Sipariş Takibi Kampanyalar The ONE Servisler

Mum & kandil & koku küçük eşyalar gibi görünse de insan psikolojisine inanılmaz iyi gelen ürünlerdir. Gün içinde işten geldiğinizde stresinizi azaltmaya yarayan mum kokuları ile rahatlayabilirsiniz. Eski zamanlarda elektrik olmadığı için mum kandil gibi aydınlatma araçları ile evler aydınlatılırdı. Yani bir nevi lamba yerine kullanılırdı. Fakat ilerleyen teknoloji ile bu görevi ampuller devraldı. Mumlar ise daha çok dekoratif anlamda kullanılır olmuştur.

Güzel, loş bir hava kattığı için hala evlerde mum kullananlar olabilir. Özellikle doğum günü pastalarının üzerinde mum dikilmesi ile mumlar gittikçe çeşitlendi ve arttı. Mumun spa ve masaj salonlarında kullanılması gerçekten rahatlattığını gösterir. Stresli olduğunuzda rahatlamak için veya odaklanmanıza yardımcı olması için mum yakabilirsiniz. Mumların kokulu olması da önemlidir. Evin içinde hafif bir koku ile mumunuzu yakıp siz de rahatlamaya hazır olabilirsiniz. Ruhunuz bu sayede stresten arınır ve kendinizi daha zinde hissedebilirsiniz.

Devamını Göster

 

Mum & Kandil & Koku ile Siz de Rahatlamaya Hazır Olun

Mum & kandil & kokular insan psikolojisine iyi gelir. Stesinizi azaltabilir. Uyku düzeni sağlayabilir ve en önemlisi size enerji verebilir. Bu yüzden evinizde mutlaka sizi rahatlatacak ürünlerin bulunmasını isteyebilirsiniz. Mumlara sadece psikolojik olarak değil ev için dekorasyon fikri olarak da evinizde inanılmaz bir aura yaratabilir. Özellikle banyonuzda kullanacağınız mum ya da kandiller ile negatiflikten kurtulabilirsiniz. Gün içinde iş temposundan ve koşturmaktan kendinize zaman ayıramazsınız ve bütün olumsuz enerjileri bedeninizde toplarsınız. Tek isteğiniz ise eve gidip duş almaktır. Fakat sadece duş almak sizi rahatlatmaz. Arkaya koyacağınız sakin müzikler ve yakacağınız mumlar ile inanılmaz bir rahatlama yaşayabilirsiniz. Bunun yanında mum kokularının olması da sizi farklı bir dünyaya götürebilir. Duştan çıktığınızda bütün stersinizden arınmış olarak çıkarsınız. Bu sayede gününüze devam edebilir ve keyifli bir akşam geçirebilirsiniz. Ders çalışırken de bu kokulu mumlardan yardım alabilirsiniz. Mumlar odaklanmanızı sağlayarak daha verimli bir ders çalışma ortamı oluşturmanızı sağlar. Sabah uyandığınızda kokulu bir mum yakmak size pozitif bir enerji vererek gününüzün iyi geçmesine olanak verir. Mumlar kokularını doğal yollar üzerinden yani bitkilerden aldıkları için aslında bir nevi şifalı bir kaynaktır. Bu yüzden baş ağrınızı da geçirebilme özelliğine sahiptir. Özellikle lavanta kokulu mumlar ile dinlendiğinizi anlayabilirsiniz. Lavanta kokusunun bedeni dinlendirmede önemli bir koku olduğu gerçektir. Kendinizi kötü ve kaygılı hissettiğinizde bu mumlardan yararlanabilirsiniz. Uykusuzluğu da birebir olan bu koku ile gece yatmadan önce mumunuzu yakabilir ve daha sonrasında söndürüp derin bir uykuya dalabilirsiniz. Bu sizin gece kötü düşüncelerden arınmanıza yardımcı olur. Sabah uyandığınızda kendinizi daha dinç hissedebilirsiniz. Odaklanmanıza yardımcı olan tarçın kokuları ise özellikle kitap okurken ya da sınav zamanlarınızda size destek olabilir. Aynı zamanda tarçının hatırlatıcı etkisi olduğu için de bilgileri hatırlamanızı mümkün kılar. Ayrıca sabah kahvesiz ayılamayan insanlar içinde birebir olan kahve kokulu mumlar ile kahve içmeye vaktiniz olmasa bile bu mumları yakarak kahve içmişsiniz gibi bir haz yaşayabilirsiniz. Hem görüntü açısından hem de rahatlatma açısından mutlaka evinize çeşit çeşit mum alabilirsiniz. Eğer kokuya karşı bir hassasiyetiniz ya da sağlık sorununuz var ise kokusuz mumlar da yakabilirsiniz. Bu mumlarında psikolojinize olumlu yönde katkıları olabilir.

