Sipariş Takibi Kampanyalar The ONE Servisler

Sandro

({{filteredProducts.total}} Ürün)

Sandro, Paris’in kalbinden yayılan elegan enerjinin tam merkezinde, sadeliğin kendine has ışıltısını yaklaşık 40 yıllık tecrübesiyle harmanlayarak tasarımlarına işleyen eşsiz bir moda evi. Markanın kurucusu Evelyne Chetrite, koleksiyonlarını güçlü, cesur ve kararlı kadınlardan aldığı ilhamla yaratan başarılı ve işine aşık bir tasarımcı. Annesinin vizyonu ve yaratıcı gücüyle yetişen Ilan Chetrite ise erkek giyiminde yalın parçaların zamansız ruhunu ortaya çıkaran kült tasarımlarıyla biliniyor.

Sandro’nun gösterişten uzak fakat çekici koleksiyonlarının sırrı; kalitenin yansıması lüks materyalleri. Geniş malzeme yelpazesinin ustalıkla işlendiği koleksiyonlarda şehir tarzının gözde parçalarına yer veriliyor. Uzun ve bol kesim paltoların nefis blazer ceketlerle bir araya gelerek oluşturduğu seriler, dış giyimin yalın siluetleri arasında. Etek ve elbiselerin kaliteli kumaşlarda hayat bulduğu Sandro koleksiyonlarında günlük hayatın minimal parçaları da modern çizgilerle regüle edilmiş.

Vizyonu lüks, stili zahmetsiz ögelerle sergilemek olan Sandro, uzun zamandır içerisinde olduğu moda dünyasına sunduğu, yıllara meydan okuyan ikonik serileriyle Beymen.com’da.

Devamını Göster
 

Yalın Parçaların Baş Döndüren Cazibesi

Parizyen ruhun cool yansımalarını ortaya çıkarmak isteyen Sandro koleksiyonları, görenleri hayran bırakan parçalardan oluşuyor. Monokrom renklerin şerit detaylar ve ince nakışlarla hareketlendirildiği seriler, vintage tarzın modernize edildiği enfes dizaynlar olarak karşımızda. Koyu tonların deri ve denim kumaşın sportif ruhuyla yükseldiği Sandro parçalarıysa benliğin asi yönlerine göndermeler yapıyor.

Sandro koleksiyonlarında feminen çizgilerin maskulen detaylarla yakaladığı benzersiz dengenin tasviri niteliğindeki V formlu yakalar ağırlıkta. Kişiliğin kural tanımaz yanlarını nazik ve cool tasarımlarla ortaya çıkaran Sandro parçaları, Beymen.com’da beğenilerinize sunuluyor.

Zarif ve Estetik Ruhun Nefis Yansımaları: Sandro Elbise

Mottosu, kalite ve tarzı yaşamın doğal akışına entegre etmek olan marka, gardıroplarını her zaman giyilmeye uygun stil sahibi parçalarla buluşturmak isteyenlerin ilk tercihi. Klasik çizgilerin fütüristik dokunuşlarla zamanın ötesine taşındığı Sandro elbise modelleriyse tek parçada stili yakalamanın en elegan yolu. Kemer ve düğüm detaylarıyla hareketlendirilen elbiseler pilili eteklerin uçuşan enerjisiyle boyut atlıyor. Koyu tonların asil duruşuyla zarafet kazanan Sandro elbise koleksiyonlarında sakin renk geçişlerinin yarattığı çarpıcı etki, sadeliğin vurucu yönlerinin muazzam bir yansıması. Tenden akıp giden kaliteli materyallerin enfes dikişler ve soft dokunuşlarla hayat bulduğu Sandro koleksiyonları, ayrıcalıklı alışverişin elit rotası Beymen.com’da sizleri bekliyor.

Zahmetsiz Kombinlerin Zamansız Kahramanları

Markanın koleksiyonları, tek bir parçanın tarzın bütününü ortaya koymak için yeterli olabileceğinin kanıtı niteliğinde. Paris kadının doğal güzelliğini ve özgüvenli ruhunu yansıtan ikonik koleksiyonların en büyük kahramanlarından biri de dış giyim parçaları.

Sokak stilinin vazgeçilmez ögeleri palto ve ceketlerin, Sandro imzasıyla yorumlandığı seriler, belirgin çizgileriyle sadeliğin sofistike noktalarını vurguluyor. Elbise algısı yaratan kesimleri ve gizemli çekiciliğin sembolü arkadan yırtmaçlı modelleriyle Sandro palto ve pardösüler, her mevsim lüks stilin simgesi. V yakanın hakim olduğu blazer ceketlerde ise kadınsı ruhun maskulen yönleri yansıtılıyor. Ekose kumaşın keskin dokusuyla karakter kazanan tasarımlar, bel bölgesindeki kemer detaylarıyla ruhundaki zarafeti ortaya çıkarmaktan da çekinmiyor.

Erkek koleksiyonlarına yuvarlak yakanın, yün kumaş ve monokrom renklerin ağırlığıyla bütünleştiği parçalar hakim. Erkeklerin içerisindeki kural tanımaz asi ruhu zarif çizgilerle buluşturan marka, kendine has tarza tutkun olanların favorisi.

Güçlü ve zarif tasarım ilkelerinin modern atmosferde işlenerek kaliteli malzemelerle harmanlandığı Sandro koleksiyonları, gösterişten uzak fakat bir o kadar göz alıcı parçalardan oluşan bir senfoni niteliğinde. Beymen.com, ruhundaki yalınlaşma ihtiyacını karşılarken lüksten ödün vermek istemeyenleri sade estetiğin temsilcisi Sandro ile buluşmaya davet ediyor.

Devamını Gizle

 

{{customPopupTitle}}