Parfümler kişilerin imzası kabul edilir, onlarla bütünleşir ve unutulması zor olan bir etkiye sahiptirler. Duyularınızı harekete geçiren parfümlerin zihinde kalıcı özelliği sayesinde yıllar öncesinde bir anıya geri dönebilir, uzun süredir görmediğiniz bir kişiyi ve hatta bir duyguyu hatırlayabilirsiniz. Her insanın teninde başka duran ve o tenle bütünleşen parfümleri seçmek ise oldukça zordur. Binlerce güzel koku arasından size hitap eden ve hem stiliniz hem teninizle uyumlu olanı bulmak için, parfümün notalarına bakmak gerekir. Notalar ne kadar benzersizse, o parfüm o kadar özel olur. En kaliteli ve eşsiz parfümleri Beymen.com’da bulabilir, karşılaştığınız insanların zihninde sizi yansıtan kokularla kalabilirsiniz. Devamını Göster

Parfüm Setleri

Parfümler, ürün gamı oldukça geniş olan bir alandır. Binlerce koku arasından uyumlu olanların bir araya gelmesi, bir harmoni oluşturması ve bıraktıkları etkinin birbirleriyle benzer olması gerekir. Eski zamanlarda parfüm evlerinde parfümörler tarafından üretilen ve bir sanat eseri niteliği taşıyan parfümler, popülerliği arttıkça seri üretime geçti. Niş parfümler hala popülerliğini korusa da tasarımcı markaların parfümleri de bir o kadar tercih ediliyor.

Parfüm seçiminde önemli olan teninize uygun notayı bulmaktır. Pudralı, odunsu, çiçeksi ya da meyvemsi kokular… Dilediğiniz özelliklerde nota seçeneğiyle parfümünüzü kendinizi ifade etmek için bir tür araç olarak kullanabilirsiniz. Sevdiğiniz bir parfüme benzer ama daha farklı bir koku arıyorsanız, kendi parfümünüzün notalarına bakıp ortak olan notalardaki parfümlere bakıp bir seçim yapabilirsiniz. Ya da sevmediğiniz kokuların notalarını eleyip daha kısa sürede aradığınız parfümü bulabilirsiniz.

Parfümlerde koku ne kadar önemli olsa da kalıcılık da bir o kadar önemli bir konudur. Parfüm arayışında olanlar muhakkak beğendikleri kokuların kalıcılıklarına dikkat ederler. Kalıcılık içeriğe bağlı bir konu olsa da bunu arttırmak için yapılabilecek farklı şeyler de vardır. Parfümlerin duş jellerini ve kremlerini kullanırsanız, koku teninize daha iyi yerleşecektir. Özellikle kremler, ardından sıkacağınız parfümü tutup kalıcılık süresini fark edilir derecede artırır.

Öte yandan aynı serinin parfümünü, duş jelini ve kremini bulabilmek bazen biraz zor olabilir. Parfüm setleri bunun için idealdir. Genelde üç ürünü bir arada sunan parfüm setleri hem ürün hem de fiyat olarak daha avantajlı olurlar. Kutu tasarımlarının güzelliği ve çekiciliği de parfüm setlerinin albenisini artıran özelliklerden. Hatta bu özellikleriyle parfüm setlerini özel günlerde sevdiklerinize hediye etmek üzere de değerlendirebilirsiniz.

Parfüm Setlerinde Markalar

Niş parfümler ya da tasarımcı markalı parfümler fark etmez. Her bir parfümün kendine has bir çizgisi ve diğerlerinden ayıran bir stili vardır. Tasarımcısının ya da markasının ruhu neyse, ortaya çıkan kokular da bu enerjiyi yansıtır. Bu yüzden parfüm seçimlerinde markalar önemli rol oynar. Kendinizi yansıttığına inandığınız markalar varsa bu markaların parfüm seçeneklerine bakmak, seçiminizi büyük ölçüde kolaylaştıracaktır.

Bu noktada ilk başvuracağınız adreslerin başında gelen Beymen.com’da dünyanın en kaliteli ve en popüler markaların parfümlerini bir arada bulabilirsiniz. Tercihinizi işinizi kolaylaştıracak parfüm setlerinden yana kullanacaksanız, Beymen.com yine çok sayıda seçeneği bir arada sunuyor. Günümüzde çok daha fazla sayıda marka, parfüm setleri piyasaya sunuyor. Yves Saint Laurent’in asil ve kalıcı kokularını, Eight & Bob’un özel minyatür parfüm setlerini, Xerjoff’un kendinizi özel hissedeceğiniz parfümlerini, Clinique’in modern setlerini ya da Penhaligon’s markasının klasik ve vintage hisli parfüm setlerini tercih edebilirsiniz. Eğer parfüm setini hediye olarak alacaksanız, karşınızdaki insanın karakterine, görünüşüne ve hislerine en uygun kokulu olan bir seti tercih edip onu mutlu edebilirsiniz.
Devamını Gizle

{{customPopupTitle}}