Sipariş Takibi Kampanyalar The ONE Servisler

Technogym fitness ekipmanları, sunduğu dijital teknolojileri ve çok yönlü ürün çeşitliliği ile wellness alanında dünya lideri bir İtalyan markasıdır.

Her kullanıcı için ister evde, ister spor salonunda, isterse hareket halindeyken tamamen kişiselleştirilmiş egzersiz deneyimlerine erişim imkanı sağlayan Technogym markası; akıllı ekipmanlar, dijital hizmetler ve talep üzerine egzersiz deneyimleri ve uygulamalarından oluşan bütünsel bir ekosistemi içerisinde barındırıyor. Technogym ürünlerinin tasarımı, detaylara gösterilen özen ve zarafeti ile size özel tasarlanmış alanlarınızda sağlığınıza ve iyiliğinize adanmış dekoratif çözümleri de beraberinde sunuyor.

Technogym

({{filteredProducts.total}} Ürün)

{{noProductTitle}}

Sizlere uygun kategorileri ziyaret edebilirsiniz.

Technogym, fitness kavramını kullanıcılarının yaşam tarzına dönüştürmeyi hedefleyen, tüm dünyada tanınan bir wellness şirketidir. Technogym, sağlıklı yaşam tarzını ve düzenli fiziksel aktiviteyi, gündelik yaşamına adapte etmek isteyen kullanıcılara pratik çözümler sunar. Akıllı cihazlarla birlikte kullanılabilen spor ekipmanları üretir. Technogym satışa sunduğu ekipmanlarla, sağlıklı yaşam tarzını desteklemeyi ve bedensel zindeliği maksimuma taşımayı hedefler. Sağlıklı yaşamın ve sporun destekçisi Technogym, Tokyo 2020 oyunları da dahil olmak üzere 8 olimpiyat oyununun resmi tedarikçisidir. Technogym'in sunduğu çözümlerin modülerliği sayesinde, kullanıcılar her yerde aynı wellness deneyiminin keyfini çıkarabilir.

Technogym ürünleri kalitesi, markanın yıllardır Olimpiyat ve Paralimpik Oyunları'nın resmi tedarikçisi olmasına ve onlarca yıllık şirket tecrübesine dayanır. technogym spor aletlerini tercih ederseniz, profesyonel sporculardan farksız bir antrenman deneyimi yaşarsınız. Her ne kadar profesyonel bir sporcu gibi antrenman yapma deneyimi sağlasa da Technogym, egzersizlere yeni başlayan kullanıcılara da hitap eder. Amatör kullanıcılardan profesyonel sporculara kadar geniş bir kullanıcı kitlesine yönelik ürünler üretir.Technogym ürünleri her kullanıcıya uygun ve farklı ihtiyaç türlerine uygun olarak üretilir. Technogym, insanların sportif hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olmayı amaçlar. Kilo verme, kuvvet antrenmanları ve çeşitli egzersizler. Technogym ürünleriyle kullanıcılar tüm bunları ve çok daha fazlasını başarabilir. Android ve iOS işletim sistemlerine uygun uygulamalarıyla, egzersiz deneyimleri kişiselleştirilebilir.

Sağlıklı yaşam ve fitness alanında dünya markası olan İtalyan şirket Technogym, kullanıcılara sunduğu her üründe, fitness anlayışını yaşam biçimi haline getirmeyi hedefler. Technogym kondisyon bisikleti gibi egzersiz ürünlerinden, kas ve kuvvet çalışmaları için tercih edilen modellere kadar pek çok ekipman sunar. Technogym dambıl seçenekleri farklı ağırlık alternatifleriyle karşınıza çıkar. Ürün yelpazesi, sporseverlerin ihtiyaçları doğrultusunda geliştirmiştir. Antrenman yapmak, kondisyon sağlamak, sağlıklı kalabilmek ve maksimum atletik potansiyellerine ulaşmak isteyen kullanıcılar için tasarlanır ve üretilir.

Devamını Göster
 

Technogym Aletleri ile Profesyonelleri Yakalayın!

