Sipariş Takibi Kampanyalar The ONE Servisler

Peştemal

({{filteredProducts.total}} Ürün)

Peştamal daha çok sauna ya da hamam gibi toplu alanlarda kullanılan bir dokuma örtü olarak biliniyor. Ancak birbirinden renkli ve şık peştamal çeşitleri ile banyonuzu da dekore edebileceğinizi biliyor muydunuz? Rengarenk peştamal modelleri ile banyonuza daha enerjik bir hava katabilir ve eşsiz bir uyum yakalayabilirsiniz. Banyonuzun karakteristik bir dokunuş katacak birbirinden şık peştamal modelleri Beymen’de!

Devamını Göster
 

1. Yumuşak ve Ekstra Emici: Pamuklu Peştamal Çeşitleri

Peştamal bir dokuma ürünü olduğu için ve banyo sonrası doğrudan teninize temas ettiği için kumaş kalitesi büyük önem arz ediyor. Konforlu, rahat ve yumuşak bir peştamal dokusu için kullanıcılar genelde pamuklu peştamal seçeneklerini tercih ediyor. Pamuklu peştamaller sadece standart peştamal formunda da üretilmiyor. Yumuşak dokusu ile bornoz formunda üretilmiş pamuklu peştamal modelleri de bulunabiliyor. Pamuklu bornoz peştamaller ile kullanıcılar, pamuğun yumuşaklığını ve peştamalin hafifliğini tüm vücutlarında hissedebiliyor.

2. Dinamik ve Tarz: Desenli Peştamal Seçenekleri

Standart düz peştamal görüntüsünden sıkıldınız mı? Merak etmeyin, yalnız değilsiniz! Kullanıcı taleplerini dikkate alan birçok marka, artık desenli peştamal modelleri de üretiyor. Desenli peştamal seçenekleriyle artık banyoda da stilinizi yansıtabilirsiniz. Tarzınıza uyum sağlayacak birbirinden farklı desenli peştamal çeşitleri yukarıda sizi bekliyor!

3. Avantajlı ve Uyumlu: Peştamal Setleri

Birden fazla peştamal almak isteyen kullanıcılar için peştamal setleri ideal bir çözüm sunuyor. Peştamal setleri, banyonuza daha estetik bir görünüm sağlamayı vadediyor. Peştamal setlerinin içinde farklı formlarda peştamaller bulunabildiği gibi, ikisi bir arada ürünler de bulunabiliyor.

Bir yüzü havlu diğer yüzü peştamal olarak tasarlanmış ürünler, bu setlerde kendilerine yer buluyor. İkisi bir arada peştemaller size iki farklı tasarımı bir üründe deneyimleme imkanı sunuyor. Bu sebeple kullanıcılar peştamal setlerini alışveriş listelerinin çoğunlukla ilk sırasına yazıyor!

4. Enerjinizi Yansıtın: Renkli Peştamal Modelleri

Klasikleşmiş bir görüntü olarak beyaz desenli peştamal modellerine alışmış olabilirsiniz. Hatta belki “peştamal” kelimesi bile aklınızda beyaz bir örtü imgesinin oluşmasına neden oluyor olabilir.

ancak renkli peştamal modelleri bu algınızı yıkmaya aday! Yumuşak peştamal dokusuna ve yüksek kumaş kalitesine sahip renkli peştamal modelleri, banyonuzda daha enerjik ve dinamik bir hava yaratmanızı sağlıyor.

Peştamaller, bir ev dekorasyon ürünü olarak da değerlendirebiliyor. Bu bağlamda sadece banyoda değil, evin diğer bölümlerinde de renkli peştamal modelleri dekorasyon amaçlı kullanılabiliyor. Örneğin; salonda koltuk şalı olarak renkli peştamallere yer verebilirsiniz. Ya da yoga matınızı renkli bir peştamal ile değiştirebilirsiniz. Denemeye değer!

5. Stilinize Hareket Katın: Çizgili Peştamal Modelleri

Çizgi tasarımı, peştamal modellerinde sık kullanılan bir desen. Geleneksel peştamallerde de çizgilerden yararlanılıyor. Günümüzdeki pek çok peştamal tasarımında farklı renkteki çizgiler ile dinamik bir stil yaratılabiliyor. Siz de en sevdiğiniz renkteki çizgilerle donatılmış peştamal modellerini keşfetmek için hemen yukarıdaki peştamal seçkisine göz atabilirsiniz!

