Sipariş Takibi Kampanyalar The One Servisler tr

Kulaklıklar

({{filteredProducts.total}} Ürün)

Philips TAH4205 BT Siyah Kulak Üstü Kulaklık

1.899 TL
Masterpass ile 1.424,25 TL

Meze 99 Classic Walnut Gold Kulak Üstü Kulaklık

13.373 TL
Masterpass ile 11.367,05 TL

JBL Tune FLEX NC Ghost Mor Kulakiçi TWS Kulaklık

-%10 2.999 TL 2.690 TL
Doğaya Sevgi

JBL Tune FLEX NC Ghost Beyaz Kulakiçi TWS Kulaklık

-%10 2.999 TL 2.690 TL
Doğaya Sevgi

Kulaklıklar günlük hayatta en sık kullanılan elektronik aksesuarların başında geliyor. İşte, sporda veya okulda… Sesleri net bir şekilde duyabilmek ve izlediğimiz ya da dinlediğimiz şeye daha iyi odaklanmak için kulaklıklardan faydalanıyoruz. Urbanears kulaklık modelleri tüm bu farklı ortamlar ve ihtiyaçlar göz önünde bulundurularak tasarlanıyor. Geniş bir model yelpazesine sahip olan Urbanears kulaklıklar, böylelikle en çok tercih edilen cep telefonu aksesuarı çeşitleri arasında yer almayı başarıyor.

Devamını Göster
 

Urbanears kulaklık koleksiyonunda kablolu, bluetooth bağlantılı, kulak içi ve kafa üstü gibi farklı model seçenekleri bulunuyor. Ayrıca bu modellerin her biri için oldukça geniş bir renk yelpazesi de kullanıcıların beğenisine sunuluyor. Böylelikle günlük stilinize kolayca adapte olacak en iyi kulaklığı kolayca bulabilirsiniz. Urbanears kulaklık modelleri, Beymen’de!

Üstün Ses Performansı için: Urbanears Kulak Üstü Bluetooth Kulaklık Seçenekleri

Üstün ses performansı isteyenler buraya! Urbanears kulak üstü kulaklık modelleri gelişmiş tasarımlarıyla kullanıcılara unutulmayacak bir ses deneyimi vadediyor. Bu modellerde kullanılan gelişmiş teknik tasarım sesin en ince ayrıntısına kadar iletilebilmesine imkan tanıyor.

Urbanears kulaklık modelleri ayrıca duyma deneyimini artırmayı sağlayan bir tasarıma da sahip. Yalnızca kulak içini değil, tüm kulağı kaplayan tasarımı sayesinde Urbanears kulak üstü kulaklık modelleri dış sesleri büyük oranda engelliyor. Böylelikle bir proje üzerinde çalışırken veya en sevdiğiniz oyunu oynarken dış sesler tarafından dikkatiniz dağılmıyor.

Özgürlük Hissi için: Urbanears Kulak İçi Bluetooth Kulaklık Çeşitleri

Urbanears kulak içi kulaklık modelleri şehir hayatının karmaşasında özgürce hareket etmeyi sağlıyor. Hafif ve küçük bir tasarıma sahip olan bu kulaklık modelleri kulağa tam şekilde oturuyor. Böylelikle yoğun şekilde hareket etseniz bile yerinde kalmayı başarıyor. Gün içinde telefon görüşmelerini rahatça gerçekleştirmek için bu hafif kulaklıkları kullanabilirsiniz.

Urbanears kulak içi bluetooth kulaklıklar aynı zamanda son derece avantajlı bir boyuta sahip. Oldukça küçük ve hafif bir yapıya sahip olan bu kulaklıklar çantada rahatlıkla taşınabiliyor ve kullanırken dikkat çekmiyor. Bu tasarımı sayesinde kulakta hiç yokmuş gibi hissettirmeyi başaran Urbanears kulak içi bluetooth kulaklıklar, her yerde rahatlıkla kullanılabiliyor.

Klasik ve Kullanışlı: Urbanears Kulak İçi Kablolu Kulaklık Seçenekleri

Kulak içi wireless kulaklık modelleri konforlu kullanımı ve sağladığı hareket özgürlüğüyle her ne kadar çok sevilse de herkese hitap etmeyebiliyor. Klasik modellerden hoşlanan kişilere Urbanears kablolu kulak içi kulaklık modelleri de sunuyor. Tasarım olarak kablosuz modellerden ayrılan bu kulaklıklar, net ve yüksek ses kalitesi ile tıpkı kablosuz kulaklıklara benziyor. Ayrıca bu modellerde şarj sıkıntısı da yaşanmıyor.

Urbanears Kulaklık Modellerine Dair Sık Sorulan Sorular

Urbanears kulaklık modellerinin her biri kendine has özelliklere sahip. Bu durum “En iyi Urbanears kulaklık modeli hangisi?” diye merak edenlerin tercih yapmasını zorlaştırıyor. Urbanears kulaklıkların her biri kullanıcılara yüksek ses kalitesi vadediyor ancak tasarım ve kullanım açısından bazı özellikler farklılık gösterebiliyor. Bu nedenle “en iyi kulaklık” kavramı kişilerin beklenti ve ihtiyaçlarına göre belirlenebiliyor.

