Sipariş Takibi Kampanyalar The ONE Servisler

Japon Hissi ve Bilimi… SENSAI’nin yaşamın güzelliğini benimsediği, eşsiz Japon maneviyatı ile tanışın. Mucizevi içeriği, Japon tarihinde sadece İmparatorluk ailesi için korunmuş en değerli ipek türü olan Koishimaru İpeği’dir. SENSAI Evi’nin, ipek dokumacılarının genç ve ipeksi ellerinin gizemini anlamak için bilim insanları ile yaptığı araştırmalarda, Koishimaru İpeği’nin ciltte doğal olarak bulunan ve cildin yeniden yapılanmasını sağlayan hyaluronik asit üretimini arttırarak efsanevi Japon İPEK CİLT’i ortaya çıkardığı keşfedilmiştir. Kusursuz cildi hedefleyen sonuçlar için, üç aşamalı ve eşsiz bir ritüel olan Saho’yu savunmaktadır. Sizi, hayatın güzelliğini kutlayan, içten aydınlanmış İPEK CİLT deneyimini keşfetmeye davet ediyoruz.

Sensai

({{filteredProducts.total}} Ürün)

Sıra dışı güzellik arayışını Japon estetiği ve bilimi bir araya getirerek sürdüren Sensai, kozmetik sahnesine çıktığı 1983 yılından beri benzersiz bir cilt bakım ritüeli sunuyor. Londra’da kurulan markanın makyaj ve cilt bakımı ürünleri özellikle Avrupalı kadınlar tarafından büyük beğeni topluyor.

Sensai kozmetik ürünlerinde markanın değerli imza bileşeni olan Koishimaru ipeğini kullanıyor. Son derece hafif ve parlak bir ipek türü olan Koishimaru Japon tarihi boyunca yalnızca imparatorluk ailesine sunulurken, Sensai sayesinde cildine önem verenlerle buluşuyor. İpeksi ten fenomenini gerçek bir deneyime dönüştüren Koishimaru, hem cildi besliyor hem de onarım için gerekli hyaluronik asit üretimini teşvik ediyor.

İster günlük kullanımda ister gece davetlerinde olsun, güzelliğiniz için eksiksiz bir kozmetik ve makyaj koleksiyonu yaratmak istiyorsanız, Sensai krem ve makyaj ürünleri Beymen.com’un ayrıcalıklarla dolu dünyasında sizleri bekliyor.

Devamını Göster
 

Sensai ile Olağanüstü Bir Cilt Deneyimi

Sensai cilt güzelliğine önem verenleri etkinliği yüksek formüllerle karşılıyor. Markanın nitelikli ürünleri cilde sadece parlaklık ve üstün bir doku kazandırmakla kalmayıp, aynı zamanda onarımı da teşvik ediyor. Japon cilt bakımının ardındaki ritüelleri ve lüks hissinin özünü sunan marka yaş ve çevresel etkilere bağlı kırışıklıkları azaltmaya yönelik çok sayıda özel formül sunuyor.

Yaşlanmayı sevenler anti-aging kelimesini sevmiyor olabilir; ancak güzellik etkisini yıllarca korumak için yaşlanma karşıtı önlemler almak gerekiyor. Tam da bunun için geliştirilen Sensai Cellular Performance bakım serisi içten aydınlanmış, canlı ve genç bir cilt görünümü için mükemmel etkiler yaratıyor. Göz ve dudak çevresinde kullanabileceğiniz bakım pedleri, Sensai göz kremi çeşitleri, el ve yüz bakımı için besleyici formüller Cellular Performance serisiyle sizi bekliyor.

Kusursuz ve İpeksi Bir Ten İçin Sensai Cilt Bakım Seremonisi

Sensai bakım ürünleri sunan bir marka olmanın ötesinde, aşamalı ritüellerle var olan bir güzellik kültürünü temsil ediyor. Kusursuz sonuçlar için her gün uygulanmak üzere tasarlanmış üç aşamalı Saho cilt bakım ritüelini öneriyor. Nihai güzellik hedefine varmak için bu sakinleştirici yöntemin kullanılması gerektiğini ileri sürüyor. Sensai’nin bu yaklaşımı güzelliğe giden yolda atılması gereken ilk adımın kapsamlı bir arınmadan geçtiğini gösteriyor.

Cildinizi derinlemesine temizlik ve ipeksi bir arınmayla tanıştırmak için ihtiyacınız olan bakım ürünleri Sensai Silky Purifying koleksiyonunda yer alıyor. Yüz temizleme jeli, sabun temizleyici, peeling maskesi pudrası gibi geniş seçenekler sunan Silky Purifying serisi iki adımda lekelerden ve ölü derilerden arınmış bir cilt deneyimi vadediyor. Kusursuz ve ipek yumuşaklığında bir tene ulaşma arzunuzu Sensai koleksiyonlarındaki diğer cilt bakım formüllerini keşfederek gerçekleştirebilirsiniz.

Doğal, Işıltılı ve Bakım Etkili Sensai Makyaj Ürünleri

Sensai’nin önerdiği cilt bakımı rutinlerinin ardından güzelliğiniz için son bir dokunuş yapmak istiyorsanız, markanın makyaj ürünleriyle Japon estetiğinin en saf halini yaşayabilirsiniz. Gün boyu süren bir kalıcılık ve mükemmel şekilde aydınlatılmış bir ten deneyimi için Sensai fondöten koleksiyonunda her cilt tipine uygun seçenekler yer alıyor. Fondöten çeşitleri markanın doğal güzelliğe olan tutkusu sayesinde nemlendirici bir bakım etkisi de yaratıyor.

Sensai sadece yüz makyajı için değil, aynı zamanda göz ve dudak makyajı için de çarpıcı koleksiyonlar sunuyor. Markanın geniş ürün yelpazesinde eyeliner, maskara ve göz farı seçeneklerinin yanı sıra dudak görünümünü iyileştiren Sensai ruj çeşitleri öne çıkıyor. Gelişmiş formülüyle ekstra kalıcılık sağlayan ruj tasarımları renk paletinin en özel tonlarını içerdiği gibi kapsamlı bir dudak bakımı vadediyor.

Devamını Gizle

 

{{customPopupTitle}}