Sipariş Takibi Kampanyalar The ONE Servisler

New Balance

({{filteredProducts.total}} Ürün)
Sportif çizgilerin her tarza uygun enerjisini zamansız tasarımlarla harmanlayan New Balance, şehir stilinin ikonik parçalarının yaratıcısı. Asırlık tecrübesini kalite çizgisinden ayrılmadan hayranlarıyla paylaşan marka, eşsiz tasarımlarıyla moda dünyasının kültleri arasındaki yerini çok uzun zamandır koruyor. Devamını Göster

Fonksiyonel tasarım ilkeleriyle estetik duruşları aynı dizaynda buluşturan muazzam vizyonuyla New Balance, her anını kalite ve lüksle dolu dolu yaşamak isteyenlerin favorilerileri arasında. Retro tarzın dikkatleri çektiği New Balance ayakkabı ve sneaker koleksiyonları, cool duruşları ve konforlu yapılarıyla beğenileri topluyor. Şehir tarzının sportif yönünü yansıtan kült modellerin yanı sıra spor ritüellerini konforla buluşturan serilere de yer veren New Balance, spor giyimin omurgasını oluşturan özgün markalardan.

Her anın tamamlayıcısı olan parçalarıyla gardıropların mutlak ögeleri New Balance tasarımları sizlere özgür dünyanın kapılarını sonuna kadar açıyor. Sınırların ve zamanın ötesindeki bu eşsiz koleksiyonlar, alışveriş ritüellerinin seçkin adresi Beymen.com’da.

Zamansız çizgilerin kült tasarımları: New Balance 574

Moda dünyasına tanıtıldığı ilk günden itibaren birçok kişinin favorisi haline gelen New Balance 574 serisi, markanın adıyla özdeşleşen en ikonik sneaker tasarımları. Konfor tanımını baştan yaratan ergonomik dizaynıyla New Balance 574 erkek ve kadın kullanıcıların günlük kombinlerinin vazgeçilmez ögeleri arasında. Sportif tarzların elegan parçaları olarak karşımıza çıkan seri, metropol stilinin başrol oyuncularından biri olarak görülüyor.

Gelişen teknolojiyi sonuna kadar kullanan marka, 574 sneaker serisinde de yenilikçi vizyonuyla markanın takipçilerini konforla buluşturuyor. Hareket esnasında oluşan basıncın zemine eşit dağılımını sağlayan dizayn kriterleri, günün yoğunluğundan yorgunluk kavramını çıkartırken size sadece hayatın tadına varmak kalacak.

Minimal kalıpların, markanın ikonik baş harf baskısı ve retro çizgileriyle hareketli ve enerjik tasarımlara dönüştüğü seri, her tarzın tamamlayıcısı olabilecek geniş bir renk skalasına sahip. Özellikle New Balance erkek ayakkabı modellerinde kontrast tonların birlikteliği cool ve iddialı tasarımlar olarak karşımıza çıkıyor. Fütüristik bakış açısının monokrom renklerle tamamlandığı modellerde ise sadeliğin çarpıcı rengi beyaz ön planda. Serinin pastel tonlarla yükselen sneakerları, altın ve gümüşün platin tonlarıyla da bambaşka bir boyuta geçiyor.

Kaliteden ödün vermeyen anlayışıyla Beymen, şehir stilinin öncüsü New Balance koleksiyonlarıyla buluşmanız için sizleri Beymen.com’a davet ediyor.

Özgürleşen ruhun cool yansımaları

Günlük hayatın dinamik ruhunu taşıyan özgün sneaker modellerinin yanı sıra New Balance kadın ve erkek kullanıcılarına en lüks spor tecrübesini yaşatan serileriyle de dikkatleri çekiyor. Markanın koşu ayakkabıları moda tutkunlarının nefesi kesen eşsiz çizgileri ve yıllara meydan okuyan konfor bileşenleriyle donatılmış. New Balance 990 serisinin ikonik tasarımları özgünlüğünü uzun yıllardır koruyor. Spora tutkun bünyeleri kaliteyle yükselten New Balance 991 koleksiyonu ise hayranlarının beğenisini her geçen gün arttıran ince detaylarıyla moda dünyasına damgasını vurmaya devam edecek gibi duruyor.

Marka, özel taban dizaynlarıyla kullanıcılarının spor ritüellerini günün en keyifli anlarına dönüştürüyor. Adrenalin ve maceraya tutkun ruhların hareketlerini özgürleştiren tasarımlar, zamansız çizgilerin müthiş enerjisini bulunduğu her ortama yansıtıyor.

Markanın harf baskısının ikonik bir şekilde yerleştirildiği tasarımlarda, pastel renkler, parçalı yapılar ve fileli dokular beğenileri topluyor. Her serinin vazgeçilmez parçalarını oluşturan monokrom tasarımlarını New Balance erkek ve kadın koşu koleksiyonlarında da görmek mümkün. Kırçıllı dokunun elegan duruşunu sportif giyime yansıtan modeller ise, estetik ve lüksü her anında yaşamak isteyenleri kendine hayran bırakan büyülü tasarımlar olarak karşımıza çıkıyor.

>Ayrıcalıklı alışverişin yıllara meydan okuyan adresi Beymen.com, özgürleşen ruhu kalite ve lüksle yükselten New Balance ürünlerini beğenilerinize sunuyor.
Devamını Gizle

{{customPopupTitle}}