Spora hayatında yer veren amatör sporcular ve egzersiz yapmayı seven kullanıcıların yanı sıra birçok profesyonel spor kulübü ve sporcu da Technogym’i tercih ediyor. Juventus FC, Milan AC ve Inter FC futbol takımları, oyuncularının antrenman ve hazırlıkları için spor ortağı olarak Technogym markasına ait ürünleri kullanıyor. Tenis dünyasının önde gelen isimleri, Rafael Nadal ve Jannik Sinner tedarikçi olarak Technogym markasını tercih ediyor. Amerika Birleşik Devletleri'ndeki profesyonel golf turnuvalarını yöneten kuruluş olan PGA'nın (Profesyonel Golfçüler Derneği) resmi ortağı Technogym’dir. Ürünlerini kullanarak, profesyonel sporcular ve spor kulüpleriyle ortak işlere imza atan İtalyan wellness markasının spor dünyası tecrübelerinden faydalanabilirsiniz.

Technogym fiyat bilgisine ve ürünlere, Beymen.com’dan kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Birçok spor salonu ve sağlık kulübünün favorisi olan Technogym ekipmanları çeşitli profesyonel salonlarda kullanılır. Bu nedenle kendi bireysel spor antrenmanları için ekipman arayışında olan amatör kullanıcılar tarafından da tercih edilir. Profesyonel sporcularla benzer egzersiz deneyimlerini yaşamak için, amatör sporcuların da tercihi Technogym ekipmanları ve ürünleridir. Kullanıcılarına dayanıklılık ve konfor sunmasıyla, dünya çapında popülerleşen markanın, popülaritesinin bir sonucu olarak, Excite serisi 10.000'den fazla spor tesisinde kullanılır.

Technogym, 35 yılı aşmış şirket tecrübesi ve profesyonel isimlerle çalışmanın bir getirisi olarak, tüm kullanıcılarına üst düzey antrenman imkanları sağlar. Pek çok ödüle layık görülen ekipmanlar üretiyor, sporcuların ihtiyaçlarını göz önünde bulunduruyor. Tüm bu sebeplerle spor dünyasına adını yazdıran önemli kulüpler ve sporcular tarafından tercih ediliyor.Technogym, ürünlerinin tasarımı sayesinde birçok ödüle sahiptir. Bu ödüller arasında 3 Compasso D’oro awards ve 3 Uluslararası Tasarım Mükemmelliği Ödülü de yer alır.

İhtiyaca Göre Technogym Ekipmanları

Technogym ekipmanları sayesinde Live training experience denilen çevrimiçi egzersiz deneyiminden yararlanabilirsiniz. Çevrimiçi olarak en iyi spor eğitmenlerinin bilgilerinden faydalanabilirsiniz. Technogym koşu bandını akıllı saatler ile senkronize edebilir, ekipmandaki ekrandan kalp atış hızınızı gerçek zamanlı olarak izleyebilir, onuçlarınız antrenman biter bitmez Apple Health'de otomatik olarak görebilirsiniz. Technogym pilates topu ile günlük egzersizinizi keyifli kılabilirsiniz. Pilates sırasında konforunuzu yükseltmek için Technogym mat modellerinden yararlanabilirsiniz.

Dünya çapında popülerliğe sahip olan İtalyan şirketin, en çok tercih edilen ürünlerinden biri Technogym bench egzersiz aletidir. Birçok vücut antrenmanı yapmanızı sağlayan fonksiyonel antrenman kiti, elastik bantları, altıgen dambılları, ağırlıklı eklemleri ve bir eğitim matını bir arada kullanıma sunar. 3 farklı direnç seviyesine sahip elastik bantlar antrenmana farklı zorluk dereceleri katar ve gücünüzü artırır. Altıgen dambıllar ile vücudunuzu güçlendirecek ağırlık egzersizleri yapabilirsiniz. Technogym, mobil uygulamasında bulunan sayısız antrenman sayesinde egzersizleriniz sırasında maksimum potansiyelinizi ortaya çıkarır. Çalışmalarınızdan en iyi sonuçları alabilmek için Technogym Coach'un size rehberlik etmesine izin verin.