6. Peştamal Modellerine Dair Sık Sorulan Sorular

Peştamaller geçmişte daha geleneksel tasarımlara sahip olduğu için genelde evlerde pek tercih edilmiyordu. Ancak markaların farklı renklere ve tasarımlara sahip peştamal modelleri üretmeye başlaması ile, peştamaller banyo tekstil ürünleri arasında yerini aldı. Banyo dekorasyonuna renk katacak peştamal ile ilgili kullanıcılar birçok haklı soru soruyor. Beymen, bu sorularınızı yanıtsız bırakmıyor!

6.1. Beymen’in Peştamal Markaları Nelerdir?

Günümüzde artık ev ürünleri arasında değerlendirilen peştamallerin birçok farklı modeli üretiliyor. Bu da birçok markanın peştamal tasarımlarıyla öne çıktığı anlamına geliyor. Beymen, kaliteli markaların birbirinden farklı peştamal modellerini sizler için bir araya getiriyor. Bu sebeple Beymen’de çok sayıda markanın peştamalini bulmak mümkün!

DK Store markası sade ve klasik peştamal modelleri ile ön plana çıkıyor. 3rd Culture ve Irya markaları çoğunlukla renkli ve desenli peştamal seçenekleri ile kategoride kendisine yer buluyor. Finegrid peştameller çizgili tasarımlarıyla dikkat çekerken, Blanc peştameller etnik tasarımlarıyla göz dolduruyor. Tercihiniz ne olursa olsun, Beymen’de kendinize uygun bir peştamal bulmanız mümkün!

6.2. Peştamal Nasıl Kullanılır?

Peştamalin çok farklı kullanımları bulunuyor. Örneğin; bazı kullanıcılar peştamali banyodan sonra havlu olarak kullanırken, bazı kullanıcılar sadece banyo dekor ürünü olarak peştamali tercih ediyor.

Banyolarda peştamal daha çok el, yüz veya boy havlusu olarak kullanılıyor. Ayrıca peştameller plajlarda da plaj havlusu yerine tercih edilebiliyor. Çünkü peştamaller, plaj havlularına göre çok daha hafif ve estetik bir görünüm sunabiliyor. Ayrıca peştamaller, masa ya da piknik örtüsü olarak açık hava etkinliklerinde kullanılabiliyor.

6.3. Peştamal Nerede Kullanılır?

Peştamal genel olarak hamam ya da sauna gibi ortak yıkanma alanlarında kullanılsa da, tek kullanım alanı buralar değil. Örneğin; alt giysisi olarak kullanılabilen plaj peştamal seçenekleri bulunuyor. Renkli ve desenli plaj peştamalleri ile hem rüzgardan korunabilir hem de plaj kombininizi tamamlayabilirsiniz.

Ayrıca peştamali günlük hayatınıza adapte edebileceğiniz daha birçok alan bulunuyor. Örneğin; mutfakta el bezi olarak küçük peştamaller tercih edebilirsiniz. Ya da piknik örtüsü olarak pikniklerde, yoga matı olarak yoga ve meditasyon aktivitelerinde peştamal kullanabilirsiniz. Peştemali soğuk havalarda omzunuza atacağınız hafif bir şal olarak kullanmak da mümkün. Bu sayede sadece rüzgara maruz kalan bölümlerinizi katarak soğuktan korunabilirsiniz.

6.4. Peştamalin Havludan Farkı Nedir?

Öncelikle peştamal modelleri havluya göre daha kısa ipliklerden üretiliyor ve daha sıkı dokunuyor. Bu yüzden peştamaller daha ince bir yapıya sahip oluyor. Ayrıca daha yüksek düzeyde emicilik sunuyor. Peştemalin havludan bir diğer farkı da hafifliği oluyor. Bu sayede daha kolay taşınabiliyor. Islandıktan sonra ise daha kısa iplikleri sayesinde daha hızlı kuruyor.

6.5. Peştamal Nereden Alınır?

Dünyaca ünlü markaların birbirinden farklı peştamal modelleri bulunuyor. Beymen, bu seçkin markalarla iş birliği yaparak sizler için en kaliteli peştamalleri bir araya getiriyor. Beymen’in sizler için hazırladığı kullanışlı ve pratik peştamal seçkisini yeniden incelemek için sayfayı hemen yukarı kaydırın ve alışverişe başlayın! Keyifli alışverişler!

Devamını Gizle

 

{{customPopupTitle}}