Sipariş Takibi Kampanyalar The ONE Servisler

Puma

({{filteredProducts.total}} Ürün)
Almanya’nın Bavyera Eyaleti’nden dünyanın dört bir yanına ulaşan Puma, spor giyim konusunda mücadelelerle elde ettiği konumunu yıllardır koruyan seçkin bir markayı anlatıyor. Bir ayrılık hikayesinden doğan efsane olarak kendi kulvarında önde gitme kararlılığını koruyan marka, bu uğurda oldukça çok yol kat etmeyi de başarıyor. Devamını Göster

Zaman içinde küresel anlamda önemli bir figür haline gelen Puma, her geçen gün devleşen bir marka olarak da dikkat çekiyor. Spor giyimin rahatlık ve kaliteyi birlikte sunması beklenen tüm özellikleri Puma ile gerçekliğe kavuşuyor. Özellikle Puma ayakkabı konusunda bu iddiasını ispatlayan tasarımlara imza atıyor. Yırtıcı dağ aslanı böylece metropol yaşamında da farklı zorluklarla mücadele için duruşunu koruyor.

Basic çizgilerin klasik duruşunda Puma etkisi

Yıllarca tasarımından ödün vermeyen, stil çizgisini korumayı başaran nadir markalardan biri olan Puma, klasik haline gelen ürünleriyle, seçkin bir sportifliği yaşam tarzı haline getirenlerin dolabında sağlam bir konuma sahip. Basic etkilerle, sadece siluetinin bile yeterli olduğu ürünlerde imzası bulunan marka, Puma Roma gibi değişmez, eşsiz görünümlerle adını yaşatıyor.

Puma saat zamana karşı güçlenen bir duruşu temsil ederken, puma krampon efsane vuruşlarda markanın imzasını kıtalararası etkinliklere taşıyor. 1940’ların sonunda başlayan yolculuk, efsanevi bir süreçle milenyuma uzanırken klasikler her zaman güçlü konumlarını korumaya devam ediyor.

Yüksek Performans ve estetik bir arada: Puma ayakkabı

Başarıyı ilke edinenlerin tercihi olmak, hızı hedeflemek ve bu hıza erişmek için çok çalışmak mottosu benimseyen Puma, az ile yetinmeyen ve daha da yükseklere çıkmayı isteyenler için tasarlamaya devam ediyor. Dünyanın en hızlı spor markası olmayı misyonu olarak seçen marka, her yaşa ve her zevke hizmet etmeyi de ihmal etmiyor. Estetik seçimleri sportif dokunuşlarla buluşturan Puma, yerinde durmayı sevmeyen koleksiyonların yaratıcısı.

İnandığı değerler için her şeyi riske atabilecek sağlam karakterlerin cesaretinden ilham alan Puma tasarımları, hedefe doğrudan erişmeyi sevenlere yönelik çizgilere sahip. Beymen.com Puma markası altında hızı seven kadın ve erkekler kadar geleceğin hız düşkünlerini de düşünen tasarımları size sunuyor. Zengin koleksiyon içerisinde, tarzınızla uyum sağlayacak ya da doğrudan sizi yansıttığına inandığınız ürünler bulunuyor.

Puma sneakers her tarza uyum sağlıyor

Sonsuzluğa uzanan bir rahatlık metaforuyla anlatılan uzay, Puma için ilham kaynağı. Astrofiziğin de yol gösterdiği Puma çizgisi, yer çekimine eşlik eden sıkı bir kavrayışla yerküreye uyum sağlıyor. Tüm tasarımlarında bu rahatlığı ve sağlamlığı ön plana çıkartan marka, Puma tutkunlarının her ortamda memnuniyetini hedefliyor. Tercih edenler için sofistike bir tarzın kimi zaman fütüristik ve urban stilini yansıtan Puma, kent yaşamına sağladığı uyumu, sert kayalıklarda da yansıtabileceğini anlatıyor.

Adeta mitleşen bir marka olarak Puma, sporun dönüştürücü gücünü yanına alarak her geçen gün güçlenirken, en hızlı sporculara verdiği ilhamı ve sunduğu desteği size de sunuyor. Şimdi oyuna girmenin tam zamanı. Mükemmelliğe giden bu zor kulvarda size yol gösteren bu tarzı, siz de imzanız haline getirin. Beymen.com seçkin markalar listesinde Puma’ya da yer vererek bu stil tercihinizde adresiniz oluyor.

Kadın ve erkekler için Puma sneakers modellerinin ve markanın en seçkin parçaları Beymen.com'da size göz kırpıyor. Ayrıca sportif çocuklara özel klasik tasarımlar ile birlikte spor çantalar ve sırt çantaları da yine kalitenin adresi Beymen.com’da sizi bekliyor. Zor bir güne hazırlanırken, hafta sonu keyfini yaşarken, günlük koşuşturmalar içinde konforu hissetmek isterken kaliteden vazgeçmeyin. Beymen.com’u ziyaret edin ve kaliteli konforu sepetinize ekleyin.
Devamını Gizle

{{customPopupTitle}}