Sipariş Takibi Kampanyalar The One Servisler tr

Süpürge

({{filteredProducts.total}} Ürün)

Vaktinizin çoğunu geçirdiğiniz, en huzurlu hissettiğiniz evlerinizin temiz olması sizlerin daha huzurlu hissetmesine yardımcı olur. Temiz evlerde vakit geçirmek kişiye iyi ve ferah hissettirir. Dağınık ya da kirli evler ruh halinizi de olumsuz anlamda etkileyebilir. Beymen.com’daki çeşitli süpürge modelleri, evinizin en pratik ve işlevsel yollardan temiz kalmasına olanak sağlar.

Devamını Göster
 

Evlerinizin temizliğini sağlamak eskiden olduğu kadar zor değildir. Oldukça pratik, kullanışlı ve işlevsel özelliklere sahip süpürge modelleri bulunur. Bu modeller işlevsel oldukları kadar şık görünümlere de sahiptir ve evinizin bir köşesinde dururken bile güzel görünümleri ile dikkatleri çekebilir. Beymen.com’daki birbirinden kaliteli süpürge önerilerinin çeşitli özellikleri bulunur. Farklı modellerin farklı özelliklerini değerlendirerek sizin için en kullanışlı olacak süpürge çeşidine rahatlıkla karar verebilirsiniz.

Son model süpürge çeşitlerinin oldukça teknolojik özellikleri vardır. Bu özellikler modelden modele çeşitlilik gösterir. Süpürgeler hem halı üzerinde, hem duvarlar ve parke gibi zeminler üzerinde etkili sonuçlar almanızı sağlar. Beymen.com’daki birbirinden üstün teknolojilerle üretilen süpürge çeşitlerinin her biri evinizdeki en zorlu kirlerden evcil hayvan tüylerine kadar her şeyi temizleyebilecek güce sahiptir.

Büyük evler veya büyük işyerlerinde kullanılmak üzere daha profesyonel kullanım sunan modeller vardır. Küçük evler için ise daha kompakt seçenekler ve araç içi süpürge modelleri kullanıcıların çeşitli ihtiyaçlarına yanıt vermesi için tasarlanır. Oldukça kolay kullanılabilen birbirinden şık görünümlü süpürgeler sayesinde evlerinizi kolay yollardan temizleme şansı yakalarsınız. Evinizin sizi yormadan tertemiz olmasının tadını kullanışlı süpürge seçenekleri sayesinde çıkarabilirsiniz.

Kullanışlı ve Şık Süpürge Modelleri

Herkes evinin temizliğini yorulmadan sağlamak ister. Bazı ağır süpürgeleri kullanmak evi temizlerken yorucu ve zor olabilir. Beymen.com’da iRobot gibi üstün teknolojik markaların robot süpürge çeşitleri sayesinde yerinizden bile kalmaksızın evinizi tertemiz yapmanın tadını çıkarabilirsiniz.

iRobot markasının akıllı süpürge modelleri telefonunuzdan evinizi temizlemenizi sağlar. Üstelik böylesi süpürge çeşitlerinin hem kuru hem de ıslak temizleme özellikleri bulunur. Bu sayede evinizi hem silip hem süpürebilirsiniz. Oldukça kompakt ve kullanımı kolay modeller olmalarına rağmen süpürgelerin çekiş güçleri de oldukça yeterlidir. Kısa süre içerisinde evinizin tertemiz olmasını sağlar.

Beymen’deki şık tasarımlara sahip ev temizleme aletleri işlevsel ve pratik bir kullanım sunar. Üstelik sessiz süpürge çeşitleri sayesinde çocuğunuzun uykusunu bölmeden ya da kendiniz sesten rahatsız olmadan evinizi temizleme fırsatına sahip olursunuz. Robot süpürge çeşitlerinin yanı sıra klasik modellerdeki güçlü süpürge çeşitleri de Beymen.com’da mevcuttur. Kişiler evlerinin büyüklüğüne, lekelerin zorluğuna göre istedikleri modellere karar verebilirler.

Miele markasının üstün kaliteli elektrikli süpürge çeşitleri kompakt tasarımları sayesinde evlerinizin her köşesinde kullanılabilir. Üstelik hafif ve kullanışlı tasarımı sayesinde temizlik esnasında sizi yormaz. Oldukça işlevsel özellikleri bulunan bu toz torbasız süpürge modeli yüksek çekim gücü sayesinde evinizin zahmetsiz bir şekilde temizlenmesini sağlar. Beymen.com’daki pek çok süpürge seçeneği sayesinde eviniz ve sizler için en uygun seçeneğe rahatlıkla karar verebilirsiniz.

Elektrikli ve güçlü motora sahip süpürge çeşitlerinin yanı sıra dikey şarjlı süpürge çeşitlerinin de pek çok marka, renk ve boyut seçenekleri mevcuttur. Tek elle dahi rahatça kontrol edilebilen bu modeller evcil hayvan tüylerinden çeşitli kırıntı ve tozlara kadar her şeyi kısa süre içinde temizler. Hafif oldukları için rahat bir şekilde kontrol edilebilen dikey süpürge modelleri şık tasarımlara sahiptir ve evinizdeki her köşeye girebilecek şekilde tasarlanır.

