Sipariş Takibi Kampanyalar The ONE Servisler

Les Benjamins

({{filteredProducts.total}} Ürün)
2000’li yılların başında, zengin kültürlerin izlerinin barındığı, harmonik yankıların duyulduğu gizemli bir mekânda, modern çağın insanı yepyeni bir görünüme büründü. Les Benjamins, İstanbul’un efsanelerle yüklü sokaklarında kendine özgü tarzını yarattı. Rahatlık ve lüksün kesiştiği noktada özel bir marka olarak doğan bu isim, moda dünyasında konforu temsil edecek güce sahip bir imaj ile ilk anda dikkatleri çekmeyi başardı ve kendi akımı ile gösterişli vitrinlerde yerini aldı. Devamını Göster

Yerel öyküleri dinleyerek çıkılan yolda Les Benjamins, spor tarzı sokak giyim modasında ön plana almayı başarırken, kendine özgü estetik değerlerinden de ödün vermiyor. Felsefesini yerel olanın lüks ile buluşması üzerine inşa eden marka, doğduğu topraklarda gezinen ruhu görmezden gelmeden yoluna devam ediyor. Ritüelleri farklı bir bakış açısıyla yorumluyor ve sahip olduğu mirası bu özel çizgiyle tüm dünyaya anlatıyor.

Les Benjamins t-shirt modelleri tüm klişeleri kırıyor

Yepyeni maceraları aramak için çıktığınız keşif yolculuğunuzda, size mistik esintileri çağdaş bir yaklaşımla sunan Les Benjamins, bu birbirinden farklı duruş ile tüm klişeleri tek tek kırmayı başarıyor. Sokakta yürürken de estetik görünümle bakışları üzerinize çekmeyi ve kendi tarzınızı yansıtmayı size anlatan marka, lüksün standartlarını da bir anda değiştiriyor. 

Üzerinizde Les Benjamins t-shirt ile şehrin dar sokaklarında ya da geniş caddelerinde yürürken fark edilmenin ancak bu kez çok farklı bir yorumla bunu yaşamanın eşsiz etkisini hissetmeniz artık mümkün. Tarzınızla ruhunuzu yansıttığınız şehrin sokakları size Les Benjamins şapka ile bambaşka gölgeleri armağan ederken, Güneş bu markada farklı bir sıcaklığı yaşatıyor. 

Les Benjamins sokak tarzına yeni bir yorum getirdi

Les Benjamins, alıştığınız sıradanlığı bir kenara bırakmanızı sağlıyor. Caddelerin kaotik yorgunluğu içinde bir anda batik desenleri, nakışların lüks dokunuşlarla biçimlendiği dokuları görebilirsiniz. Yereli küreselle buluşturan Les Benjamins için bu eğlenceli ve çarpıcı yorum, kaldırımların kasvetli havasını bir anda dağıtmaya yetiyor. 

Beymen.com da sıradışı markanın tarzını keşfetmeniz için size yeni bir pencere açıyor. Jogger kargo pantolonlar, eşofman altları, kapüşonlu Les Benjamins sweatshirt modelleri koleksiyonun basic parçaları olarak dikkat çekiyor. Tarzınızın temelini oluşturan bu seçenekler ayrıca holografik etkiler yaratan reflektif şeritler, asimetrik duruşlar, peluş dokularla da bütünleştirilerek size keşfedilesi bir koleksiyon sunuyor.

Kadın ve erkek giyiminde yeni bir tarz, yerel bir yorum, kültürel ama bir o kadar da küresel gerçekliğe yakın duruş için Les Benjamins popülaritesini her daim koruyacak önemli stil sahibi bir imza. Beymen.com ayrıcalığı ile dünyanın dikkatini çeken bu markaya sahip olmak, sokağın ritmine yeni bir görünümle kapılmak sizin elinizde.

Tek bir akımdan etkilenmeyen Les Benjamins kendine özgü moda akımını yaratıyor

Çağın moda akımlarını takip etmek yerine kendi tarzını yaratmayı seçen Les Benjamins, zıt parçaların bir arada kullanıldığı eklektik tarza göz kırparken, urban giyim tarzı ile şehir insanının da nabzını takip ediyor. Kapsül koleksiyonları ile spor giyimde de fırtınalar estiren marka, Les Benjamins Beşiktaş iş birliği ile bunu kanıtlıyor. Les Benjamins bjk logolu ürünleri sporseverlerin fanatik ruhlarını harekete geçirirken, marka, fütüristik yönü ile gelecekte adından daha çok söz ettireceğe benziyor.

Siz de gençliği alevlendiren, yerel ile globali bütünleştirmeyi bilen, kendine özgü tarzı ile özgüven sahibi bir stilin mimarı olan Les Benjamins koleksiyonunu Beymen.com'da keşfedebilirsiniz. Yeni bir başlangıç yapmak ve rahatlığı iliklerinize kadar hissetmek isterseniz kendinize en uygun Les Benjamins ürününü seçebilirsiniz.
Devamını Gizle

{{customPopupTitle}}