1952 senesinde kurulan Fransız menşei İtalyan markası Moncler ilhamını Fransa’nın dağlarından alıyor. Fransız girişimci Rene Ramillon tarafından Grenoble’de kurulduktan sonra İtalyan yatırımcı Remo Ruffini’nin satın Moncler markası bugün bilhassa kış mevsiminde akla ilk gelen tasarımlara imza atmakla biliniyor. Üretimine ilk başlandığında iki kumaş parçasının arasına kaz tüyü koyma fikriyle yola çıkılan Moncler; ilk olarak mont, ardından yelek tasarımlarıyla sadece soğuk havada sıcak kalmanın formülünü bulmakla kalmayıp kış mevsiminde de çizgi ve stil sahibi olmanın mümkün olduğunu göstererek hayatlarımıza girdi.

Devamını Göster
 

Moncler Montlar Beymen’de

Başlangıçta dağ ve kış sporlarına yönelik giysiler üreten Moncler 1968 tarihli Kış Olimpiyatları’nın Fransa tedarikçisi olduktan sonra şöhretini iyice katladı. Bununla da yetinmeyen marka, o günden sonra artık sadece sporcuların ve sporseverlerin değil şehir hayatının da bir parçası olmayı başardı. Seneler içinde kendine yepyeni ifade yöntemleri bulan Moncler, mont tasarımına getirdiği yenilikçi yorum ve üst düzey spor stilinin ayrılmaz bir parçası olmasının yanında aynı zamanda kullanışlı ve estetik tasarımları ile de kendini eşi olmayan bir marka konumuna taşımış durumda.

Sabahtan akşama, ofisten sosyal hayatın her köşesine giyilebilir tasarımlarıyla Moncler bugün sadece bir marka olmanın ötesinde bir yaşam tarzını da ifade ediyor. Geniş ürün yelpazesine sahip markanın ürünlerine Beymen mağazalarını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.

Yenilikçi Yorum

Moncler her ne kadar yelekten gözlüğe pek çok ürün segmentinde karşımıza çıksa da markaya dair akla ilk gelen şey elbette montları. Kadın ve erkek müşterilerinin yanı sıra çocukları da kapsayarak geniş bir tüketici kitlesine hitap eden marka, artık imzası haline gelmiş parlak ve renkli kabarık montlarıyla her daim çarpıcı olmayı başarıyor. Bir yandan rahat ve kullanışlı olan, hem sıcak tutan hem de su geçirmeyen Moncler montlar, diğer yandan da stil arayışında olanların beklentilerini karşılıyor. Kapüşonlu, kürk yakalı, bel hizasında ya da uzun seçeneklere sahip montlar ilgi çekici ve parlak renk ve kumaşlarıyla da beğeni kazanıyor. Bu da Moncler’i sadeliğinin içine gizlenmiş detaylarıyla kendi alanının en iddialı markalarından biri yapıyor.

Karlı ve yağmurlu havaların en gözde tercihi Moncler, montların yanı sıra içinizi ısıtan yelekleriyle de gardırobunuzun en sevilen markası olmaya aday. Cezbedici ve göz alan renkleri kadar kumaş ve kesim detaylarıyla da ön plana çıkan Moncler yeleklerin gündelik hayata uyarlanabilir kullanım kolaylığı sokağa da heyecan getiriyor. Yaratıcı, ışıl ışıl ve ilham verici tasarımlarıyla yelekler, su geçirmez özellikli ve kullanışlı materyalleriyle de hem dikkat çekici hem de hayat kurtarıcı…

Klişeleri Yıkan Tasarımlar

Moncler bilhassa soğuk iklimler ve kış mevsiminin zorlayıcı koşullarına cevap olarak ortaya çıkmış bir marka. Genelde yaz mevsimi aksesuarı olarak değerlendirilen güneş gözlükleri modelleriyle de klişeleri yıkmakta hiç zorlanmıyor. Zira genelde kalın ve siperli çerçevelere sahip Moncler gözlükler sadece güneş ışınlarından korunmak için değil, soğuk ve serin havaların sert rüzgarlarından da gözlerinizi korumak için var. Çoğu çift katmanlı, yandan deri detaylara sahip ya da kalın çerçeveli Moncler gözlükler son trendlerin de belirleyicisi olmayı sürdürüyor. Zarif ve incelikli detaylarla çeşitlendirilen Moncler gözlük koleksiyonları dört mevsim kullanılabilir, çekici tasarım özellikleri ve iddialı çerçeveleriyle ilgi çekiyor.

Sokağın Ritmine Ayak Uydurun

Rahat ve kullanışlı ayakkabılarıyla da koleksiyonunun yelpazesini genişleten Moncler, ince tabanlı, bağcıklı ve kumaştan yapılma spor ayakkabıları ile günün her saatinde giyilebilir hem ilgi çekici hem de stil sahibi model alternatifleri sunuyor. Mavi, beyaz, kırmızı şeritlerin alametifarikası olduğu Moncler ayakkabılar son yıllarda raflardaki yerini alan tüylü ve pullu detaylara sahip modelleriyle de sokağın ritmine yeni bir hız katıyor. Renkli spor ayakkabı tasarımlarının yanı sıra su geçirmez kışlık bot ve kar ayakkabıları ile de dikkat çeken Moncler; terlik, sandalet ve bez ayakkabı çeşitleriyle yılın her döneminde sokaklarda kendine yer buluyor.

Moncler’in Türkiye sınırları içinde en önemli tedarikçilerinden olan Beymen mağazalarında markanın her sezona yönelik en trend ürünlerini bulmak mümkün. Beymen mağazalarında bilhassa kış severlerin favori markası Moncler dünyasını keşfe davetlisiniz…

Devamını Gizle

 

{{customPopupTitle}}