Sipariş Takibi Kampanyalar The ONE Servisler

Göz & Dudak Bakımı

({{filteredProducts.total}} Ürün)

La Mer Lip Volumizer

2.320 TL
SEPETTE 1.972 TL

La Mer The Eye Concentrate 15ml

5.680 TL
SEPETTE 4.828 TL

La Mer The Eye Balm Intense 15ml

5.680 TL
SEPETTE 4.828 TL

La Mer The Lip Balm 9Gr

2.050 TL
SEPETTE 1.742,50 TL

La Mer Lip Polish 15 ml

2.050 TL
SEPETTE 1.742,50 TL

Lancome Absolue Eye Cream 20Ml

3.980 TL
SEPETTE 3.383 TL

La Mer The Eye & Expression Cream 15ml

10.950 TL
SEPETTE 9.307,50 TL
Güzelliğin ilk adımı bakımlı olmaktır. Herkes cildinin sağlıklı, güzel ve bakımlı olmasını ister. Nemli bir cilt, kırmızı dudaklar ve aydınlık göz altları… Bu görüntü bizi hem daha genç hem daha canlı hem de daha güzel hissettirir. Cilt bakımı genel olarak yüze yapılsa da ayrıca ilgi göstermemiz gereken noktalar da vardır. Gözler ve dudaklar, hassasiyetleri nedeniyle özel olarak bakıma ihtiyaç duyar. En kaliteli göz ve dudak bakım ürünlerini Beymen.com’da bulabilir, onlarca seçenek arasından ihtiyacınıza yönelik bir seçim yapabilirsiniz. Devamını Göster

Dudak Bakımı

Dolgun ve pürüzsüz dudaklar herkesin hayalidir. Hassas yapıları sebebiyle özel olarak bir ilgi isterler. Mevsim değişikliklerinde, çok soğuk ya da sıcak havalarda hatta stres anında kuruyan dudaklar zamanla pul pul olabilir; kuruluklar çatlaklara ve çatlaklar yaralara yol açabilir. Bunların önüne geçmek içinse düzenli olarak dudak bakımı yapmak ve dudakları her zaman nemli tutmak gerekir. Dudak nemlendiricileri dudağınızı bir tabakayla kaplayıp korur ve dudaklarınızdaki nemi dengeler. Özellikle soğuk havalarda sıkça kullanılan dudak balmları farklı çeşitleriyle dudağınızı nemlendirirken size de doğal bir renk katar. Dudak balmlarının yeterli olmadığı zamanlarda ise imdadımıza dudak yağları yetişir. Özellikle doğal dudak bakımını tercih edenlerin sevdiği bu yağlar besleyici olmalarının yanı sıra dudakları tedavi de eder. Dudakların çok hassas olduğu dönemlerde yağı sürdükten sonra bir balm sürerek dudaklarınızı nemlendirirseniz, hasarları büyük ölçüde tedavi edebilirsiniz. 

Biz uyurken kendini yenileyen cildimiz bir takviye isteyebilir. Bu yenileme zamanında en iyi dudak bakımı için yoğun dudak kremleri ya da serumlar önerilir. Bu kremler ve serumlar siz uyurken dudağınızı onaracağı gibi daha dolgun ve sağlıklı durmasına da olanak sağlayacaktır. İkonik “Lip Glow” serisiyle Christian Dior dudak bakımı için tercih edebileceğiniz en iyi markalardan. Serinin renkli dudak balmlarıyla dudağınıza bakım yapmanın yanında ruj görünümü de elde edebilirsiniz. Yoğun dudak bakımı ürünleriyle Clinique, dudağınızı onaran serumlarıyla Sensai, farklı balm çeşitleriyle Le Chateau Du Bois ile Jo Malone London ve dudaklarınızı mükemmelleştirmeyi vadeden ürünleriyle Yves Saint Laurent tercih edebileceğiniz markalardan yalnızca birkaçı.

Göz Bakımı Ürünleri

Öte yandan, göz çevremiz da oldukça hassas bir yapıya sahiptir ve tıpkı dudaklar gibi özel bir bakıma ihtiyaç duyar. Göz çevrenizi ne kadar nemli tutarsanız o kadar sağlıklı ve genç bir görünüme sahip olabilirsiniz. Her insan göz çevresinin olabildiğince geç kırışmasını ister. Bunu sağlayacak şey ise belirli bir yaştan sonra göz çevresine özel bakımlar uygulamaktır. Günlük olarak sürülen bir göz kremi hem kapatıcınızın daha iyi durmasına hem göz çevrenizin parlamasına hem de olabildiğince sağlıklı görünmesine yardımcı olur. Mimik kırışıklıkları için ürünler ise özel olup daha yoğun yapıdadırlar. Genelde serum formunda karşılaştığımız bu ürünler vaatlerine göre göz çevresini daha dolgun gösterebilir, aydınlatabilir ya da kırışıklıkları açabilir. Bu serumları belirli bir yaştan itibaren düzenli kullandığınızda etkisini daha iyi gösterecektir.

Göz çevresi bakım ürünlerini seçerken en önemli nokta ise cilt tipinizdir. Göz altları yağlı ya da hassas olanlar jel formunda ya da hafif ürünleri tercih edebilecekleri gibi göz çevresi kuru olanlar daha yoğun ve yağlı ürünleri tercih edebilirler. Göz çevresinde yağ bezesi çıkmaması için mutlaka iyi bir cilt analizi yapılıp araştırılması ve bunun nihayetinde uygun ürünler seçilmesi gerekir. Günlük göz kremleri için Christian Dior, Sensai, Clinique, Bobbi Brown ve Sisley markaları tercih edilebilir. Bitkisel göz bakımına en yakın olan ürünleriyle Le Chateau Du Bois, yoğun onarıcı ürünleriyle La Prairie, La Mer ve Estée Lauder tercih edebileceğiniz markalardan.

Tüm bunların yanı sıra kaş ve kirpik bakımını da unutmamak gerekir. Kaşlarınızın daha dolgun, kirpiklerinizin daha gür görünmesini istiyorsanız düzenli olarak onları özel formüllü yağlarla beslemeniz ve taramanız gerekir. Bunun için de Life Tech Resources’ın kaş ve kirpik bakımı ürünlerine göz atabilirsiniz.
Devamını Gizle

{{customPopupTitle}}