YEPYENİ SERVİSLERLE
OLDUĞUNUZ HER YER BEYMEN

Beymen Danışmanım ile alışveriş keyfinizi dilediğiniz yerden Beymen Özel Müşteri İlişkileri Hattımızı (444 4 700) arayarak ya da WhatsApp üzerinden satış danışmanlarımızla tarzınıza uygun ürünleri online olarak seçebilirsiniz. Beymen Danışmanım WhatsApp Servisimize buradan ulaşabilirsiniz.

Alışveriş deneyiminizi mağazamızda yaşamak isterseniz, Randevulu Alışveriş servisimizden yararlanabilirsiniz. Beymen Özel Müşteri İlişkileri Hattımızı (444 4 700) arayarak dilediğiniz gün ve saat için mağazalarımızdan randevu alabilir, tercihleriniz doğrultusunda hazırladığımız ürünleri beklemeden keşfedebilirsiniz.

Beymen Danışmanım ile online olarak evinizden yaptığınız alışveriş sonrası, ürünlerinizi Beymen 24’ servisimiz ile mağazayla aynı şehir içindeki adresinize 24 saat içinde özel araçlarımızla ulaştırıyoruz.

Online alışverişlerinizdeki siparişlerinizi Mağazadan Teslim servisimiz ile tercih ettiğiniz Beymen'e yönlendirebilirsiniz. Siparişinizi oluştururken ödeme sayfasında teslimat adresi adımında “Mağazadan Teslim” seçeneğini tıklayarak, teslimatın gerçekleşmesini istediğiniz mağazayı seçebilirsiniz.

Tüm alışverişlerinizde ödemenizi temassız ve uzaktan yapabilirsiniz.

Beymen.com'dan oluşturduğunuz alışveriş sepetinizi ödeme adımındaki ‘Sepeti Paylaş’ linki ile sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz.

Sizlere daha iyi bir alışveriş deneyimi sunabilmek için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için tıklayınız