Kapat
ÜYE GİRİŞİ
Şifremi Unuttum
space
ÜYE OL

Üye değil misiniz? Hemen üye olun ve Beymen avantajlarından yararlanın.

5 Adımda Kusursuz Bir Cilt

1 Temizlik ve Peeling

Parlak ve pürüzsüz bir cilde sahip olmanın ilk kuralı, cilt temizliğini ihmal etmemektir. Siz de her gün cildinizi yıkayın ve temizleyin. Peeling cildi ölü deriden arındırarak, ona daha sağlıklı ve parlak bir görünüm kazandırır ve cildinizi derinlemesine temizler. Haftada 1 peeling cildinize iyi gelecektir. Daha sık yapılan peeling cildiznizi tahriş edebilir.

Keşfet

2 Bakım Maskesi

Yüz maskeleri, cildinize parlak bir görüntü verirken, daha genç ve sağlıklı görünmenizi de sağlar. Cildin çok fazla kurumasını önlemek için ideal olan haftada bir kereden fazla kullanılmamasıdır.

Keşfet

3 Gözenekleri Sıkılaştırma

Tonik, cildin günlük bakımında yüz temizliğini tamamlar ve gözenekleri sıkıştırır. Cilt temizliğinin olmazsa olmazıdır.

Keşfet

4 Onarim & Nemlendirme

Serumlar cildi nemlendirir , besler, aydınlatır, sıkılaştırır, çizgi ve kırışıklık oluşumunun önüne geçer. Serum cildin derin katmanlarına destek verirken, nemlendiriciler daha üst yüzeyleri koruyarak nem ve aktif içeriklerle cildi destekliyor. Serum ve nemlendiriciler tek başlarına değil birlikte kullanıldaıklarında en iyi etkiyi gösteriyor.

Keşfet

5 Göz Bakımı

Göz çevresi bakımında en önemli unsur nemdir. Göz bakım kremleri nem kaybı ve gözaltı morlukları gibi şikayetlerimize çare oluyor. Düzenli ve doğrru şekilde uygulandığında göz çevresinde hrem hissedilir hem de gözle görülür sonuçlar alabilirsiniz.

Keşfet