Sipariş Takibi Kampanyalar The ONE Servisler

Masa Lambası

({{filteredProducts.total}} Ürün)

Dekorasyonların insan psikolojisine olumlu etkileri olur. Bu sebeple dekorasyonu göze hoş gelen alanlarda çalışmak hem daha huzurlu hem de daha yaratıcı çalışmasına yardımcıdır. Beymen.com’da pek çok marka seçenekleri bulunan birbirinden şık modellerde masa lambası çeşitleri vardır. Bu lambalar sayesinde hem yeterince aydınlık hem de modern dizayn edilmiş bir alanda çalışabilmenin keyfini çıkarırsınız.

Ev gibi sürekli vakit geçirilen alanların ve yüksek odak gerektiren çalışma alanlarının ferah ve aydınlık olması beklenir. Bu sebeple dekoratif masa lambası işlevsel ve şık seçenekleri bulunan bir üründür. İster ofisiniz, ister çalışma odanız isterseniz de çocuğunuzun odası için tercih edebileceğiniz masa lambaları kullanıldığı alana modern bir dokunuş kazandırır.

Masa üzerinde kullanılan bu aydınlatma ürünlerinin pek çok model ve boyut seçenekleri vardır. Çeşitli markalarda farklı renk seçenekleri ile bulunabilen çeşitlerinin tarzları da birbirinden farklılık gösterir. Böylece kullandığınız alana en uyumlu olacak çalışma masa lambası modeline rahatlıkla karar verirsiniz. Çalışılan alanın karanlık olması kişinin göz sağlığı açısından olumsuz bir etkiye sebep olabilir. Bu yüzden çalışma alanında bir masa aydınlatma ürünü tercih edilmesi hem konforlu çalışma sağlar hem de birbirinden şık çeşitleri sayesinde dekoratif görünür.

Devamını Göster
 

En Şık Masa Lambası Seçenekleri

Herkes çalıştığı alanın odağını yükseltmesi için ferah ve aydınlık olmasını bekler. Ferah ve aydınlık olmasının yanı sıra çalışma alanlarının şık bir şekilde dekore edilmesi kişinin ruh sağlığına olumlu katkılarda bulunacaktır. Üstelik önemli misafirlerinizi ağırladığınız ofislerinizin incelikli tasarımlara sahip ürünlerle döşenmesi misafirlerinizin de ilgisini çeker.

Beymen.com’da Bakara Collection ve Design Elements gibi iddialı tasarımları bulunan markaların birbirinden şık masa lambası seçenekleri vardır. Özgün modelleriyle ile dikkat çeken bu modeller çalışma odalarında ve ofislerde kullanmak için idealdir. Ofislerinizin modern tasarımlarına göz alıcı bir detay katmak için mükemmel bir seçim olabilir. Ofis masa lambası seçenekleri pek çok marka seçeneklerinde bulunur ve her ofis için uygun seçenekler vardır.

Ofisler genellikle modern, sade ve şık dekore edilen alanlar olduğu için Design Elements markasının siyah masa lambası seçenekleri ofisinizle uyum içinde olur. Bu sebeple en şık çalışma masaları üzerinde göz alıcı bir detay olarak kullanılabilir. Üstelik yeterli aydınlatmayı sağlayarak çalışma esnasında gözlerinizin yorulmamasına da yardımcıdır.

Ahşap masa lambası gibi modeller de ofislerde ve çalışma odalarında kullanılabilecek tarzda seçeneklerdir. Ahşap aydınlatma ürünleri de kendilerine has tarzları ile doğal bir şıklıkla tasarlanmış çalışma alanlarında uyumlu görünür. Womo Design gibi Beymen’de bulunabilen marka seçeneklerinin birbirinden şık ahşap lamba seçenekleri mevcuttur. Rustik tarzdan vazgeçemeyen kişiler için modernliğin ve doğallığın bir arada olduğu ürünlerdir.

Kullanılan alanın tarzına ve havasına göre tercih edilen masa lambası modelleri de değişebilir. Çocuk odalarında kullanılmak üzere Flos ve Bouffee Cloud markalarının hem şık hem dekoratif hem de rengârenk tasarımları değerlendirilebilir. Sodd Design markasının da çocuk odasında kullanmaya uygun özgün tasarım lambaları mevcuttur.

Çocuk odası ve çalışma odası dışında evlerin salonlarında da şık masa lambaları tercih edilebilir. Küçük masa lambası seçenekleri çocuk odaları için uygun olabilirken daha büyük boyutlardaki ürünler salonların vitrin ve ünite üzerinde oldukça şık bir görünüm sunar.

Hem Dekoratif Hem İşlevsel Masa Lambaları

Masa lambaları sağladıkları şık görünümün yanında işlevsel kullanımları ile de öne çıkar. Kablosuz masa lambası modelleri kablo ve elektrik tehlikesi taşımadığı için çocuk odalarında tercih edilmek üzere uygun bir seçenek olabilir. Dokunmatik masa lambası da pratik ve şık bir kullanıma sahiptir. İstediğiniz her alanda rahatlıkla kullanabilir, birbirinden farklı ve modern seçeneklerini tercih edebilirsiniz.

