{{noProductTitle}}

Sizlere uygun kategorileri ziyaret edebilirsiniz.

Türk bikini ve mayo markası olarak ünü dünyaya yayılan Oye markası, kurulduğu günden bu yana yepyeni modelleri ve kendine özgü tasarımlarıyla ön plana çıkıyor. Devamını Göster

Ayça ve Zeynep Sadıkoğlu kardeşlerin girişimleri sonucu ortaya çıkan marka, tüm dünyada ses getiren bikini ve mayo markalarından biri olarak adından sıkça söz ettiriyor. Paris Hilton ve Eva Longoria gibi dünyaca ünlü yıldızların tercihi olan tasarımlar, bu yıl da en yeni ve ihtişamlı modelleriyle göz kamaştırıyor. Kadın mayo ve bikini sektöründe en ön sıralarda yer alan Oye Swimwear, tasarımlarındaki şıklığı ve yenilikleriyle de ön planda olmaya devam ediyor.

Bu yaz sadeliği ve koyu renkleriyle bir adım daha öne çıkarak bikini modellerindeki detaylarıyla göz kamaştırıyor. Parçalı bikini modelleriyle farklı bir tarz yaratan marka, plajların modasına ayak uydurmak isteyenlerin seçimi olurken, sadelikten ve şıklıktan yana olan farklı model bikinilere sahip olmak isteyenlerin de tarzı haline geliyor. Yaz aylarında kadınlar için olmazsa olmaz unsurlardan biri olan bikiniler, yepyeni modelleri ile online alışveriş sitesi Beymen'de sizleri bekliyor.
Devamını Gizle

{{customPopupTitle}}