1. Ana Sayfa
  2. Sevgililer Günü
  • Cinsiyet
  • Ürün Grubu
  • Marka
  • Yıl & Sezon
  • Ürün Çeşidi
  • Renk
  • Beden
Noir De Noir Edp 50ml HIZLI BAK TOM FORD Noir De Noir Edp 50ml
%15 indirim
1.390,00 TL 1.179,00 TL
Jannat 75 ml Unisex Parfüm HIZLI BAK MEMO Jannat 75 ml Unisex Parfüm
%15 indirim
1.755,00 TL 1.489,00 TL
Kırmızı Renk Detaylı Kazak HIZLI BAK ETRO Kırmızı Renk Detaylı Kazak
%52 indirim
2.799,00 TL 1.349,00 TL
Hayatınıza anlam katan, onu güzelleştiren ve umutla dolduran kişiyi mutlu etmek için Sevgililer Günü büyük bir fırsat. Üstelik 14 Şubat’ın Sevgililer Günü olarak kutlanması bir tesadüf değil; işin ardında aşk için nelerin yapılabileceğini gösteren bir hikâye de yatıyor. Devamını Göster
 

3. yüzyılda tek hedefi zaferler kazanmak olan Roma İmparatoru II. Claudius, her erkeğin asker olarak Roma’yı hizmet etmesi gerektiğini düşünüyordu ancak erkekler evli oldukları ya da sevdiklerini geride bırakmak istemedikleri için asker olmak istemiyorlar. Çareyi evliliği yasaklamakta bulan Claudius’un bu sert kanunu âşıkları pekala durduramamıştı. Emre uymayanlar arasında sevenleri kavuşturan ve onları gizlice evlendiren Valentinus da vardı. Sonunda yakalanan Valentinus, birbirini seven insanları evlendirmek suçundan yargılandı ve tam da bu tarihte ölümle cezalandırıldı.

Neyse ki günümüzde sevdiğimiz insanla birlikte olmak için böylesine zorlu yollardan geçmemiz gerekmiyor. Belki de bu yüzden hayatımızdaki insana ona duyduğumuz aşkı göstermeye gerek duymuyor, yanımızda olmasının yeterli olduğunu düşünüyoruz. Oysa sevginin ve aşkın gücünü bize hatırlatan ve insanlar var oldukça bu gücün asla solmayacağını gösteren Sevgililer Günü’nde birlikte olduğunuz o özel insanı mutlu etmek kadar güzel bir his yok.  

Sevgililer Günü, aşkınızı tazelemek, onu size hatırlatmak için var. Tam da bu yüzden sevgilinize romantik hediyeler almak ona duyduğunuz sevgiyi göstermenin en güzel yollarından biri oluyor. Ona özel hediyeler bulmanızda ise en büyük yardımcınız ise Beymen.com.

Sevgililer Günü hediyesi almak oldukça zor bir sürece dönüşebiliyor. En güzel ve en anlamlı hediyeyi bulmaya çalışıyorsanız, yapmanız gereken şey belli: Sevgilinizin kalbine dokunmak.

Uzun zamandır birlikte olduğunuz ve çok iyi tanıdığınız birinin nelerden hoşlandığını zaten bilirsiniz. Bu durum ona alacağınız hediyeyi seçmekte işinizi kolaylaştıracaktır. Unutmayın ki sevgilinizi gözlemlemek ve dinlemek size en iyi ipuçlarını verir. Konuşurken onu heyecanlandıran bir aksesuar ya da yolda yürürken durup beğeniyle baktığı bir ayakkabı sevdiğiniz insanı mutlu edecek doğru hediyeyi seçmede size yol gösterecektir.

Eğer birlikte olduğunuz insanı yeni yeni tanıyorsanız, etraftan gelen hediye fikirleri ile kafanızın karışmasına izin vermeyin. Sevgiliye özel hediyeler seçerken önemli olan özenli ve romantik olmak. Sevgilinizin tarzının çok da dışına çıkmadan kendi zevkinizi katabileceğiniz bir hediye seçin. Onun üzerinde görmek istediğiniz bir kıyafet, çanta ya da evinde ofisinde kullanabileceğini düşündüğünüz bir obje O’na hep sizi hatırlatacak. Gerçekten kararsızsanız ve sevgilinize hoşuna gitmeyecek bir hediye almaktan çekiniyorsanız, aşkın yiyeceği çikolata da güzel bir seçenek olabilir.

İster bir çanta olsun ister zamansız bir kol saati; ister bulunduğu ortamı değiştirecek gösterişli bir obje ister lezzetli bir çikolata... Sevgililer Günü’nde sevdiğiniz insanın kalbine dokunacak hediyeyi bulmakta ihtiyacınız olan her türlü seçeneği Beymen.com’da kolayca bulabilirsiniz.

Doğru Hediyeyi Seçerken…

Erkek için Sevgililer Günü hediyesi seçmek ile kadın için Sevgililer Günü hediyesi seçmek arasında küçük farklar olduğunu hatırlatmakta fayda var. Bazı hediyeler cinsiyetsiz olsa da söz konusu bu özel gün olduğunda seçeceğiniz hediyenin etkileyici olması için bu ayrımı yapmanız gerekebilir. Örneğin, kadınlar ayakkabılara çok daha yoğun bir tutku ile bağlıdırlar. Dolayısıyla ayakkabı, kız arkadaşınızın bu tutkusunu alevlendirmek için doğru bir tercih olacakken erkek arkadaşınız için daha sıradan kalabilir. Aksesuarların her türlüsü kadınların gönlünü fethederken, erkeklerin kalbini ısıtacak aksesuarların başında cüzdan ya da saat gelir. Erkek arkadaşınızın imzası haline getirdiği bir parfüm ya da kız arkadaşınızın sürmekten keyif aldığı bir ruj da Sevgililer Günü hediyesi olarak değerlendirebileceğiniz seçenekler arasında.

İşin özüne baktığınızda, bu aşk dolu günde sevgilinizi mutlu etmenin en iyi formülü, onun karakterine hitap eden hediyeler seçmeyi başarabilmektir. Giyim, aksesuar, çanta ya da ayakkabı yerine daha ilginç hediyeler seçmek istiyorsanız sevgilinizin karakterinden hareketle ona en uygun hediyeyi seçebilirsiniz. Sevgilinizin özel zevklerine hitap edecek hediye fikirleri bulma konusunda Beymen.com’un hediyelikler kategorisinden yardım alabilirsiniz. Sinemadan müziğe kitaptan kahveye sevdiğiniz insanın ilgi alanlarına hitap edecek hediyelik eşyalar hem kullanışlı hem de zamansız parçalar olarak sizi en doğru tercihe götürecektir.
Devamını Gizle

Sizlere daha iyi bir alışveriş deneyimi sunabilmek için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için tıklayınız