Masa üzerinde kullanılan aydınlatma ürünlerinin kullanım şekilleri de birbirinden oldukça farklıdır. Elektrikle çalışan modellerin yanı sıra şarjlı masa lambası seçenekleri de bulunur. Böylece daha tasarruflu bir kullanım sağlar. Elektriğin bulunmadığı alanlarda da rahatlıkla kullanılır. Pilli masa lambası da aynı şekilde çocuk odalarında ve çalışma odalarında tercih edilebilir.

Yalnızca çalışırken kullanılan bu aydınlatma ürünlerinin sürekli yanması elektriğin boşa harcanmasına sebep olabilir. Bu yüzden elektriksiz modellerin kullanılması daha çevre dostu bir tercih olabilir. Hatta pilli ve şarjlı seçeneklerin yanı sıra güneş enerjili masa lambası seçenekleri de birbirinden şık modellerle Beymen.com’da bulunur. Tarz olarak da çevre dostu bir dekorasyona sahip ofislerde böylesi bir aydınlatma ürünü tercih etmek oldukça doğru bir karar olabilir.

Lambaların enerji tüketim seçenekleri birbirinden çeşitli olduğu gibi çalışma prensipleri de farklılık gösterir. Kişilerin zevkine ve kullanım kolaylığına göre pek çok seçenek bulunur. Mandallı masa lambası gibi seçenekler klasik bir şekilde açılıp kapanma sağlarken akıllı masa lambası modelleri harekete duyarlı bir şekilde açılıp kapanabilir. Pratiklik anlamında hangi aydınlatma ürünü sizin için daha işlevselse onu tercih edebilirsiniz. Her çeşit lambanın marka, model ve farklı renk seçenekleri bulunur.

Çalışma alanında özgür tasarımlardan hoşlanan kişilerin RGB masa lambası tercih etmesi önerilir. Rengârenk ışıklarıyla oldukça dekoratif bir görünüm sunan bu lambalar evinizin çeşitli odalarında da kullanılabilir. LED masa lambası modelleri aydınlatmadan ziyade şık bir görünüm sağlama amaçlı tercih edilebilir. Renkli ışıklar yayan bu modeller evinizde ağırladığınız misafirleriniz için göz alıcı olacaktır.

Beymen.com’daki her çeşit masa üzeri aydınlatma ürünün oldukça dekoratif seçenekleri en üstün tasarımlı markalarda mevcuttur. Bu sayede hangi alanda kullanırsanız kullanın o alanın tasarımına en uyumlu seçenekleri değerlendirebilirsiniz. Marset gibi üstün markaların dikkat çekici yeşil masa lambası seçenekleri evinizin oturma odasının havasını tamamen değiştirerek odanıza şıklık kazandırır.

Dekoratif Masa Lambası Fiyatları

Masa lambası elektrikli, şarjlı ve pilli gibi seçenekleri çeşitli markalarda mevcuttur. Masa lambası fiyatları da çeşitli alternatiflere göre değişkenlik gösterir. Lambaların markası, boyutu, kullanılan malzemesi gibi pek çok etmen fiyatı konusunda belirleyici bir rol oynar.

Beymen.com’daki en farklı tasarımlardaki masa lambası önerilerini çeşitli fiyatlarla değerlendirebilirsiniz. Markadan markaya oldukça değişkenlik gösteren fiyatlar arasında bütçe dostu modeller de mevcuttur. Herkes kendi ekonomik gücüne uygun seçenekleri kendi zevkinde bularak değerlendirebilir.

Masa lambası ucuz seçenekleri bulunduğu gibi özel tasarım markaların incelikli detaylara sahip modelleri de mevcuttur. Onlarca seçenek arasından kişiler kendi bütçelerine en uygun seçimleri en şık modeller arasından kolaylıkla bulabilir. Dekoratif aydınlatma ürünleri sık sık alınan ürünler olmadığı, uzun süre kullanılabildikleri için hangi model tercih edilirse edilsin tasarruflu bir seçim yapma şansını yakalarsınız.

Masa lambası satın alırken elektrikli modellerin yanı sıra güneş enerjili, pilli, şarjlı gibi seçenekleri de değerlendirerek hem bütçe dostu hem de elektrik tasarruflu bir seçim yapabilirsiniz. Böylece hem aydınlatma ürününüzün fiyatından hem de elektrik kullanımından tasarruf edebilirsiniz.

Beymen’de onlarca marka ve model seçeneği arasında her bütçeye uygun masa üzeri dekoratif aydınlatma ürünü bulunur. Bu ürünlerin gösterişli seçeneklerini dekoratif obje ve biblo ile kombinleyerek salonunuzda, modern seçeneklerini ofis ve çalışma odası gibi alanlarda, rengârenk modellerini ise çocuklarınızın odasındaki çalışma masalarında kullanabilirsiniz.

Devamını Gizle

 

 

{{customPopupTitle}}