Sipariş Takibi Kampanyalar The ONE Servisler

{{noProductTitle}}

Sizlere uygun kategorileri ziyaret edebilirsiniz.

  

Biraz boya ve fırça ile yaratıcılığınızı ortaya çıkarmaya ne dersiniz? Resim yapmak kaliteli vakit geçirmek için tercih edebileceğiniz en iyi hobilerden biri. Hayal gücünüzün sınırlarını keşfetmenizi sağlayan bu etkinliğe dilerseniz ailenizi ve çocuklarınızı da dahil edebilirsiniz. Resim yaparken kullanabileceğiniz en faydalı aksesuarlardan biri ise şövale! Yalnızca profesyonel olarak resimle ilgilenenlerin değil, amatörlerin de rahatlıkla kullanabileceği ürün, tuvali görüş hizanızda tutarak daha rahat bir şekilde çalışabilmenizi sağlıyor.

Şövaleler boyut, tasarım ve materyal bakımından farklı seçeneklere ayrılıyor. Bu farklı modeller sayesinde yaşınız veya resme olan yakınlığınız her ne olursa olsun kendinize uygun bir seçenek bulmanız mümkün. İhtiyaçlarınıza uygun kaliteli şövale çeşitlerini Beymen’in kırtasiye ve ofis malzemeleri koleksiyonunda bulabilirsiniz.

Devamını Göster    
 

1. Doğal ve Şık: Ahşap Şövale Seçenekleri

Ahşap şövale, sanatseverlerin en çok tercih ettiği modellerden biri. Doğal görünümüyle beğeni toplayan bu ürün, tablo yaparken kullanılabildiği gibi sanat eserlerini sergilemek için de tercih edilebiliyor. Ahşap şövalelerde renk açısından çeşitli seçenekler bulunuyor. Böylelikle resim yaptığınız alanın dekorasyonuna uygun bir modeli rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

2. Dayanıklı ve Modern: Metal Şövale Çeşitleri

Metal şövale çeşitleri dayanıklılıkları ile ön plana çıkıyor. Darbelere karşı son derece dayanıklı olan bu model, özellikle uzun yıllar kullanabileceği kaliteli bir şövale arayan kişilerin tercihi olmayı başarıyor. Metal şövalelerin üzerinde ürünü kişiselleştirebilmenize imkan tanıyan pek çok ayar özelliği bulunuyor. Böylelikle yükseklik gibi özellikleri ihtiyacınıza göre kolaylıkla ayarlayabilirsiniz. Ürünün sahip olduğu bu özellikler, resim kursu gibi birden fazla kişinin aynı şövaleyi kullanabildiği ortamlar için de ideal bir seçenek sunuyor.

3. Düzen Sevenlere: Tablalı Şövaleler

Tablalı şövaleler, düzen sevenlerin ilgisini çekmeyi başarıyor. Ön kısmında boyalar ve fırçalar gibi eşyaların konabileceği bir alan bulunan bu şövaleler, resim yaptığınız alanı daha düzenli hale getirebilmeyi sağlıyor. Sık kullandığınız eşyaları yakınınızda tutabilmenize de olanak tanıyan bu modeller hem profesyoneller hem de amatör resimseverler tarafından tercih edilebiliyor.

4. Sınır Tanımayan Sanatçılara: Büyük Şövale Seçenekleri

Büyük şövale çeşitleri geniş ölçekli tuvaller kullanmaktan hoşlanan kişilere hitap ediyor. Daha geniş bir yüzey alanına sahip olan bu modellerin taşıma kapasiteleri de çok daha yüksek oluyor. 200x200 gibi büyük ölçekli tuvalleri kullanabileceğiniz profesyonel şövaleleri araştırıyorsanız bu modelleri rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

5. Minimal Tasarımlar için: Küçük Şövale Çeşitleri

Küçük şövaleler boyut açısından pek çok seçenek sunuyor. Bu modelin masanızın üzerine yerleştirebileceğiniz kadar küçük olan versiyonları bile bulunuyor. Özellikle masaüstü şövaleler resme yeni başlayan kişilerin tercih edebileceği seçenekler arasında.

Mini şövaleler dekoratif amaçlı da kullanılabiliyor. Bu modelleri resim yapmak için kullandıktan sonra yarattığınız sanat eserini sergileyebileceğiniz bir stand olarak da değerlendirebilirsiniz.

6. Küçüklere Sanatı Sevdirmek için: Çocuk Şövaleler

Resim, çocukların da keyifli vakit geçirmesini sağlayabilecek bir hobi. Küçüklerin hayal güçlerini ve resim yeteneklerini geliştirmek için onları boylarına uygun tuval ve şövale setleri ile şaşırtabilirsiniz. Çocuk şövaleleri tahmin edilebileceği üzere çok daha küçük boyutlu oluyor. Ayrıca bu modellerde boy ayarlama özelliği de bulunuyor. Böylelikle çocuğunuz büyüdükçe şövalenin yüksekliği de ona uyum sağlayabiliyor.

