sizi bekliyor.
Detaylı Bilgi
Ayrıcalıklardan faydalanılması için Beymen The One kartının gösterilmesi gerekmektedir. Ayrıcalık, 31 Aralık 2021 tarihine kadar geçerlidir. Bilgi ve Rezervasyon için 05051781346 telefon numarasına ulaşabilirsiniz.
Adana Divan Pub Restaurant
Beymen The One üyelerine özel 31 Aralık’a kadar %10 indirim ayrıcalığıyla Adana Divan Pub’da sevdiklerinizle keyifli zamanlar geçirmeye davetlisiniz.
Detaylı Bilgi
Ayrıcalıklardan faydalanılması için Beymen The One kartının gösterilmesi gerekmektedir. Ayrıcalık, 31 Aralık 2021 tarihine kadar geçerlidir.
Antalya Asil Restaurant
Akdeniz mutfak kültürleri Antalya’da buluşuyor. Beymen The One kart sahiplerine sadece Asil Restaurant’ta %20 indirimle yerlerini ayırtmak kalıyor.
Detaylı Bilgi
Ayrıcalıklardan faydalanılması için Beymen The One kartının gösterilmesi gerekmektedir. Ayrıcalık, 31 Aralık 2021 tarihine kadar geçerlidir.
7 Rooms Hotel & Kaburga Et Lokantası Bursa
Gözünüzü kapatın ve dinginliğin tadını çıkarın. Bursa Balat Ormanı’nda sadece 7 oda. 7 Rooms Otel & Restaurant konaklamada %15 ve Kaburga Et Lokantası’nda %10 indirimle The One VIP üyelerinin kaçış noktası haline gelecek.
Detaylı Bilgi
Ayrıcalıklardan faydalanılması için Beymen The One VIP kartının gösterilmesi gerekmektedir. Ayrıcalık, 1 Haziran- 27 Aralık 2021 tarihleri arasında geçerli olup, otelden veya restauranttan rezervasyon onayı gerekmektedir.
Mandarin Oriental Bosphorus Istanbul
Bodrum’da unutulmaz bir spa deneyimi, Beymen The One üyelerine özel ayrıcalıklarla daha da keyifli olacak. Ödüllü “The Spa at Mandarin Oriental, Bodrum’da” Beymen The One üyelerine özel 15% indirim ile konforlu ve keyifli bir tatil sizleri bekliyor.
Detaylı Bilgi
Ayrıcalık, 31.05.2022’ye kadar geçerli olup, ayrıcalıklardan faydalanılması için Beymen The One kartının ibraz edilmesi gerekmektedir.
  • Beymen’ler, markalı butiklerimiz ve beymen.com’dan yaptığınız sezon alışverişinizde, The One Card Card Tipinize göre belirlenen puanınız otomatik olarak The One Card’ınıza yüklenir (online alışverişlerinizin puan yüklemeleri 30 gün sonra yapılmaktadır).
  • Kartınızda biriken puanlarınızı daha sonraki alışverişlerinizde The One Card’ınızla birlikte Beymen’ler, markalı butiklerimiz ve beymen.com’da kullanabilirsiniz.
  • Sezon alışveriş toplam puanınız yükseldikçe, daha fazla ayrıcalık sunan bir üst The One Card’ın sahibi olabilirsiniz.
  • "Büyük Beymen İndirimi"nden önce, duyuracağımız size özel indirim günlerinde alışveriş yapma ayrıcalığına sahip olursunuz.
  • Sezon içerisinde “size özel” ve The One Card’ınıza özel ayrıcalıklı tekliflerimiz ile alışveriş keyfinizi arttırabilirsininiz.
  • Trendler, yeni gelen ürünler ve tercih ettiğiniz markalara dair haberlerin yanı sıra yenilenen avantaj ve ayrıcalıklardan oluşan e-postalar adresinize düzenli olarak gelir. Beymen’lerde özel marka ve tasarımcılarla gerçekleştirilen eventlerde davetlimiz olarak ayrıcalıklı bir moda deneyimi yaşayabilirsiniz.

{{customPopupTitle}}