Sipariş Takibi Kampanyalar The ONE Servisler
  

Sevdiklerimizle bir araya gelip geniş sofralar kurmayı hepimiz çok seviyoruz. Piknikler, açık hava davetleri, barbekü partileri, doğum günleri, bayramlar ve kutlamalar… İşte bu geniş sofralarda eğlenceli dakikaların sonrasında ağır bir bulaşık yükü oluşmasın diye plastik çatal kaşık setleri imdadınıza yetişiyor. Pek çoğu kullan at şeklinde tasarlanan bu ürünler, pratik ve işlevsel parti malzemeleri arasında sayılıyor.

Siz de dostlarınızla birlikte kalabalık sofralar kuracaksanız anın tadını çıkarmak için plastik çatal kullanımına geçebilirsiniz. Üstelik bu ürünler mezelerden pastalara, etlerden salatalara kadar tüm ikramları tüketmek için uygun. En özel anlarınızda yanınızda olan Beymen, plastik çatal kategorisiyle dertsiz tasasız sofralar kurmanıza yardım ediyor. Size ise sadece kutlamaların keyfini sürmek kalıyor!

Devamını Göster    
 

1. Şık ve Hijyenik: Şeffaf Plastik Çatal Seçenekleri

Görüntüsüyle kullanıcıların içini açan şeffaf plastik çatal çeşitleri bu ürünlerin en sık kullanılan modelleri arasında. Çünkü aslında renksiz yapısıyla şeffaf çatalları her sofra aksesuarı ile kombinlemek mümkün. Siz de her tasarıma ayak uyduracak şeffaf plastik çatallar için Beymen’in bu kategorisini mutlaka inceleyin!

2. Kullanışlı ve Zarif: Beyaz Plastik Çatal Çeşitleri

Plastik çatal bıçak setlerinde kullanılan bir diğer renk ise beyaz. Sofralara aydınlık bir görünüm kazandıran beyaz çatallar, partilerin vazgeçilmezleri arasına girdi bile! Üzerindeki küçük bir toz tanesini bile hızlıca görmenizi sağlayacak beyaz plastik çatal seçenekleri, özellikle hijyen tutkunları için ideal. Peçetelerle, örtülerle ve diğer ürünlerle hoş bir görüntü oluşturan beyaz plastik çatal çeşitlerini de Beymen’in parti malzemeleri arasında görebilirsiniz.

3. Karizmatik ve Elegant: Siyah Plastik Çatallar

Sahi siyahın yakışmadığı bir eşya var mı? Plastik materyal kullanılarak hazırlanan siyah çatallar sofranızı zarif ve oturaklı bir hale getirebiliyor. Eğer aksesuarlarınız da bu renk ile uyumlu ise birkaç takım siyah plastik çatal almanızı öneririz. Piknik sepetinize de bu siyah çatalları eklemeyi unutmayın!

4. Estetik ve Sıra Dışı: Altın Plastik Çatal Seçenekleri

Parti sofralarında tabuları yıkmak isteyenlerin tercihi altın rengi plastik çatal seçenekleri oluyor. Balonlardan duvar süslerine, yaldızlı bardaklarından hediye paketlerine kadar parti ortamındaki pek çok detayla uyum sağlayacak altın rengi plastik çatal çeşitleri sizin de aklınızda bulunsun. Örneğin; minik yavrunuzun yaş günü için sevdiklerinizi topladığınızda bu pratik ve şık sofra ürünlerini kullanabilirsiniz. Neden olmasın?

5. Dinamik ve Dingin: Mavi Plastik Çatal Çeşitleri

Mavi hem enerjik hem de dingin bir renk. Bu sebeple yaşamın her alanında sıklıkla kullanılıyor. Siz de mavi tonlardaki aksesuarlardan oluşan bir sofra hazırlayacaksanız bu renkle üretilmiş plastik çatal çeşitlerini düşünebilirsiniz. Mavi plastik çatallar da tıpkı altın rengi ürünler gibi çoğunlukla yaş günlerine uyum sağlıyor. Ayrıca bu ürünleri cinsiyet partilerinde de rahatlıkla kullanmanız mümkün. Belki de piknik ekipmanlarınız mavidir kim bilir?

6. Çok Yönlü ve Dayanıklı: Lüks Plastik Çatallar

Lüks plastik çatal kaşık setlerini diğerlerinden ayıran temel özellik daha kalın yapıya sahip olmaları. Bu da elbette, ürünlerin fazla güç uygulansa bile kırılma riskini azaltıyor. Yine plastik saplı çatal kaşık setlerini de lüks ürün kategorisinde sayabilmek mümkün. Dayanıklı bir ürün arıyorsanız lüks plastik çatal çeşitlerini düşünebilirsiniz.

