Sipariş Takibi Kampanyalar The One Servisler tr

Enzo De Gasperi Porselen Demlik

-%24 2.950 TL 2.250 TL
Doğaya Sevgi

Royal Porcelain Granada 70 Parça Bone China Yemek Takımı

-%20 25.352 TL 20.281,60 TL

Kişiler evlerini güzelleştirmek için birçok eşya alırlar. Evin önemli bölümleri arasında yer alan mutfak düzenli ve güzel olduğunda kişiler rahat ederler. Herkesin zevkine göre birçok marka mutfak ürünleri üreterek satışa sunar. Kaşıklık, baharatlık, yemek takımları gibi birçok ürün çeşidi olan mutfak eşyaları farklı malzemelerden üretilir. Plastik, cam, metal, porselen gibi malzemelerden üretilen bu ürünler farklı renk ve desenleri ile müşterilerin beğenisine sunulur.

Farklı renk ve desenleri ile görsel şölen oluşturan sofra sunum ürünleri misafirlerin dikkatini çeker. Çiçek, hayvan, meyve gibi birçok desende üretilen sunum tabakları cafe ve restaurant sahiplerinin de ilgisini toplar. Çikolata ve pasta dükkanlarının sıklıkla tercih ettiği katlı kurabiyelikler hoş sunum imkanı sunar. Dükkan sahiplerinin artısını kazanan bu ürünler görsel güzellik oluşturmak için sürekli tercih edilen ürün çeşitleri arasındaki yerini alır.

Yeni evlenenlerin özenle seçtiği sofra ürünleri birçok çeşidiyle satışa sunulur. Rengarenk desen desen çay bardakları, yemek takımları, çerezlikler ve fincanlar evlere renk katar. 24, 60, 70 gibi farklı parça özelliklerine sahip yemek takımları herkesin ihtiyacını karşılayacak şekilde üretilir. Farklı boyutlara ve derinliklere sahip olan bu ürünlerin yuvarlak, kare, kalp gibi şekillerde olması da seçim noktalarından biridir. Çatal kaşık takımları seçmek müşteriler tarafından oldukça önemli bir yere sahiptir. Paslanmaz özellikte sofralarda şıklığıyla göz dolduran gold, beyaz ve renkli çatal kaşık takımları beğeni kazanır.

Devamını Göster
 

Şık Sofra ve Mutfak Ürünleri

Çoğu kişi için yeni yıla girmek önemli bir yere sahiptir. Yeni yılda evde toplanan insanlar ve dükkan sahipleri için üretilen yılbaşı sofra ürünleri ilgi görür. Büyük aile toplantılarına renk katan bu ürünler gelenlerin dikkatini çekmeyi başarır. Çam ağacı, geyik gibi yeni yılı çağrıştıran desenlere sahip bu ürünler masa sunumlarına farklı bir konsept katar. Gelen misafirleri özel hissettiren bu ürünlere sahip olmak için Beymen.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Kurulan sofralarda güzel bir görüntü oluşturan aynı zamanda ihtiyaç duyulan tuzluk biberlik, yağlık sirkelik gibi mutfak sofra ürünleri sıklıkla tercih edilir. Cam, bakır, metal, porselen malzemeden üretilen bu ürünler müşterilerin zevklerini karşılayacak çeşitliliktedir. Farklı şekil ve desenlerde üretilen bu ürünler beğeni kazanarak markaları ön plana çıkarır. Rengarenk pasta tabakları beş çaylarına renk katarak enerji yayar. Ayrıca yapılan tatlının daha şık görünmesi sağlayan mutfak sofra ürünleri müşterilerin gözdesi haline gelir.

Yemek hazırlarken kullanılan mutfak araç gereçleri yardımcı olma görevleri sayesinde sıkça kullanılır. Rende makinesi. soyacak, hamur açma aparatı, blander, öğütücü gibi ürünler yemek yaparken pratik ve hızlı kullanımları sayesinde çabuk pişirme kolaylığı sunar. Çorba kepçesi, spatula, servis kaşığı gibi ürünler sayesinde yemekleri tabaklara güzel bir şekilde sunum etme şansına sahip olabilirsiniz. Yaz aylarında farklı kokteyler hazırlamaya yardımcı olan shaker seti birçok müşterinin vazgeçilmezi haline dönüşebilir. Müşterilerin bu mutfak araç ve gereçlerini seçerken dikkat ettiği nokta sağlam ve paslanmayan malzemelerden üretiliyor olmasıdır.

