Sipariş Takibi Kampanyalar The ONE Servisler
TESLİMAT VE İADE

Teslimat

Beymen.com, online alışverişte Beymen koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesini hedefler. 400 TL üzeri siparişlerinizde kargo ücretsizdir.

Ücretsiz Kargo: 400 TL üzeri siparişleriniz Yurtiçi Kargo ve Hepsi Jet ile ücretsiz gönderilir. Siparişleriniz kayıtlı teslimat adresinize kargo ile 7 iş günü içerisinde gönderilecektir. Siparişinizi vermeden önce teslimat adresinizi lütfen kontrol ediniz.

İlgili mevzuat uyarınca; Hizmet sağlayıcılar (posta-kargo firmaları) tarafından, posta gönderilerinin alıcıya teslimi aşamasında; asgari olarak; teslim alanın, adı-soyadı, TC kimlik numarası (yabancı uyruklular için pasaport numarası, uluslararası geçerliliği olan muadili belgenin numarası veya TC yetkili mercilerince verilmiş kimliği tespite yarayan belge numarası) kayıt altına alınır ve gerektiğinde ilgili mercilere sunmak üzere gizliliği sağlanarak en az iki yıl süreyle saklanır. Alıcının kimlik bilgilerini vermek istememesi durumunda gönderi teslim edilmez, göndericisine iade edilir.

Ücretsiz İade Kargosu: Satın aldığınız ürünü iade etmek istiyorsanız, fatura tarihi üzerinden 30 gün geçmeden Hesabım > Siparişlerim sayfasından veya beymen.com/customer/ordertracking sayfasından iade talebi oluşturup iade gönderi yöntemine uygun olarak gönderdiğiniz taktirde ücretsiz olarak gönderebilirsiniz

 

İade Şartları

30 Gün İçerisinde İade Hakkı: İade etmek istediğiniz ürünleri, iade formunu (faturanızın arkasında) doldurarak, siparişi teslim aldığınız tarihten itibaren 30 gün içerisinde ürünle birlikte geri gönderebilirsiniz. Ürünlerin iade edilebilmesi için iade koşullarına uyması gerekmektedir.

Ücretsiz İade Hakkı: İade etmek istediğiniz ürünleri Hesabım > Siparişlerim sayfasından veya beymen.com/customer/ordertracking sayfasından iade talebi oluşturarak gönderdiğiniz takdirde kargo ücreti ödemezsiniz.

Mağazadan Değişim: Beymen.com’dan satın aldığınız ürünleri 30 gün içerisinde Beymen mağazalarından dilediğiniz ürünle değiştirebilirsiniz. Mağazadan değişim, tedarikçisi Beymen olan ürünleriniz için geçerlidir.

İade Beymen.com’a Ulaştı Bilgilendirmesi: İadeniz bize ulaştığında e-posta ile bilgilendirilirsiniz.

Geri Ödeme: İade ettiğiniz ürünler iade şartlarına uygun olduğu takdirde, geri ödeme işlemleri 3 iş günü içerisinde tamamlanıp bankanıza iletilir. İade edilen tutar, ortalama 1-3 iş günü içerisinde kredi kartlarına yansırken, bu süreç nakit kartlarda bankanıza bağlı olarak uzayabilir. Taksitli ödemelerin iadesi, banka süreçleri gereği taksitli olarak yapılır. Geri ödeme sürecini, bankanızla iletişime geçerek takip edebilirsiniz.

Destek için onlinedestek@beymen.com adresine e-posta gönderebilir ya da 444 4 700 numaralı Beymen Özel Müşteri İlişkileri Hattı’nı arayabilirsiniz.


“Üyesi olunan İTO‘nun üyeleri için geçerli davranış kuralları www.ito.org.tr ‘den ulaşılabilir.”

{{customPopupTitle}}