7. Kucaklayıcı Sofralar için: 100'lü Plastik Çatal Seçenekleri

İnsan kendi kendine de parti yapabilecek kadar hayatı sevmeli. Bu doğru ama parti denilen etkinlik genellikle kalabalıklarla yapılıyor. Tabii misafir sayısına göre kalabalığın hacmi artabiliyor. İşte tam da bu anlarda 100’lü plastik çatal çeşitleri kullanıcıların imdadına yetişiyor. Aynı anda pek çok kişiyi ağırlamanıza olanak sağlayacak bu ürünler, mutfağınızın bir köşesinde mutlaka bulunmalı! İsterseniz yazlığınız, karavanınız, piknik sepetiniz ve hatta her an barbeküye hazır bagaj ekipmanlarınız için de bu ürünleri alabilirsiniz.

8. Plastik Çatal Çeşitlerine Dair Sık Sorulan Sorular

Plastik çatal çeşitlerinde en sık merak edilenlerden biri sağlamlık. Birbirinden nitelikli markaları tek çatı altında birleştiren Beymen, sağlamlık noktasında içinizi rahat ettirecek ürünleri sunuyor. Beymen’in plastik çatal markaları olabildiğince kullanışlı ve şık ürünleri kullanıcıyla buluşturuyor. Sağlamlık noktasına açıklık getirdiğimize göre şimdi kullanım detayları ile ilgili merak ettiklerinize geçebiliriz. Hazır mısınız?

8.1. Plastik Çatal Nasıl Seçilir?

Plastik çatalları seçerken öncelikle ürünlerin hangi ham maddeler kullanılarak yapıldığına dikkat etmelisiniz. Bu hem hijyen hem de dayanıklılık noktasında size ipuçları verecek. Neyse ki Beymen, sizler için en kaliteli ürünleri bir araya getirdi!

Plastik çatallarda tasarım da çok önemli. Eğer pratik ama şık bir sofra kurma hayalindeyseniz şık tasarım detaylarına sahip ürünleri tercih etmelisiniz.

Öte yandan plastik çatalların da tıpkı metal ürünler gibi besinleri rahat yemenizi sağlayacak özellikte tasarlanmaları gerekiyor. Bu nedenle çatalların uçları ideal incelikte olmalı!

8.2. Plastik Çatal Hangi Malzemeden Yapılır?

Plastik kaşık çatal setlerinin veya çoklu takımların üretiminde farklı ham maddeler kullanılıyor. Özellikle sıcak yemekler için polipropilen ürünlerden yararlanılıyor. Soğuk ikramlıklarda da polistiren ham maddeli ürünler tercih ediliyor. Yine polilaktit olarak adlandırılan madde de soğuk ikramlıklar için ideal. Siz de kendi sunumlarınızı gözden geçirerek uygun bir plastik çatal bıçak seti tercih edebilirsiniz. Marka etiketleri de size ham madde konusunda yardımcı olacak!

8.3. Plastik Çatal Tek Kullanımlık mı?

Plastik çatal çeşitlerinin tek kullanımlık olanları da uzun ömürlü olanları da mevcut. Eğer kalabalık misafirler için bir öğünlük veya bir günlük plastik çatal ihtiyacınız varsa kullan at şeklinde tasarlanan çoklu paketleri tercih etmelisiniz. Piknik sepetiniz için veya bahçeniz için devamlı kullanılabilecek plastik çatallar da Beymen’de!

8.4. Plastik Çatal Nasıl Kullanılır?

Plastik çatallar tıpkı metal sofra takımları gibi kullanılabiliyor. Tek kullanımlık olanları yemeğinizi yedikten sonra atabilirsiniz. Çoklu kullanımlar için üretilen çatallar da yıkanarak tekrar tekrar istifade edilebilecek ürünler. Kullanıma dair dikkat etmeniz gereken en önemli nokta besin sıcaklığı. Seçeceğiniz plastik çatal çeşidi besinlerinizin sıcaklığıyla uyumlu olmalı!

8.5. Plastik Çatal Nereden Alınır?

Partiler ve özel günler için elbiseleri, ayakkabıları ve aksesuarları Beymen’den alabileceğiniz gibi sunum malzemelerini de yine bu adreste bulabilirsiniz. Yaşamın her anında yanınızda olan Beymen, dostluk ve sevgi dolu sofralarda da sizinle. Artık misafirleriniz için ideal olacak plastik çatal çeşitleri hakkında kapsamlı bilgiye sahipsiniz. Şimdi sıra ürün seçmeye geldi! Unutmadan belirtelim, plastik çatal seçtikten sonra hobi ve eğlence kategorisine uğrayarak partinizi daha keyifli kılacak pek çok ürün bulabilirsiniz.

Devamını Gizle    

 

    
    
    

{{customPopupTitle}}