Her Evin İhtiyacı Mutfak Ürünleri

Her evde kullanılan mutfak sunum ürünleri özellikle misafir davet edildiği zaman ihtiyaç duyulur. Misafirlerine güzel sunum yapmak isteyenler katlı kurabiyelik, desenli sunum tabağı, çay takımı gibi ürünleri sıkça kullanılır. Cam, porselen, metal gibi farklı malzemelerden üretilebilen bu ürünler kişilerin zevklerine göre evlerde yerini bulur. Görselliğe önem verenlerin sofra servis ürünleri gelen misafirlerin dikkatini çeker ve beğeni kazanır. Kırmızı, mavi. Pembe gibi birçok renk üretilen peçeteler sade bir sofrayı renklendirerek göze gelir. Her kişinin kendi zevkini yansıtabileceği bu ürünler küçük, orta, büyük boyutlarıyla satışa sunulur.

Mutfaktaki dağınık görüntüyü ortadan kaldırmak isteyenlerin tercihi saklama kapları birçok müşterinin ihtiyacını karşılar. Patates, soğan gibi sebzelerin hoş gözükmesini sebze meyve standı son dönemlerde çoğu mutfakta yerini alır. Mutfakta doğal bir görüntü sunan ahşap mutfak ürünleri müşterilerin vazgeçilmezi haline dönüşür. Ahşap sunum tabakları, baharatlık gibi ürünler mutfağı sade ve şık göstererek beğeni toplar.

Farklı renk ve desenlerde üretilen mutfak plastik ürünleri de çoğunlukla tercih edilenler listesinde yer alır. Plastik malzemeden üretilen hamur kabı, süzgeç, sabunluk gibi ürünler birçok kişinin mutfağında yer alır. Saklama kabı, dolap ve buzdolabı düzenleyicilerin ana malzemelerinden olan plastik ürünler mutfağın düzenli görünmesine katkıda bulunur. Bu ürünlerin kaliteli, koku yapmayan plastiklerden üretilmesi müşterilerin dikkat ettiği detaylar arasında yer alır, Leke tutmayan, koku yapmayan plastik mutfak ürünleri markaların başarısını yükseltir.

Sofra Mutfak Ürünleri Fiyatları

Mutfakta güzel bir görünüm elde edilmesini sağlayan mutfak eşyaları fiyatları malzemelerine, boyutlarına ve özelliklerine göre değişiklik gösterebilir. Sunum tabağı, çay ve kupalar şık bir görünüm sağlamasının yanında mutfak eşyaları olarak sıkça kullanılan ürünler arasında yer alır. Hoşça vakit geçirmenize yardımcı çay demlikleri ve kahve makineleri beklentinizi karşılar nitelikte üretilir. Mutfakta ve sofralarda düzen sağlayan ekmek kutusu ve sepeti modelleri farklı renk ve malzemelerden üretilerek satışa sunulur.

Yapay olmayan görüntüsüyle doğallıktan yana olanların tercihi bambu mutfak ürünleri birçok mutfakta yerini alır. Ekmek sepeti ve kutusu, baharatlıklar, meyve sebze standı gibi ürünlerde sıkça rastlanan bambu sağlam yapısıyla uzun süre kullanım sağlar. Bez ile silinerek, elde ya da makinede yıkanarak temizlenme imkanı sunan bu ürünler kullanım kolaylığı sağlama açısından da müşterilerin ilgisini görür. Örgü, düz gibi farklı modelleriyle birçok müşterinin zevkine hitap eden bu ürünler mutfaklarda güzel bir görünüm yakalar.

Yemek tabağı, tatlı tabağı, bardak gibi birçok çeşitliliğe sahip mutfak ürünleri alternatif seçim imkanı sunarak göz doldurur. Her türlü ihtiyacı karşılayacak şekilde üretilen bu ürünler güzel mutfak ve sofraların vazgeçilmezi haline dönüşebilir. Amerikan mutfağa sahip olanların mutfaklarının düzenli ve temiz olması dikkat ettikleri noktalar arasındadır. Baharatlık, kavanoz, saklama kapları gibi mutfak ürünleri malzemeleri muhafaza ederek mutfağın temiz ve düzenli görünmesini sağlar. Rende, süzgeç, servis kaşıkları hemen hemen her evde ve yemek dükkanlarında sıkça kullanılan ürünler olduğundan kaliteli malzemelerden üretilmesi tercih edilir. Her mutfakta olan çöp kutuları mutfağın temiz kalmasına yardımcı olur. Farklı renk ve desenlerde üretilen bu ürünler birçok mutfağa uyum sağlayarak beğeni toplar. Her evde ve yemek dükkanlarında ihtiyaç olan mutfak ürünleri indirim fırsatlarından yararlanmak için Beymen.com’u inceleyebilirsiniz.

Devamını Gizle

 

{{customPopupTitle}}