Sipariş Takibi Kampanyalar The ONE Servisler

Kulak üstü Bluetooth Kulaklık

({{filteredProducts.total}} Ürün)

Teknolojik gelişmelerden en çok nasibini alan ürünlerden biri de kulaklıklardır. İcat edildiği ilk yıllarda uzun kablolar, büyük hoparlörler ile oldukça zor şartlarda dinleme imkanı sunmaktaydı. Zaman içerisinden önce boyutları küçüldü, farklı özellikler eklenmeye başlandı. Aradan geçen yaklaşık 100 yıllık süreden sonra bugün son teknolojik cihazlar haline geldi. Temel mantığı, iki küçük hoparlörün başın üzerinden geçen bir köprü aparatla bağlanarak sabit kalmasını sağlamaktır. İlk kulaklık tasarımları günümüzde dahi geçerliliğini hala korur. Bu kulaklık çeşitlerine tam boyutlu kulaklık ya da kulak üstü kulaklık denir. Ses iletimi ve dışarıdaki sesleri izole etme konusunda oldukça başarılı sonuçlar elde edebileceğiniz bir kulaklık çeşididir.

Devamını Göster
 

Yüksek ses kalitesi sağlayan kulak üstü kulaklıklar kablolu ve kablosuz olmak üzere temel iki başlıkta toplanır. Kablosuz modellere kulak üstü bluetooth kulaklık denir. Bluetooth ile bağlanma özelliği sayesinde kablo sorununu ortadan kaldırır. Her yerde müzik dinlemenize imkan sağlayan bu kulak üstü bluetooth kulaklık kablosuz olmasının yanında mikrofon özelliğine de sahiptir. Boyut olarak taşıma ve muhafaza zorluğu gibi handikapları olsa da performans olarak oldukça tatmin edici bir üründür.

Kullanıcısının hareket özgürlüğünün olması ve kaliteli ses özelliği ile birçok kişi tarafından tercih edilen kulak üstü bluetooth kulaklıklar, dışarıdan gelen sesleri iletmediği gibi sizin de dinlediğiniz sesi dışarıya vermez. Bu özelliği ile tamamen odaklanmanıza imkan sağlar. Özellikle ders çalışmak, kitap okumak ya da önemli bir şey dinlediğiniz bu özellik oldukça işinize yarar. Oyun oynarken ya da telefon görüşmelerinizi yaparken de yine kulak üstü kablosuz kulaklarını tercih edebilirsiniz.

Kulak Üstü Bluetooth Kulaklık Özellikleri

Bluetooth bağlantısı olan her cihazla rahatlıkla eşleşme sağlayan kulak üstü bluetooth kulaklık modelleri, bu özellikleri sayesinde rahatça hareket edilme imkanı sağlar. Konforlu bir kullanıma olanak sağlayan bu cihazlar yer değiştirmeniz gereken durumlarda minimum 100 metreye kadar çekim gücü sağlıyor. Bu sayede bağlantınız kopmadan yaptığınız görüşmeye ya da dinlediğiniz müziğinize devam edebilirsiniz. Kulak üstü bluetooth kulaklık mikrofonlu özelliği ile telefon görüşmelerinizi veya oyun esnasındaki konuşmalarınızı rahatça yapmanızı sağlar.

Özellikle bilgisayar oyunlarına meraklı kişiler için özel olarak tasarlanmış kulak üstü kulaklıklar kablolu ve kablosuz olarak iki türlü de sıkça tercih edilir. Son yıllarda ise kablosuz oyuncu kulaklık modelleri tercih edilmektedir. Ekipman konusunda oldukça hassas olan gamerlar klavyelerinden, ekranlarına ve oyuncu mouse modellerine kadar her şeyi özenli olarak seçerler. Oyun ekipmanı alacak olan birine kablosuz kulak üstü bluetooth kulaklık tavsiye ederken bu tarz kriterleri göz önünde bulundurmanız fayda sağlar.

Kulak üstü bluetooth kulaklıklarda bulunan bir özellik de katlanabilir olmalarıdır. Ergonomik tasarımları ile oldukça kullanışlı hale gelen bu cihazlar az yer kaplayarak alandan tasarruf etmenizi sağlar. Uygun fiyatlı kulak üstü bluetooth kulaklık çeşitlerinin hepsinde olmasa da opsiyon olarak bir çoğunda bu özellik bulunur. Aynı zamanda su geçirmez özellikleri sayesinde yağışlı havalarda ya da havuz, deniz gibi alanlarda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Ekstra eklenmiş bu özellikler kulak üstü bluetooth kulaklık fiyatları üzerinde de etkili olur.