7. Her Yerde Resim Yapmak İsteyenlere: Portatif Şövale Çeşitleri

Hayaliniz, gördüklerinizi resmetmek için boyalarınızı ve tuvalinizi alıp yola koyulmaksa portatif şövaleler tam size göre! Taşınabilir bir tasarıma sahip olan bu ürünler kolayca parçalara ayrılabiliyor. Böylelikle istenen yere zorlanmadan taşınabilen portatif şövaleler oldukça pratik bir şekilde birleştirilebiliyor.

8. Pratik ve Kullanışlı: Çantalı Şövale Seçenekleri

Çantalı şövale çeşitleri hareketli bir hayatı olan resimseverlere hitap ediyor. Bu modeller portatif yapılarıyla parçalara ayrılıp çanta içerisinde taşınabiliyor. Toplu resim yapma etkinliklerine ve eğitimlere katılan kişilere uygun olan bu şövaleler, özel çantası içerisinde konforlu bir şekilde taşınabiliyor. Şövalenin çanta özelliği sayesinde boya ve fırça gibi malzemeler de zahmetsizce taşınıyor.

9. Şövale Çeşitlerine Dair Sık Sorulan Sorular

Resim her ne kadar ilgi gören bir sanat dalı olsa da şövale pek çok kişi için bilinmeyen bir malzeme olabiliyor. Özellikle resim yapmaya yeni başlayacak olan pek çok kişi “Şövale nedir, nasıl kullanılır?” gibi soruların yanıtlarını merak ediyor.

Şövale, üzerine resim yapılan tuvali sabitlemek için kullanılan bir araç. Ayaklı bir tasarıma sahip olan bu ürünün boyu kişiye göre ayarlanabiliyor. Şövalenin farklı tuvallere uygun boylarda alternatifleri de bulunuyor. Bu işlevsel ürünle ilgili diğer merak edilenler ise aşağıda tek tek yanıtlanıyor!

9.1. Şövale Nasıl Olmalı?

Şövaleler, öncelikle kaliteli bir yapıya sahip olmalı. Çünkü bu ürünün uzun yıllar kullanılabilir olması son derece önemli. Şövaleler aynı zamanda ayarlanabilir bir tasarıma sahip olmalı. Ürünün kişiselleştirilebilmesi için bu detaylar oldukça önemli.

9.2. Şövale Nasıl Seçilir?

Şövale seçimi yaparken kullanıcıların resimle ilgili eğitim seviyelerini göz önünde bulundurmaları gerekiyor. Şövalelerin profesyonellere uygun atölye tipi modelleri ve masaüstü çeşitleri bulunuyor. Bu şövalelerin her ikisi de amatör resim meraklıları için uygun olsa da özellikle profesyoneller için masaüstü seçenekler yeterli gelmeyebiliyor.

9.3. Şövale Nasıl Kurulur?

Şövaleler çoğunlukla demonte olarak kullanıcılara ulaşıyor. Kullanıcıların bu ürünü kendilerinin birleştirmesi gerekiyor. Şövalelerle birlikte kullanıcılara bir montaj kılavuzu da gönderiliyor. Kullanıcıların bu kılavuza bakarak öncelikle ayak parçalarını birleştirmesi gerekiyor. Sonrasında ürünün üst kısmını da birleştirerek şövalenin montajı tamamlanabiliyor.

Kimi şövale modellerinde ise kurulum çok daha kolay oluyor. Katlanabilir tasarım sahip olan modellerde şövalenin açılması için ayak kısmındaki somunları gevşetmek yeterli olabiliyor.

9.4. Şövale Nasıl Kullanılır?

Şövale kullanımı son derece basit! Bu ürün ayakları üzerinde dengede durabilen bir tasarıma sahip. Ürünün ayakları yere temas edecek şekilde yerleştirildikten sonra kullanıma hazır hale geliyor. Bu aşamadan sonra şövalenin üzerine uygun boyutlarda bir tuval yerleştirip resim yapmaya başlayabilirsiniz.

Bazı şövale modelleri sabit bir tasarıma sahip oluyor. Bu modeller kullanım sonrasında kapatılamıyor. Ancak portatif modelleri işiniz bittikten sonra parçalarına ayırıp çantasına kaldırabilirsiniz.

9.5. Şövale Nereden Alınır?

Beymen, resim yapmaya başlamak için ihtiyaç duyduğunuz tüm malzemeleri sanatsal malzemeler koleksiyonunda bir araya getiriyor. Resim malzemeleri konusunda kalitesiyle adından söz ettiren öncü markaların şövalelerini ve diğer resim araç gereçlerini Beymen’de bir arada bulabilirsiniz. Eğer siz de farklı markaları araştırmakla vakit kaybetmeden şövalenizi seçmek istiyorsanız şimdi sayfayı yukarı kaydırarak seçkin markaların şövale modellerini yeniden inceleyebilirsiniz!

Devamını Gizle    

 

    
    
    

{{customPopupTitle}}