Sipariş Takibi Kampanyalar The ONE Servisler

Fransız ikili Francis Kurkdjian ve Marc Chaya, kişinin yaşam tarzını kapsayan kokular yaratma vizyonuyla 2009 yılında Maison Francis Kurkdjian'ı kurdular. Kaliteli parfüm gelenekçiliğinin savunucuları, özenle işlenmiş parfüm koleksiyonu, zamansız, sofistike, pratiklik ve yaratıcılık arasındaki çizgiyi mükemmel bir şekilde dengeleyen Maison Francis Kurkdjian’ın lüks koku koleksiyonunu keşfedin.

Maison Francis Kurkdjian

({{filteredProducts.total}} Ürün)

Şehvetli, cömert ve çok yönlü kokulara ulaşma arzusuyla kurulan Maison Francis Kurkdjian, adını parfüm dünyasının dahi çocuğu olan yaratıcısından alıyor. Lüks Fransız parfümeri geleneğini yansıtan marka, parfüm yaratma sanatına modern bir vizyon katıyor. Yeryüzünün en yetenekli parfümörlerinden çıkan bu eşsiz kokular; yüzlerin ve anıların unutulduğu bir dünyada kalıcılığıyla iz bırakmaya devam ediyor.

Maison’ın imza kokularıyla kurgulanan duyusal macera; saf, sofistike, zamansız ve yeniden keşfedilen bir klasisizmin cesaretiyle harmanlanıyor. Öyle ki, bu benzersiz kokuların tasarımcısı olan Kurkdjian, “Her kadın ve her erkeğin kendilerinden bir parçayı parfümlerle ifade edebilmesini seviyorum” diyor.

Siz de kişiliğinizden, yaşam stilinizden ve benzersiz zevklerinizden izler taşıyan imza kokunuzu keşfetmek istiyorsanız, en seçkin Maison Francis Kurkdjian parfümlerine Beymen.com ayrıcalıklarından yararlanarak sahip olabilirsiniz.

Devamını Göster
 

Lüks Kokan Maison Francis Kurkdjian Erkek Parfüm Çeşitleri

Maison Francis Kurkdjian erkek parfüm koleksiyonunda tutkulu bir senfoninin ürünü olan birbirinden özel kokular yer alıyor. Kişiliğinin en ince nüanslarını açığa çıkarmak ve ruhunun derinliğine bakış atmak isteyenler için harmanlanan özel karışımlar maskülen stilin tamamlayıcısı rolünü üstleniyor. Markanın imza kokularını içeren bu özel seçki, erkekleri güç ve zarafeti birleştiren karşı konulamaz bir cazibenin keşfine çıkarıyor.

Ustalıklı bir parfüm zanaatının eseri olan Maison Francis Kurkdjian Baccarat Rouge 540 koleksiyonu efsanevi şişe tasarımı ve odunsu kokusuyla markanın en meşhur parfümlerinden birini temsil ediyor. Yoğun ve baş döndüren aromasıyla dikkat çeken Baccarat Rouge 540 parfümünün üst notasında Mısır’dan gelen İspanyol yasemini esintileri yer alıyor. Orta notalarında Fas acı bademiyle ahenk yakalayan sedirin odunsu kokusu yayılırken, alt notalarında ise miski amber mineral kokuları dans ediyor.

Çiçek tazeliğiyle ferahlatıcı bir deneyim yaşatan Aqua Universalis parfüm sanatını kişiselleştiriyor. Tenle temasından sonra bedenin ötesine geçen bu güneşli koku Akdeniz narenciye esintilerini ruhun derinliklerine taşıyor. Etkileyici bir ilk izlenimin en lüks halini sunan Maison’ın erkek koleksiyonunda Gentle Fluidity, Masculin Pluriel ve Amyris Homme gibi baş döndüren seçenekler de yer alıyor.

Arzuları Açığa Çıkaran Maison Francis Kurkdjian Kadın Parfümleri

Zarif, sofistike, spontane, cömert ve doğal… Kadınlar için tasarlanan Kurkdjian parfüm koleksiyonundaki her bir koku farklı karakterler taşıyor. Hiç bitmeyen ihtişamlı gecelerin parlayan yıldızı Grand Soir kadın tenine unutulması zor feminen bir aroma bırakıyor. Vanilya, amber ve tonka fasulyesinin kusursuz karışımıyla ortaya çıkan bu oryantal esinti markanın en çok tercih edilen tasarımları arasında yer alıyor.

Nadir ve değerli bir materyal olan ud odununa atfedilen Maison Francis Kurkdjian OUD Satin Mood parfümü Doğu’nun ışıltısını hayata geçirme arzusunu yansıtıyor. Saten ruh halini vurgulayan bu benzersiz harman; sıcak, büyülü ve konsantre duyguların etrafa saçılmasını temsil ediyor. Damask gülünün hafif baharatlı vurgusu, benzoinin çok yönlü kokusu ve menekşenin pembe aromalarıyla karakterize olan OUD Satin Mood kokusu kadın stilinin şehvetli bir tercümesini ifade ediyor.

Maison Francis Kurkdjian Vücut Bakım & Banyo Ürünleri

Güzellik deneyimini eşsiz kokularla birleştiren Maison, parfümlü vücut bakım ve banyo ürünleriyle hassas ciltleri narin bir yenilenme rutinine davet ediyor. Cildi şehvetli bir örtüyle saran vücut yağı çeşitleri hızla emilerek ipeksi bir yumuşaklık yaratıyor. Günlük koku ritüelinin ayrılmaz bir parçası olan A La Rose serisinin nemlendirici kremleri cildi besleyerek ışıltılı bir görünüm kazandırıyor. Kozmetik dünyasına duyusal bir dokunuş yapan Maison Kurkdjian; vücut losyonu, duş jeli ve saç spreyi gibi bakım ürünleriyle de dikkat çekiyor.

Devamını Gizle

 

{{customPopupTitle}}