Kulak Üstü Bluetooth Kulaklık Fiyatları

Kulak üstü bluetooth kulaklıklar sahip oldukları özelliklere ve donanımlara göre fiyatlandırılır. Birçok farklı özelliği bir arada bulabileceğiniz kulak üstü kulaklık bluetooth ucuz fiyat seçenekleriyle de siz kullanıcılarına sunulur. Farklı marka ve modelleri bulunan kulaklıkların gelişimi teknoloji severler tarafından yakından takip edilmektedir. Her eklenen yeni özellik sebebiyle artan maliyetler satış fiyatlarına da yansır. Görselliğini güzelleştirmek için eklenmiş aparatlar ve ışıklar da yine kulak üstü bluetooth kulaklık maliyetlerini etkilemektedir.

Geniş ürün çeşitliliği bulunan kulak üstü kulaklık modellerinin birbirinden farklı özelliği bulunur. Sahip olduğu özellik sayısı arttıkça da fiyatları yükselir. Kulak üstü kablolu kulaklık ile kulak üstü bluetooth kulaklık modelleri arasında fiyat farkı vardır. Özellikle son yıllarda çıkarılan tüm modellerde mikrofon özelliği de bulunur. Önceki nesil kulak üstü kulaklıklarda mikrofon özelliği opsiyon olarak sunulurdu ve ekstra ücretlendirme yapılırdı.

Keyifli bir dinleme deneyimi yaşayacağınız kulak üstü kulaklık modelleri arasından kendiniz için en uygun olan kulaklığı Beymen.com adresini ziyaret ederek bulabilirsiniz. Farklı renk, desen, marka ve özelliklerin olduğu bluetooth 5.0 kulak üstü kulaklık alternatiflerinden birini seçebilirsiniz. Uzun süreli kullanıma uygun olan bu kulaklıklar kısa sürede şarj olma özelliğine sahiptir. Bekleme süresi 180 saat, aktif kullanımda da 12 saate kadar kullanabilirsiniz. Daha uzun süre şarj ihtiyacı duymayacağınız modeller de vardır. Daha kaliteli ve uzun ömürlü olan kulak üstü kulaklıklar fiyat performans olarak oldukça başarılı ürünlerdir.

Kulak Üstü Bluetooth Kulaklık Kullanım Alanları

Özellikle gaming sektöründe önemli bir yere sahip oyuncu kulaklıkları ya da diğer adıyla kulak üstü kulaklıklar kablosuz özellikleri sayesinde her an yanınızda taşıyabilirsiniz. Telefonda oynadığınız oyunlar varsa kulak üstü kulaklığınızı bluetooth ile bağlayarak oyunun tadını çıkarabilirsiniz. Bilgisayar oyunu sektöründe bilgisayar kasası, klavyesi, oyuncu mouse ve monitor gibi ekipmanlar oldukça maliyetlidir. Fakat kaliteli ve uzun ömürlü ürünler satın alırsanız, ileriye dönük ekstra harcamalar yapmanıza gerek kalmaz. Ortalama özelliklerde bir bilgisayar kurulumu ve gerekli birkaç ekipman ile evinizde eğlenceli zamanlar geçirebilirsiniz.

Eğlence sektörüne hizmet eden mesleği Dj’lik olan her kişi de kulak üstü bluetooth kulaklık görmeniz mümkündür. Ürünlerin ses kalitesi ve yalıtımı konusundaki başarısını burada anlayabilirsiniz. Kullanım açısından sağladığı konforu, göze hitap eden şık tasarımları ve uygun fiyatları ile her kullanıcının zevkine uygun modelleri bulunur. Dj’lik yapmak isteyen ya da kendini bu alanda geliştirmek isteyen kişilere kulak üstü bluetooth kulaklık öneri ve tavsiyesi konusunda yardımcı olabilirsiniz. Profesyonel olarak bu mesleği yapan kişilerin sahip olduğu kulaklıklar ise son teknolojik cihazlardır. Özellikleri saymakla bitmeyen kulak üstü bluetooth kulaklık modelleri hakkında daha fazla bilgiyi web sitesi üzerinden detaylı inceleme yaparak alabilirsiniz.

Oyun ve eğlence sektörünün dışında günlük kullanıma da uygun olan kulak üstü bluetooth kulaklıkları rahatlıkla kullanabilirsiniz. Seyahatlerinizde, spor yaparken, bisiklet sürerken ya da köpeğinizi gezdirirken dış dünya ile bağlantınızı keserek anın tadını çıkarabilirsiniz. Dinlediğiniz müzik içerisinde bulunan enstrüman ve bas seslerini bu kulaklıklar sayesinde net olarak duyabilirsiniz. Bütçeniz hediye olarak almak için yeterli ise sevdiklerinize keyifli anlarda eşlik etmesi için kulak üstü bluetooth kulaklık hediye edebilirsiniz. Kulak içi kulaklıklara nazaran boyut olarak daha büyük olsalar da performans olarak açık ara önde yer alırlar. Siz de Beymen.com adresine girerek ürün modellerine bakabilir, uygun fiyat avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Devamını Gizle

 

{{customPopupTitle}}