Moser

6lı Kristal Bardak Seti
-%30 15.250,00 TL 10.679,00 TL

Moser

Kapaklı Kristal Karaf
-%30 13.250,00 TL 9.279,00 TL

Moser

Bardak Seti
-%30 3.949,00 TL 2.759,00 TL

Moser

6lı Renkli Kristal Bardak Seti
-%30 16.750,00 TL 11.729,00 TL

Moser

6li Kristal Şarap Kadeh Seti
-%30 7.250,00 TL 5.079,00 TL

Moser

KADEH
-%30 4.449,00 TL 3.109,00 TL

Moser

BARDAK
-%30 7.950,00 TL 5.569,00 TL

Ludwig Moser, Karvoly Vary’deki küçük atölyesinde kendisine gelen tasarımların bitirişini yapan bir gravür işçisiydi. İlerleyen zamanda sanata ve güzele olan tutkusu, onu kendi eserlerini yaratmaya itti. Aşkla erittiği camı tutkuyla işledi ve benliğinin sanata duydugu açlığı doyuran muazzam parçalar üretmeye başladı. Çok geçmeden ruhani bir tören hazzında çalıştığı küçük cam atölyesinde varlığından yorumlar kattığı tasarımlarıyla Moser, camın kralı olarak anılır oldu.

Moser, yüzyıllar boyunca biriken sanat ve kültür mirasının dışa vurumu nefis kreasyonlarıyla 160 yıldır kraliyet sofralarını ve devlet erkanlarının evlerini süslüyor. Markanın yola çıktığı günden beri asla değişmeyen üretim vizyonu, onu rakipsiz kılan en önemli noktalardan biri.

Beymen.com, maharetli ellerde yoğrulan ve özgünlüğün tanımını yapan Moser koleksiyonlarını sizlerle buluşturuyor. Lüksün yaşamın her anına işlediği bir hayat tarzından vazgeçemiyorsanız, Beymen.com ile kaliteli alışverişin tadına varabilir, saraylara layık benliğinizi Moser parçalarıyla besleyebilirsiniz.

Devamını Göster
 

Türünün Tek Örneği Benzersiz Tasarımlar

Markayı özdeşlerinden ayıran en önemli özelliği, geçen yıllara ve gelişen teknolojiye rağmen koleksiyonlarını geleneksel yöntemlerle üretiyor olması. Fabrikasyon ve seri üretimin tekdüzeliğine düşmek istemeyen markanın adını taşıyan her ürünü dünyada tek. Her biri usta zanaatkarların elinden çıkan Moser parçaları, orijinal sıfatının kusursuz yansımaları.

Ludwig Moser ve oğullarının bıraktığı ekolun çizgisinde özel eğitimlerden geçirilen cam ustaları, ahşap kalıplardan gravür işlemelerine kadar üretimin her noktasında büyülü parmaklarıyla çalışıyorlar. Yaratıcı sanatsal zeka ve ince zevklerin enfes armonisiyle ortaya çıkan eserler, koleksiyonerlerin ve lüks tutkunlarının evlerini süslüyor.

Markanın, doğal taşları gizli tariflerle harmanlayarak oluşturduğu renk kartelası muhteşem. Kusursuz kristalin ışıkla dansı esnasında oluşan renk oyunlarıysa, bu müthiş parçaları sofralardaki sanat eserlerine dönüştürüyor. Beymen, enerjisiyle tüm ortamı saran egzotik Moser serileriyle buluşmanız için sizi Beymen.com’a davet ediyor.

Kristal Camın Enfes Yolculuğu

Dünyanın en elit kullanıcı kitlesine sahip markalardan biri olan Moser, materyal kalitesine önem veriyor. Kullanıcılarının sağlığını ön plana koyan vizyonuyla Moser, ürünlerinde kullanmak üzere farklı bir cam geliştirmiş. Tamamen kurşunsuz özel bir kristal kullanan marka, kaliteyi muazzam işçilikle buluşturarak yaşam alanlarına getiriyor. 1300 derecede işlenen bu üst düzey malzemeden üretilen bardaklardan içilen suyun tadı bile farklı. Beymen.com’la insanın en temel ihtiyaçlarından birini fevkalade özel bir tecrübeye dönüştüren Moser koleksiyonlarıyla tanışabilir, sofralara taşınan sanat ile ruhunuzu da doyurabilirsiniz.

Sanatsal Ruhun Lezzetli Dışa Vurumları

Her biri sanat eseri algısı yaratan seriler, bulundukları ortamın enerjisini belirleyen özel tasarımlar. Sofraları yükselten parçaların yanı sıra dekoratif ürünlerin de yer aldığı Moser kreasyonlarıyla evinizin her köşesini lüksle buluşturabilirsiniz.

Doğanın kalbini evin içerisine taşıyan Moser vazolar, güneş ışığının farklı lezzetlerini tattıran çizgileriyle adeta görsel bir şölen yaşatıyor. Dalga formun hakim olduğu tasarımlar, soft çizgilerin yumuşak bitirişleriyle görenlerin meditatif yönünü canlandırıyor.

Karaf ve bardak takımlarının dokunduğunuz anda teni saran lüks enerjisiyle her anı keyifli bir kutlamaya dönüştürün. Kristal heykeller natürel hayatın farklı varyasyonlarını yaşam alanlarına taşırken, size sunulan ışık ve gölge oyunlarının tadını çıkarın.

Natürel materyalin otantik işlemeleri onu gören herkeste değişik izlenimler bırakıyor. Anıların ruhani gücünü içinde biriktiren kristalle, her dokunuşta bambaşka diyarların kapılarını açan hazlar yaşayacaksınız.

Beymen.com, farklı segmentlerdeki ürünleri yıllardır değişmeyen seçkin vizyonuyla bir araya getiriyor. Üst düzey markaların kalitenin timsali kreasyonlarını sizlerin beğenisine sunan Beymen, Moser koleksiyonlarıyla hayatın tüm detaylarını lüksle donatmaya hazır. Beymen.com’un modern dünyasında bulabileceğiniz Moser parçalarıyla yaşam alanlarını lüks dokunuşlarla yeniden yaratabilirsiniz.

Devamını Gizle

 

{{customPopupTitle}}