Kandil ve Mumlar ile Evinizi Dekore Edin

Mumlar sadece rahatlamak için değil dekor amaçlı da oldukça şık duran bir üründür. Yemekli bir misafiriniz geldiğinde masanıza mum koymanız ortamın havasını değiştirebilir. Farklı boy ve çeşitlere sahip olan kandil mumu ile muhteşem kombinler yapabilirsiniz. Yeni bir eve taşınırken koltuk takımı gibi büyük parçaları aldığınızda iş bitmiş gibi görünür. Fakat evinize koyacağınız ufak aksesuarlar sayesinde evinize farklı bir hava katabilirsiniz. Az eşyalı minimalist bir evde yaşamak istiyorsanız evinize alacağınız en mantıklı ürün şüphesiz ki mum olur. Sadece salonunuzda değil banyonuzu da en şık gösteren aksesuar kandil mumlarıdır. Evinizde gerçekten hoş bir atmosfer yaratmak istiyorsanız kandil mumları ile kendinizi başka bir yerde görebilirsiniz. Kandil mumları kendinize özgü tasarımları ile evinizde modernlik ve nostaljik bir dönem arasında köprü kurar. İçerisindeki çiçekler sayesinde oturduğunuz alana renk katar. İçindeki yağ ile ısı ve ışık kaynağıdır. Bu kandil mumlarını salonunuzda sehpanıza ya da konsolunuza koyabilirsiniz. Eğer salonunuz da bütün eşyalar birbiriyle uyum içerisinde ise zıt renkli mumları tercih ederek salonunuza daha modern bir hava katabilirsiniz. Biraz daha dekore olmasını istiyorsanız mumlarınızı mumluğa yerleştirebilirsiniz. Genellikle yaz mevsiminde insanlar balkonda daha çok vakit geçirirler. Görsellik açısından balkonda evin önemli bir alanıdır. Eğer çalışmıyorsanız belki de gününüzün çoğunu burda geçirebilirsiniz. Bu yüzden bu alanı da süslemek sizin elinizdedir. Duvara ya da yere koyacağınız birkaç kandil mumları ile keyfinize keyif katabilirsiniz. Aynı zamanda çerçevelerin yanında da hoş duran mumlar ile fotoğrafınıza baktığınızda sizi o mutlu anınıza geri götürür ve yüzünüzde bir tebessüm oluşturabilir. Siz de bu eşsiz ve hoş kokulu kandillere sahip olmak istiyorsanız tek bir tıkla Beymen.com’dan ulaşabilirsiniz.

Mum & Kandil & Koku Fiyatları

Mum & Kandil & Koku Fiyatları ürünün cinsine göre fiyat değişikliği gösterir. Eşsiz ve farklı tasarımları sayesinde bazı modelleri fiyat açısından yüksektir Fakat bu mumlar size sağladığı inanılmaz enerji ve evinizdeki şık duruşu ile sizi etkiler. Bu mumları satın alarak kendinize güzel bir hediye almış olursunuz. Sadece kendiniz için değil arkadaşınız için bir hediye almak istiyorsanız kandil mum seti alarak arkadaşınızı mutlu edebilirsiniz. Bu mumların stres atıcı ve rahatlatıcı özelliği olduğu için kendinize veya başkasına aldığınız en iyi hediyelerden biri bu olabilir. Mumları satın almadan önce kokulu veya kokusuz olduğuna dikkat etmelisiniz. Eğer kokulu mumlardan almak istiyorsanız mutlaka sevdiğiniz bir koku almalısınız. Aynı zamanda dekoratif amaçlı kullanılan mumlar ile stres atıcı mumlar arasında da fiyat farklılıkları vardır. Bu yüzden mumların sabit fiyatları yoktur. Bazu mumlar ortalamanın üstünde bir fiyat ile karşınıza çıkar. Bu ise eşsiz kokusu ve görseli ile alakalıdır. Fakat bu mumları aldığınızda kendinizi özel hissedersiniz. Güzel bir duş ve arkada çalan hoş bir müzik ile bu eşsiz anın tadını çıkarabilirsiniz. Bu mumlar bütün kötü düşüncelerden uzaklaşmanızı sağlayarak sizi kendinize getirebilir. Bu etkinliği rutin hale getirdiğinizde zihninizi daha dinlenmiş hissedebilirsiniz. Bu yüzden size tam anlamıyla üstün bir fiyat performansı sergiler. Bazı mumlar loş bir hava ve koku bıraktığı için uykunuzu getirebilir. Uyku düzeninizde bir bozukluk var ise bu mumları rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Siz de mum & kandil & koku ne kadar diye düşünüyorsanız hemen Beymen.com’a tıklayabilirsiniz.

Devamını Gizle

 

{{customPopupTitle}}