Sipariş Takibi Kampanyalar The ONE Servisler

Marka ismini farklı kültürlerin sentezini yansıtan felsefesine atfeden Melez Tea, 2015’te İstanbul’un büyüleyici atmosferinden ilham alınarak kurulan bir çay markası. Hikayesini lüks bir çay kültürü inşası üzerine kurgulayan marka, günün her saatinde farklı damak zevklerini tatmin eden zengin bir ürün yelpazesi sunuyor. Melez Tea’nin özel koleksiyonları damakta güzel bir denge yakalayan doğal, lezzetli ve ferahlatıcı aromalarla seçici bir kullanıcı kitlesine hitap ediyor. Her yudumda farklı lezzetleri keşfetme fırsatı sunan Melez çay ürünleri Beymen.com’un özel fırsatlarıyla sizi bekliyor.

Devamını Göster
 

Hem Sağlıklı Hem Lezzetli: Melez Tea Meyve Çayı Çeşitleri

Klasik lezzetlerin dışına çıkarak çay severleri şaşırtmaktan haz alan Melez Tea, bitki ve meyve çayı ürünleriyle birbirinden farklı aromalar sunuyor. Sabahları kahvaltı, akşamları balkon sefası yaparken keyifli sohbetlere eşlik eden Melez bitki çayı çeşitleri büyük lezzet derinliğiyle dikkat çekiyor. Rahatlatıcı içeriğiyle her tüketildiğinde yeni hayallere davetiye çıkaran Melez Sleep Tea bitki çayı karışımı markanın en popüler ürünleri arasında yer alıyor. Kokusuyla baş döndüren bu özel harman papatya, tatlı vanilya, portakal ve nanenin dengeli dansıyla öne çıkıyor.

Melez meyve çayı ürünlerini estetik tasarımlara sahip kutularda sunarak görsel zevkleri tatmin etme misyonunu da yerine getiriyor. Melez Tea Boost serisindeki C vitaminli meyve çayı çeşitleri mutluluk stoklamak isteyenleri benzersiz aromalarla karşılıyor. Sıcak ve soğuk demleme için uygun olan bu meyveli çay harmanında zencefil, ekinezya, elma, mürver ve hibisküs başta olmak üzere çok sayıda doğal aroma bulunuyor. Meyve şölenini siyah çayın gövdeli karakteriyle dengeleyen Melez Tea Topkapı serisindeki ürünler ise özellikle sabah saatlerinde uyandırıcı bir etki yaratıyor.

Ruhani Bir Melez Tea Yeşil Çay

Melez Tea yeşil çay koleksiyonlarıyla zindeliğin ve ruhani yenilenmenin en rahatlatıcı formülünü sunuyor. Gün boyu dengeli bir yaşam sürmek isteyenleri yeşil çayın faydalarıyla buluşturan marka, lezzet kurallarını da ihmal etmiyor. Limon otu, mürver çiçeği, portakal aroması ve Paraguay’dan gelen yerba mate bitkisinden oluşan Melez Tea Balance detoks çayı kendine özgü tadıyla öne çıkıyor.

Tabiatın sunduğu tüm fırsatları değerlendiren Melez Tea, farklı coğrafyaların ekolojik niş bölgelerinden elde ettiği bitkisel içeriklerle mistik tatlar meydan getiriyor. Mystic koleksiyonuyla en uzak kültürleri aynı kutuda buluşturan Melez Tea, çay severleri hayal gücünü zorlayan bir harmanla selamlıyor. Zihnen ve bedenen rahatlama sağlayan bu özel karışımda on üç farklı içerik yer alıyor. Mango aromasının öne çıkarken elma, hindistan cevizi, zerdeçal, yeşil çay ve yıldız anason başta olmak üzere çok çeşitli baharatlar zengin bir lezzet festivali yaşatıyor.

Çayla Gelen Mutluluk: Melez Tea Hediye Paketleri

Sevdiklerinize ağızda lezzet senfonisi yaratan sıra dışı bir sürpriz yapmak istiyorsanız, Melez Tea çay koleksiyonlarındaki olağanüstü harmanlar sizi bekliyor. Yeni yıla özel hediye paketi tasarımıyla göz kamaştıran kış çayı hediye paketi soğuk havalarda sıcacık bir deneyim sunuyor. Hindistan’ın masala çayından Afrika’nın rooibos yapraklarına kadar farklı kültürlerin çay ritüellerini aynı pakete sığdıran Melez Tea kış hediye paketi lezzetli sohbetlere ilham veriyor.

Melez Tea farklı lezzetlerin keşfini mümkün kılan Bestseller koleksiyonunda çay kültürüne dair en özel örnekleri sunuyor. Zengin içeriğiyle heyecan verici bir hediye olarak ortaya çıkan bu koleksiyon, markanın en çok satan ürünlerini içeriyor. Poşet çay formundaki bu ürün, el yapımı müslin çay torbalarında hem estetik bir görünüm hem de sağlıklı bir kullanım sağlıyor.

Devamını Gizle

 

{{customPopupTitle}}