Sipariş Takibi Kampanyalar The ONE Servisler

Tag Heuer

({{filteredProducts.total}} Ürün)
Tag Heuer nitelikli materyaliyle duruşa özgüven, kullanıcısının tenine enerji katan ikonik saatlerin sahibi. İsviçre’nin Jura bölgesinde 1860 yılında kurulan marka mekanik saatleri kusursuz el işçiliğiyle birleştirerek kısa zamanda dikkatleri üzerine toplamayı başardı. Adını aynı zamanda sloganı olan “Techniques d'Avant Garde” tabiri ve kurucusu Edouard Heuer’in soyadından alan marka saat sektörünün efsanelerinden. Devamını Göster

Kuruluşundan kısa bir süre sonra spor karşılaşmalarında ihtiyaç duyulan hassas zaman ölçümleri konusunda uzmanlaşan marka, bu alanla yaptığı iş birliğini tasarımlarına da taşıdı. Tag Heuer Grand Carrera gibi kendi adıyla anılmaya başlayan sportif formlu saat kreasyonlarıyla dinamik tarzı temsil eden marka mühendisliği estetikle buluşturan parçalar tasarlıyor.

Seçkin silüetlerin lüks ihtiyacını prestijli ürünlerle karşılayan Beymen, Tag Heuer saat koleksiyonlarını parmakların ucuna taşıyor. Kültleşmiş Tag Heuer tasarımları Beymen.com’un kalitesiyle fark yaratan ayrıcalıklı markalardan oluşan ürün paletinde sizler için sergileniyor.

Tag Heuer Kadın Kol Saati Modelleri

Zamanı en hassas şekilde ölçen benzersiz mekanik sistemlerini sportif kasalarla sarmalayan Tag Heuer stili yücelten kreasyonlara sahip. Kompozisyonlarda kullanılan her bir parçanın tarzı yansıtma konusunda ne kadar önemli olduğunu bilenler de lüks obje görünümündeki kol saatlerini stillerine işliyor.

Tag Heuer Aquaracer kendi stil haritasını oluşturmuş, özgüveni yüksek kadınların ilk tercihlerinden. Modelin genç ve dinamik formuyla dikkat çeken kasası asla yaş almayan tasarım çizgileriyle bezeli. Tag Heuer Formula 1 serisi hayatın hızlı akışına karşı durabilen güçlü ruhları temsil ediyor. Tasarımda kullanılan rodyum kaplamayla bedenin ışığını artırıyor.

Nitelikli çeliği sektöre yön veren vizyoner bakış açısıyla yeniden yorumlayan Tag Heuer kadın kol saati modellerinin enerjisi kullanıcısını sarıyor. Birçok zamansal fonksiyonu tek bir gövdede buluşturan modeller derin suların muazzam gücüne karşı koyabilecek kalitede. Çeliğin rafine formunu cesur ve derinleştirici siyahla buluşturan modeller kullanıcısının asil kimliği ortaya çıkarıyor. Derin suların mavisini açık tonların aydınlık formlarıyla bir araya getiren parçalar kompozisyonlara zenginlik katıyor.

Tag Heuer Erkek Kol Saati Modelleri

Markanın en ikonik tasarımları otomobil yarışlarının yüksek enerjisini bedene taşıyan ve adını bu yarışlardan alan parçalar. Dış ortamın yıpratıcı ve sarsıcı etkileri karşısında duruşundan asla ödün vermeyen Tag Heuer Monaco serisi de bu şekilde doğdu. Kare hatlarıyla aksesuarda grafik etkisini ön plana çıkaran model markanın yenilikçi ruhuna vurgu yapıyor.

Adını tarihe yazdıran Tag Heuer erkek kol saati serilerinin en sevilen parçalarından biri olan Tag Heuer Carrera Calibre 17 klasik ile modern normları sentezleyen muhteşem bir model. Çelik kasa içerisine yerleştirilen kronograf zamansız ruhuyla tarihe meydan okuyan deri kordonlarla tamamlanıyor. Tag Heuer Carrera Calibre 36 ise sportif ruhunun asi yönlerini stiline yansıtmak isteyenleri kendine çekiyor.

Tasarımlarda kullanılan monokrom akışlar kompozisyonların odak noktası haline geliyor. Koyu ve açık tonları eşi görülmemiş bir şekilde bir araya getiren kontrast modeller ise nefes kesiyor. Siz de Tag Heuer gözlük ve saat kreasyonları arasından kendinizden bir parça taşıyan aksesuarlar seçerek seçkinliğinizi artırabilirsiniz. Beymen.com’un erişilmez kimliklere sunduğu ayrıcalıklı hizmetlerle dilediğiniz an tanışabilirsiniz.

İsviçre'den Gelen Zarafet

Nitelikli metali yenilikçi bakış açısı ve teknolojik normlarla işleyerek bambaşka bir boyuta taşıyan Tag Heuer güneş gözlüğü ve saat koleksiyonlarıyla klişelere meydan okuyor. Kalitesini her detayda belli eden çok yönlü saat dizaynları kombinlere sportmen bir tavır katıyor.

Tag Heuer Connected serisiyle akıllı teknolojileri güçlü bileklere entegre ediyor. Yüzü geleceğe dönük yaratıcı kişiliklerin kalbini çalan Tag Heuer Smartwatch düşleri saat kadranına işleyen tasarımcıların eseri. Siz de maceraperest ruhunuzu Tag Heuer saat kreasyonlarının göz alıcı modelleriyle taçlandırabilirsiniz. Tarzla ortak bir dil yakalayan dizaynları kombinlere işleyebilirsiniz. Ayrıcalıklı markaların ortak noktası Beymen’le prestijin tanımını yapan bu efsanevi marka ile tanışabilir, zamanı durduran stil çizgilerini yaşama entegre edebilirsiniz.
Devamını Gizle

{{customPopupTitle}}