Technogym kullanıcıları tarafından çok fazla ilgi gören diğer bir ekipman Technogym bisiklet ürünüdür. Bisikletin sahip olduğu profesyonel biyomekanikler sayesinde, sessiz pedal çevirme olanağı sağlar. Ekrandan profesyonel antrenörleri izleyerek egzersizlerinizi çevrimiçi olarak yapabilirsiniz. Antrenmanınız sırasında, ekrandan dilediğiniz yol görüntülerini kullanarak daha keyifli bir spor deneyimi yaşayabilirsiniz. Egzersizinizi tamamlarken aynı zamanda sevdiğiniz TV programlarını, cihazınızdan bisiklete yansıtarak da takip edebilirsiniz. Technogym myrun ile antrenmanlarınızı kişiselleştirin. Technogym uygulamasına tablet ile kolayca ulaşabilir, kişisel programlarınızı yapabilirsiniz.

Technogym kürek ekipmanı ile vücudunuzu güçlendirecek egzersizler yapabilirsiniz. Aquafeel teknolojisiyle, kullanıcıya antrenmanlar sırasında gerçekçi kürek çekme hissi yaşatır. Multidrive teknolojisi ile hem kardiyo için hem de vücut güçlendirme için kullanılabilir. Amatör ya da profesyonel olması fark etmeksizin, kullanıcının ihtiyaçlarına göre tasarlanmıştır. Mobil uygulamalarla ürünü cep telefonunuza bağlayabilirsiniz. Android ve iOS uygulamaları sayesinde daha kişisel deneyimler yaşayabilirsiniz. Tüm vücut antrenmanı imkanı sunması sebebiyle Technogym eliptik bisiklet diğer ürünlerden farklı bir yere sahiptir. Tasarımı sayesinde eklemler üzerinde fazla baskı oluşturmaz, sağlığınızı da korur. Boyutlarıyla fazla yer kaplamaz, bu sebeple pek çok kullanıcı tarafından tercih edilir. Ekipmanınızı tabletinize bağlayıp, egzersizlerinizi kişiselleştirebilirsiniz.

Sağlıklı Yaşam İçin Technogym!

Technogym, kullanıcılarının ihtiyaçlarına karşılık veren geniş ürün yelpazesine sahiptir. Ödüllü ekipman ve ürünlere sahip olan İtalyan şirketi, sağlığınızı düşünmenin yanında dekoratif olarak da başarılı tasarımlara sahiptir. Ürünleriyle kullanıcısına konfor ve sağlamlık sunan Technogym aynı zamanda tasarımlarıyla göze hitap eder. Dünyaca ünlü wellness şirketi Technogym, ekipmanlarını hem amatör hem de profesyonel sporcuların ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik üretir. Başta Olimpiyat oyunları olmak üzere, profesyonel ve uluslararası spor müsabakalarının da tedarikçisi olarak görev alır. Kuruluşundan bugüne kadar edindiği tecrübelerle, her kullanıcısına ayrıcalıklı spor deneyimi yaşatır. Technogym, Android ve iOS uyumlu uygulamaları sayesinde, kullanıcılarına daha kişiselleştirilmiş antrenman deneyimleri sağlar.

Sağlığınız ve sportif gelişiminiz için, spor ekipmanlarınızı akıllı cihazlarla birlikte kullanabilirsiniz.Technogym uygulamaları ve Live özelliği ile kişisel antrenmanlarınızı programlayabilir, çevrimiçi antrenörlerin profesyonelliklerinden yararlanabilirsiniz. Misyonu sağlıklı yaşamı teşvik etmek olan İtalyan markası Technogym Türkiye fiyatlarına ürün açıklamalarına Beymen.com’dan ulaşabilirsiniz. Dünya çapında birçok sporcu ve spor kulübü tarafından kullanılan ve özellikle profesyonellerin tercihi olan ekipmanlar ödüllü tasarımlara sahiptir. Spor yaparken profesyonelliği deneyimlemek, alanında uzman antrenörlerle çevrimiçi antrenmanlar yapmak için Beymen.com aracılığıyla Technogym ürünlerine ve spor ekipmanlarına ulaşabilirsiniz.

Devamını Gizle

 

{{customPopupTitle}}