Sipariş Takibi Kampanyalar The ONE Servisler

Moncler Gamme Bleu

({{filteredProducts.total}} Ürün)

{{noProductTitle}}

Sizlere uygun kategorileri ziyaret edebilirsiniz.

İlhamını Fransa’nın dağlarından alan Fransız menşei İtalyan markası Moncler, bilhassa kış mevsimi dendiğinde ilk akla gelen markalardan biri. Moncler’in tasarımları sadece soğuk havalarda kullanıcısını sıcak tuttuğu için değil, kış mevsiminde de çizgi sahibi olma imkanı sunduğu için her daim gözde. Bilhassa mont tasarımları ile hayatımıza giren Moncler, tasarımlarını dağ zirvelerinden şehir hayatına taşıyalı çok oldu. Bugün sadece bir marka olmanın ötesinde yaşam tarzını da ifade eden Moncler ürünler bilhassa macera ve adrenalin sevenlerin ilk tercihleri arasında yer alıyor.

Devamını Göster
 

Moncler Gamme Bleu Serisi Beymen Mağazalarında

Moncler’in şüphesiz en çok konuşulan serilerinden biri Moncler Gamme Bleu. Markanın spor aşığı ruhundan yola çıkılarak tasarlanan serinin tüm ürünleri el yapımı olması sebebiyle de bambaşka bir yerde duruyor. Dağcılık, tırmanış, kayak gibi adrenalin sporlarından ilhamını alan Moncler Gamme Bleu serisinin en önemli özelliği ise tüm malzemelerin markaya has özel tekniklerle hazırlanıyor olması. Kış mevsiminin en kışkırtıcı modellerini bulabileceğiniz Moncler Gamme Bleu’ları keşfetmek için Beymen mağazalarına uğramanız yeterli; serinin en popüler modelleri Beymen mağazalarında sizleri bekliyor.

İskoçya Dağlarına Adanmış Bir Seri

İlk ortaya çıktığında esinini İskoçya dağlarının siluetinden alarak tasarlanmış Moncler Gamme Bleu, kış mevsimini bir harikalar diyarına çevirdiği kıyafetleriyle yıllardır zirvedeki yerini koruyor. Moncler’in mükemmel dikim tekniğinin seriye özgü şekilde uyarlandığı, her biri el emeği ve ince işçilik ürünü olan bu tasarımlar, aynı zamanda bir sanat eseri muamelesi görüyor. Siyah/mavi, siyah/gri gibi birlikteliklerin yanı sıra tek başına mavi, gri, siyah, haki, beyaz, kahverengi, ve kırmızı gibi renklerden oluşan paletiyle kimliğini inşa eden Gamme Bleu, kendine has form ve kesimleriyle de eşsiz.

Yeni Bir Erkek İmajı

Amerikalı tasarımcı Thom Browne’ın yaratıcısı olduğu seri, erkek modasına yepyeni bir estetik anlayış getiriyor. Tekdüzeleşmiş, sıradan ve sıkıcı erkek giyimine meydan okuyan Gamme Bleu serisi ile yepyeni bir erkek imajı çizen Moncler markası, bu alandaki üstünlüğünü bir kere daha ispatlıyor. Her yıl yenilenen koleksiyon; kendisine yeni formlar, renkler ve aksesuarlar ekleyerek ilerliyor. Chesterfield paltoları, trençkotlar, pelerinlerden tutun da diğer tüm kışlık parçaların her biri en iyi kalitedeki kumaşlarla tasarlanıyor. Her parçanın kendine has detaylarla ayrı bir hikaye anlattığı Moncle Gamme Bleu serisi, çok sayıdaki cebi, ip ve halat detayları, kapüşon biçimleri ile hem son derece fonksiyonel hem de dış mekana yönelik olarak düşünülmüş ayrıntılardan oluşuyor.

Klişelere Meydan Okuyor

Bilhassa soğuk iklimler, kış mevsiminin zorlayıcı hava koşulları düşünülerek tasarlanmış Moncler Gamme Bleu ürünlerinin ilk ortaya çıktığında tasarım dünyasında şok etkisi yaratmasına şaşırmamak gerek. Şimdiye dek hiç alışılmamış formlarda, hiç akla gelmeyecek malzemelerle üretilmiş Gamme Bleu serisi tüm klişeleri yerle bir edercesine kışkırtıcı, havalı ve benzersiz çizgisini dünden bugüne korumayı sürdürerek hala aynı etkiyi koruyor.

Spor montlar, koruyucu siperler, pelerinler, hırkalar, polo gömlekler, pantolonlar ve şortların yanı sıra dağcılık ilhamını yansıtan tulum, büyük boy bomber ceketler ve örgü detaylı aksesuarların yer aldığı seçki kataloğu; yün, kürk, örgü, naylon, halat, payet, kauçuk, ipek, kaşmir, pamuklu kadife gibi bir araya gelmesinin mümkün olmadığı düşünülen malzemelerin kombinasyonlarından oluşuyor. Bu haliyle erkek trendleri için bir devrim kabul edilen Moncler Gamme Bleu’nun başarısı da işte bu maceracı ruhu, artistik bakış ve cesaretli duruşundan ileri geliyor. Moncler Gamme Bleu’nun birbirinden çarpıcı modellerine Beymen mağazalarında ulaşabilirsiniz.

Devamını Gizle

 

{{customPopupTitle}}