Sipariş Takibi Kampanyalar The ONE Servisler

Robot Süpürge

({{filteredProducts.total}} Ürün)
Ilife

V8S Gri Akıllı Robot Süpürge Mop

6.599,00 TL
Masterpass ile 4.949,25 TL
Miele

Scout RX3 Siyah Robot Süpürge

29.990,00 TL
Masterpass ile 28.490,50 TL
Karcher 

RCV 5 Beyaz Robot Süpürge

16.999,00 TL
Masterpass ile 14.449,15 TL
iRobot

Braava Jet M6 Robot Paspas

-%8 11.999,00 TL 10.999,00 TL
Ilife

A10S Gümüş Akıllı Robot Süpürge

9.989,00 TL
Masterpass ile 7.491,75 TL
Miele

Scout RX3 Runner Sedefli Bronz SPQL Robot Süpürge

-%20 31.990,00 TL 25.592,00 TL
Masterpass ile 24.312,40 TL
Philips

XU3000/01 HomeRun 3000 Serisi Aqua Islak ve Kuru Robot Süpürge

-%12 14.449,99 TL 12.757,47 TL
Masterpass ile 11.099,00 TL

Temizlik, sadece evlerde değil her ortamda yapılır. Teknolojinin gelişmesiyle birlikte, eskiden zorlayıcı ve yorucu olan süpürme, toz alma ve silme gibi işlemler akıllı cihazlar ve robotlar sayesinde daha kolay yapılır. Evinizde, işyerinizde ve dilediğiniz her yerde robot süpürge ile pratik, zahmetsiz ve derinlemesine temizlik yapabilirsiniz. Yüksek teknolojili donanım özellikleri sayesinde kullanıldığı her ortamdaki eşyaları ve odaları tanıyarak yönlendirmeye gerek duymadan dilediğiniz yeri temizleyebilir. Evinizde yemek yaparken, işlerinizi takip ederken ya da uyurken tek tuşla istediğiniz her yerin temizlenmesini sağlayabilirsiniz. Minimal ve kompakt tasarımları sayesinde koltuk altlarına, sehpa köşelerine ve ulaşılması zor her yere rahatlıkla girip çıkarak dip bucak temizlik yapabilmeniz için size yardımcı olur. Birbirinden farklı çalışma modları sayesinde ister rutin temizliklerinizi, isterseniz de daha derinlemesine temizliklerinizi zahmetsiz bir şekilde yapabilirsiniz. Kullanım amacına göre birbirinden farklı robot süpürgeler bulmak mümkündür. Çöp istasyonlu robot süpürge modelleri, sahip olduğu yüksek emiş gücü ve yeni teknoloji içeren filtreleme özelliği ile etkin bir temizlik sağlar. Süpürme işlemleriniz için herhangi bir robot süpürge sizin işinizi görebilecek iken, yıkama, çöp toplama ve silme gibi işlemleriniz için özel olarak tasarlanan robot süpürgeler sizin için daha uygun olabilir. Kameralı robot süpürge modelleri, bulundurduğu HD çözünürlüğe sahip kameralar sayesinde anlık olarak temizliği takip edebilmenizi ve nerelerin süpürüldüğüne dair bilgilenmenizi sağlayarak size her konuda yardımcı olur. Halı, kilim ve çeşitli kapı eşikleri gibi engelleri tırmanabilen robot süpürgeler, engel tanımadan istenen her yerde hijyenik bir ortam sağlar. Robot süpürge yorumları, ürünü daha önceden satın almış kişilerin görüşlerini alarak tavsiyelerini dinleme fırsatı sağlar. Bu sayede, kullanım amacınıza ve ortamınıza en uygun robot süpürgeyi seçebilirsiniz. Geliştirilen filtreleme teknolojileri sayesinde virüs ve bakterileri etkileyici bir şekilde engeller ve uzaklaştırır, böylece temiz ve hijyenik ortamın tadını çıkarabilirsiniz.

Devamını Göster
 

Her Amaca Uygun Robot Süpürgeler ile Hijyen

Robot süpürge özellikleri, süpürme, silme, çöp toplama ve anlık takip yapabilme gibi birbirinden farklı kullanım amaçlarına hizmet edecek şekilde donanımlar içerir. Yüksek teknoloji ile tasarlanan fırçalar ile hem rutin temizliklerinizi yapabilir hem de daha detaylı temizliklerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Fırça teknolojisi sayesinde sadece kuru değil aynı zamanda ıslak temizlik de yapabilirsiniz. Çift fırçalı robot süpürge modelleri, içerdiği çift fırça teknolojisi sayesinde halı, kilim ve çeşitli zor yerleri derinlemesine temizleyerek üstün hijyen sağlar. Temizlik detayına göre birbirinden farklı güç modlarını aktifleştirerek fırçaların daha güçlü ve hızlı dönmesini sağlayabilirsiniz. Robot süpürgeler, ıslak zeminleriniz için durulama ve silme işlemlerinizi de gerçekleştirmenizi sağlar. Robot süpürge moplu modeller, paspas görevi görerek ıslak yerlerin suyunu alır ve size yardımcı olur. Geliştirilen batarya ve pil teknolojileri sayesinde tek şarj ile dilediğiniz her yeri tekrar şarj olmaya gerek duymadan temizleyebilen robot süpürgeler kullanıcı dostu özellikleriyle ön plana çıkar. Temizliğe ayıracağınız vaktinizi başka işleriniz için kullanarak zamanınızı etkin kullanabilmenizi sağlarken, aynı zamanda da yorulmanızı engeller. Her bütçeye uygun robot süpürge modelleri bulmak mümkündür. Silme, süpürme ve çöp toplama gibi birbirinden farklı işlevler için her kullanım amacına hitap eden robot süpürgeleri detaylı bir şekilde inceleyerek kararınızı verebilirsiniz.