Örneğin; vaktinin çoğunu ses dosyaları ve videolar izleyerek geçiren kişiler için kulak üstü modeller dış sesleri engelleme özelliğiyle en iyi seçenek olabilir. Öte yandan günün çoğunu hareket halinde geçirenler için Urbanears’ın kablosuz kulak içi kulaklık modelleri, sundukları rahatlık ve kullanım kolaylığı ile en iyi kulaklık olmaya aday.

Urbanears Hangi Ülkenin Markası?

Urbanears sevilen bir İskandinav markası. Kendine has bir tarza ve üstün ses özelliklerine sahip kulaklıklar üreten Urbanears markasının genel merkezi ise İsveç’in başkenti Stockholm'de bulunuyor. Son derece geniş bir satış ağına sahip olan Urbanears’ın ürünleri tüm dünyada kullanılıyor. Beymen, Türkiye’de Urbanears kulaklıkların satışını yapan platformlardan biri. Geniş teknoloji koleksiyonu içerisinde markanın pek çok seçkin modeli yer alıyor.

Urbanears Bluetooth Kulaklık Nasıl Kullanılır?

Urbanears bluetooth kulaklıkların çalışma prensibi son derece basit! Bu ürünlerin çalışır duruma gelmesi için bluetooth teknolojisine sahip cihazlara bağlanması gerekiyor. Eşleşme ve bağlantı işlemleri tamamlandıktan sonra ses bluetooth’un kapsama alanı içindeki her noktaya rahatlıkla iletiliyor.

Urbanears Kulak Üstü Kulaklık Nasıl Temizlenir?

Urbanears kulak üstü kulaklık modelleri bir süre kullanıldıktan sonra kirlenebiliyor. Bu durum kulaklıklarda çeşitli olumsuzluklara yol açabileceği için kulaklıkların düzenli olarak temizlenmesi gerekiyor. Ürünün temizliği sırasında son derece dikkatli davranmak önem taşıyor. Sıvı teması kulaklığın iç kısmındaki hassas parçalara zarar verebileceği için temizliği yalnızca nemli bir bez ile yapmak gerekiyor. Ayrıca silme işlemi sırasında aşırı güç uygulanmaması büyük önem arz ediyor. Kulaklıkları nazikçe sildikten sonra kuru bir bezle kurulamakta fayda bulunuyor.

Urbanears Bluetooth Kulaklık Nasıl Şarj Edilir?

Urbanears bluetooth kulaklıkların çalışabilmesi için şarj edilmesi gerekiyor. Bu işlem ürünün şarj istasyonu görevi gören özel kutusu vasıtasıyla yapılabiliyor. Şarj işlemi için öncelikle kulaklıkların kutu içerisine yerleştirilmesi gerekiyor. Bu işlem sırasında kulaklıkların yönüne dikkat edilmeli. Aksi takdirde kulaklıklar şarj olmayacaktır.

Kulaklıklar kutusuna yerleştirildikten sonra uygun bir bağlantı kablosuyla kutu şarj edilebiliyor. Bu işlemle hem kulaklıkların hem de kutunun yerleşik bataryası şarj edilmiş oluyor. Sonraki kullanımlarda kullanıcılar, kulaklıkları kutuda yerleşik olan batarya vasıtasıyla da şarj edebiliyor. Bu özellik sayede kulaklıklar kutusunda beklerken de şarj olmaya devam edebiliyor.

Urbanears Bluetooth Kulaklık Ne Kadar Sürede Şarj Olur?

Urbanears bluetooth kulaklıkların şarj süresi de kullanıcıların merak ettiği konulardan biri. Son derece gelişmiş bir batarya kapasitesine sahip olan bu kulaklıkların şarj süresi ile ilgili genel bir bilgi mevcut değil. Ürünlerin şarj süresi modelden modele farklılık gösterebiliyor. Ancak Urbanears, kullanıcılarını bilgilendirmek için ürünlerin şarj süresi ve batarya kapasitesi gibi bilgileri paylaşıyor. İlgilendiğiniz modelle ilgili detayları öğrenmek için Beymen’in ürün sayfasında yer alan teknik özellikler kısmına göz atabilirsiniz.

Urbanears Kulaklık Nerede Satılır?

Urbanears İsveç merkezli bir marka olduğu için bu ürünü satın alacak kişilerin güvenilir mecraları tercih etmeleri çok önemli. Beymen’in telefon aksesuarları koleksiyonunda Urbanears’ın sevilen kulaklık modelleri yer alıyor. Orijinallik ve kalite endişesi yaşamadan Urbanears kulaklık satın almak istiyorsanız, hemen şimdi sayfayı yukarı kaydırarak modellere göz atmaya başlayabilirsiniz!

Devamını Gizle

 

{{customPopupTitle}}