Süpürgelerin çeşitli modellerinin farklı kullanıma yönelik başlık seçenekleri de bulunur. Bu başlık seçenekleri farklı kirleri temizlemek için tercih edilebilir. Üstelik Bissell markası gibi üstün teknoloji sunan markaların bazı süpürge modelleri kullanıcılara başlıkları çıkarılarak el tipi süpürge olarak kullanılabilme seçeneği sunar. Kablosuz süpürge çeşitleri sayesinde sürekli priz değiştirmeden bütün evinizi kısa süre içerisinde temizleyebilirsiniz.

İşlevsel Özellikleri ile Çeşitli Süpürgeler

Evlerin dekoratif olarak şık olmasının önemli olduğu kadar temiz ve düzenli olması da önemlidir. Özellikle evcil hayvan yaşayan evlerde evin sık sık silinip süpürülmesi gerekebilir. Küçük çocuklar da genellikle yediği şeylerin kırıntılarını evin zeminine dökebilir ya da çeşitli kırılacak eşyaların kırılıp etrafa saçılmasına sebep olabilir. Böyle durumlarda Beymen.com’daki güçlü temizlik sağlayan 2500W süpürge çeşitleri tercih edilebilir.

Süpürgeler; markasına, büyüklüğüne, özelliklerine ve çeşitli çalışma şekillerine göre değişiklik gösterir. Pek çok farklı süpürge seçeneği vardır ve her biri farklı alanlarda tercih edilebilir. Bazı modeller küçük evlerde daha kullanışlı olurken bazı modeller oldukça büyük alanların temizliği için dahi kullanılabilir. Otomatik süpürge modelleri şarjlı olmaları ve kendi kendine evi temizlemeleri sayesinde sizi yormadan evinizin temiz olmasını sağlar.

Temizlik konusunda sizlere yardımcı olacak ve işinizi oldukça pratik hale getirecek seçenekler mevcuttur. En güzel ve canlı renklerdeki halı ve kilimleriniz Beymen.com’daki çeşitli markaların oto süpürge modelleri sayesinde her daim temiz ve şık kalır. Sulu süpürge çeşitleri kiri su içerisine hapsetme özelliği sayesinde süpürgenizi pratik yollardan temizlemenizi sağlar. Haznesinde biriken suyu dökerek süpürgenizin rutin temizliğini kolayca sağlarsınız. Su ile çalışan bu modeller süpürme esnasında da toz kalkmasına sebep olmadığı için temiz bir kullanım sunar.

Yıkamalı süpürge çeşitlerinin yanında toz torbalı süpürge çeşitleri de farklı renk ve üstün marka seçenekleri ile kullanıcının tercihine sunulur. Her birinin ayrı ayrı işlevsel özelliği bulunan süpürgeler temizlik konusunda işinizi pratik hale getirmesi için tasarlanır. Hafiflikleri, şık tasarımları, güçlü çekim güçleri ile öne çıkan yuvarlak süpürge modelleri evini düzenli olarak temizleyen herkesin vazgeçilmezi haline gelir.

Şarjlı ve otomatik çalışma prensibine sahip yürüyen süpürge çeşitleri de marka seçenekleri ile Beymen.com’da bulunur. Bu modeller çeşitli sensörleri ile evinizin haritasını çıkarır ve her köşeye girerek temizlenmesini sağlar. Üstün teknolojiye sahip bu modeller engellere takıldıkları zaman bile kendi yolunu bulabilecek özelliklere sahiptir. Yerinizden kalkmadan evinizin rutin temizliğini gerçekleştirmenize sebep olan modeller sayesinde siz evde olmadığınız zamanlarda bile evinizin temizlenmesini sağlayabilirsiniz.

Özellikle evcil hayvan ve çocuklu evlerde düzenli olarak silme ve süpürme işlemlerinin yapılması gerekebilir. Her gün temizlik yapmak özellikle çalışan kişiler için zorlu olabilir ve yeterli vakit bulunamayabilir. Meşgul insanlar için robot süpürge seçenekleri olmazsa olmaz bir ev temizlik ekipmanı haline gelebilir. Üstelik 2000 Watt süpürge gibi güçlü seçenekler en zorlu ve derin tozlarda bile etkili olur.

Süpürge Modellerinin Fiyatları

Beymen.com’daki süpürgelerin markaları, boyutları, teknolojileri ve tasarımları çeşitlilik gösterir. Bu yüzden süpürge fiyatları da birbirinden farklı olabilir. Ürünlerin materyallerinden işlevsel özelliklerine kadar pek çok etken fiyatını belirlemede rol oynar. Her bütçe için uygun ve kaliteli süpürge seçenekleri mevcuttur. Kullanıcılar süpürge satın almadan önce kendi ihtiyaçlarını ve kullanacakları alanın büyüklüğüne karar vererek süpürge modeli tercihi yapabilir.

Materyal olarak daha kalıcı olduğu için genellikle plastik süpürge seçenekleri tercih edilebilir. Dış materyali plastik olan süpürge seçenekleri dış görünüm olarak oldukça şık görünürken kolay kolay eskimeyecek şekilde tasarlanır. Bunun yanı sıra ışıklı süpürge gibi oldukça modern çizgilere sahip seçenekler de bulunur. Evinde her gün rutin temizlik yapan ve çalışan kişiler için genellikle akıllı süpürge tavsiye edilir.

Farklı çalışma prensibi olan modellerin her biri markasına da bağlı olarak farklı fiyatlara sahiptir. Beymen süpürge en ucuz seçenekleri de oldukça kaliteli ve üstün teknolojilere sahip modelleri vardır. Her bütçeden insan evinin en temiz kalmasına yardımcı olacak modellere kolaylıkla sahip olabilir.

Devamını Gizle

 

 

{{customPopupTitle}}