Detaylarıyla Robot Süpürgeler

Robot süpürgeler, yüksek teknolojik özellikleri, minimal ve kompakt tasarımları ve kullanıcı dostu donanımları ile ev aletleri arasından öne çıkar. Robot süpürge haritalı modeller, geliştirilmiş sensör ve lazer teknolojileri ile temizlenecek her yeri tarayarak kaydeder ve temizlik rotasını etkileyici bir biçimde çıkarır. Bu sayede, evinizdeki ve işyerinizdeki tüm eşyaları ve odaları tanıyarak hem rutin temizliklerinizi hem de köşe bucak temizliklerinizi yapabilmenizi sağlar. Birbirinden farklı teknolojik özellikleriyle robot süpürgeleri kullanarak ıslak temizlik de yapabilirsiniz. Robot süpürge silmeli modelleri, süpürme işlemlerinizden sonra dilediğiniz her yeri silerek kir ve pislik kalıntılarını uzaklaştırır. Dayanıklı ve güçlü fırçalar sayesinde kilim araları gibi zor bölgeleri de zahmetsiz bir şekilde silebilirsiniz. Dilediğiniz zaman haritanın üzerinden yasak bölge özelliğini aktif hale getirebilir ve temizlenmesini istemediğiniz yerlere girişi engelleyebilirsiniz. Bazı robot süpürgelerin üzerinde anlık takip yapabilmenizi sağlayan akıllı kameralar bulunur. Kameralar sayesinde anlık olarak izleme yapabilir, cihazın çalışıp çalışmadığını kontrol edebilir ve hangi bölgelerin temizlendiğini takip edebilirsiniz. Amacınıza uygun en iyi robot süpürge modelini bulabilmek için, ürün sayfasında yer alan teknik detaylar ve ürün ebatları bilgileri size yardımcı olabilir. Ayrıca, çevrenizde robot süpürgeye sahip kişilere danışarak onların da fikirlerini alabilirsiniz. Robot süpürge kullananlar olarak daha önceden ürünü satın almış olan kullanıcıların yaptıkları değerlendirmeler karar vermenizde size yardımcı olabilir. Cihazın boyutu, çalışma modları ve eşik aşma özellikleri gibi birçok teknik detay hakkında fikir sahibi olmak için kullanıcı deneyimlerinden faydalanabilir ve size en uygun olduğunu düşündüğünüz robot süpürgeyi satın alabilirsiniz. Robot süpürge en ucuz fiyat kampanyalarını takip ederek, birbirinden farklı teknoloji ve donanımlara sahip olan robot süpürgelere sahip olabilirsiniz.

Robot Süpürge Fiyatları

Robot süpürge fiyatları, marka, model, teknoloji detayı ve kullanıcı dostu tasarım özellikleri gibi bazı özellikler doğrultusunda belirlenerek farklılık gösterir. Silme özelliği, kendiliğinden kamera donanımına sahip olması, yüksek şarj kapasitesi, geliştirilmiş navigasyon teknolojisi ve kullanıcı dostu tasarımı gibi teknolojik unsurlar fiyatların belirlenmesinde büyük rol oynar. Robot süpürgeler, zahmetsiz ve etkileyici bir temizlik deneyimi yaşamanızı sağlar. Sahip olduğu sensörler ve yazılım teknolojileri sayesinde evinizin, ofisinizin ve dilediğiniz her yerin tüm köşelerini tanıyarak istenen her köşenin temizlenmesinde size yardımcı olur.Sahip olduğu kaliteli dış gövde malzemesi ve tekerli ayakları sayesinde darbelere ve çizilmelere karşı dayanıklı olup uzun süreler boyunca etkileyici bir performans sağlar. Robot süpürge kampanya fırsatlarını değerlendirerek uygun fiyatla istediğiniz ürüne sahip olabilirsiniz. Fiyatların belirlenmesinde önemli bir rol oynayan bir diğer teknolojik detay da robot süpürgenin pil ve batarya teknolojisidir. Robot süpürgeler, tek şarj ile maksimum verimde istenen her yeri temizleyebilir ve şarjı bittiğinde tekrar şarj istasyonuna gelerek kendini şarj edebilir. Yüksek teknolojiye sahip ucuz robot süpürge modelleri bulmak için tüm marka ve modelleri inceleyerek size en uygun olanı tercih edebilirsiniz. Özellikle evcil hayvana sahip olanlar için, içerdiği yüksek filtreleme teknolojisi sayesinde robot süpürgeler evcil hayvanlarınızın tüylerini etkileyici bir şekilde temizleyerek size zaman kazandırır. Robot süpürge tavsiye içeriklerini inceleyerek, tercih etmek istediğiniz ürüne dair detaylı bilgi edinebilirsiniz. Ayrıca, kalabalık aileler ve bebekli aileler için de kullanımı uygundur. Geliştirilmiş motor teknolojisi sayesinde çalışırken neredeyse hiç ses çıkarmadan çalışabilir ve bu sayede çevrenize rahatsızlık vermeden günün her saati etkileyici bir temizliğin tadını çıkarabilirsiniz. En ucuz robot süpürge modellerini bulabilmek ve pratik bir şekilde satın alabilmek için Beymen.com üzerinden alışverişlerinizi yapabilirsiniz.

Devamını Gizle

 

{{customPopupTitle}}