Sipariş Takibi Kampanyalar The One Servisler tr
  

Kişisel bakım rutinlerinin ayrılmaz bir parçası olan saç bakımı için kullanabileceğiniz saç köpüğü çeşitleriyle birbirinden özel saç modelleri deneyebilirsiniz. Saçlarını şekillendirirken dolgun bir görünüm yaratmak isteyenler için geliştirilen bu ürünler sayesinde her daim havalı bir görünüm elde edebilirsiniz. Bakımlı kadınların ve erkeklerin favori ürünleri arasında yer alan saç köpükleriyle, en sönük saçları bile şekillendirebilirsiniz. Elektriklenen saçların kolayca yatışmasına da yardımcı olan saç köpüğü çeşitlerini Beymen’in zengin saç bakım ürünleri koleksiyonunda bulabilirsiniz.

Devamını Göster    
 

Saçınızın Yapısına Özel Saç Köpüğü Seçenekleri

Saçların dolgun görünmesi için mucizevi bir etki yaratan saç köpüklerini seçerken birkaç önemli detayı göz önünde bulundurarak daha doğru bir ürün seçebilirsiniz. Öncelikle seçimi saç telinizin yapısına göre yapmalısınız. İnce saçlar ağır yapıdaki köpükler nedeniyle kolaylıkla sönebilir. Kalın telli saçlar ise saçlarınızı kolay şekillendirebileceğiniz yoğun içeriğe sahip ürünlerle daha kolay şekil alır. Buna ek olarak saç köpüğü seçiminde düz ve kıvırcık saçların ihtiyaçlarına göre tasarlanan ürünleri tercih edebilirsiniz. Düz saçlar için yatıştırıcı, kıvırcık saçlar için bukleleri belirginleştiren çeşitler kullanılabilir.

Düz Saçlar İçin Saç Köpüğü

  

Düz saç pek çok avantaja sahip olsa da şekillendirme esnasında özel bir bakım ister. Düz saçlar için köpük seçerken kullanacağınız saç modeline göre tercih yapabilirsiniz. Düz saçlar için saç köpüğü seçerken dolgunlaştırıcı etki gösteren bir ürün seçerek saçlarınıza hacim kazandırabilirsiniz. Saçları hem düz hem de ince telli olanlar için ise ekstra hacim etkisi yaratan keratin içeren ürünler doğru seçimlerdir. Ayrıca her saç köpüğü tam olarak aynı etkiyi göstermediği için saçınızı iyi tanımalı ve üründen beklentilerinizi doğru belirlemelisiniz. Saçınızın kırılma riskini azaltan köpükler sayesinde güçlü ve sağlıklı görünen saçlara sahip olabilirsiniz. Bunun için özellikle kuru ve hasarlı saçlar için hazırlanan kremli ürünleri tercih edebilirsiniz. Beymen’de düz saçlar için birbirinden özel kadın ve erkek saç köpüğü alternatifleri bulabilirsiniz.

Kıvırcık Saçlar İçin Saç Köpüğü

  

Her ne kadar havalı bir görünüm sunsa da kıvırcık saçlara sahip olan kişiler genellikle bakım yaparken ekstra özen gösterirler. Saç köpüğü kıvırcık saçların hayalinizdeki o muhteşem görünüme kavuşması için işlevsel bir üründür. Kabarmaya ve elektriklenmeye müsait olan bu saç şeklinin bakımı için özel olarak formüle edilen saç köpüklerinden yararlanabilirsiniz. Kıvırcık saçlar için ürün seçerken özellikle krem içeren hafif ürünleri tercih edebilirsiniz.

Saçlara parlaklık veren pek çok ürün arasından size en uygun olan alternatifi satın alırken gür ya da seyrek saçlar için hazırlanmış özel ürünleri tercih edebilirsiniz. Seyrek saçlar için ağırlık oluşturacak formüle sahip ürünlerden uzak durmak gerekir. Saçınızı hem yatıştıran hem de hacimli bir hava katan ürünler, bu saç tipleri için idealdir. Saçlarınıza uygun bir ürün seçerek her daim kuaförden çıkmış gibi bakımlı görünebilirsiniz.

En Sevilen Erkek Saç Köpüğü Markaları Beymen'de!

Saçı beslerken nemlendiren şekillendirici saç köpüğü erkek bakım ürünleri arasında vazgeçilmez bir yere sahip. En iyi markaların birbirinden kaliteli ürünlerini Beymen’de bulabilirsiniz.

Aveda: Temiz içerikleriyle öne çıkan bakım ürünleri tasarlayan Aveda, saçlarına hacim ve nem kazandırmak isteyenler için köpükler tasarlar. Saçınıza özlediğiniz o dolgun görünümü kazandıran ürünlerin içerisinde pirinç proteini ve amla gibi faydalı içerikler bulunur. Markanın saç köpükleri, ağırlaşmaya neden olmadan saçınıza hacim kazandırır.

Bumble & Bumble: Yumuşak ve pürüzsüz saçlara kavuşmanız için eşsiz bakım ürünleri tasarlayan Bumble&Bumble’ın köpükleriyle saçlarınız güçlendirirken şekillendirebilirsiniz. Kıvırcık saçlar için özel ürünler tasarlayan marka, kusursuz bukleler yaratmanın sırrını sizinle paylaşıyor. Bumble&Bumble’ın paraben ya da ftalat içermeyen ürünleri, saç sağlığına özen gösterenler için doğal bakım sağlıyor.

Siz de stilinizi yansıtmak isterseniz saç bakımı ve şekillendirme ürünleri tasarlayan özel markaların saç köpüğü çeşitlerine Beymen aracılığıyla ulaşabilirsiniz.

Şekil Verme, Besleme ve Koruma Bir Arada: Sütlü Saç Köpüğü

  

Sütün besleyici ve yumuşatıcı etkilerini saç köpüğüne taşıyan ürünlerle canlı ve havalı saçlara kavuşmanın tadını çıkarın. Hasar gören ve parlaklığını kaybeden saçları eski haline getiren süt içerikli köpükler, aynı zamanda yıpranmaya karşı da koruma sağlar. Saçınızı beslerken kolay şekil almasına yardımcı olan bu ürünlerle, eski parlak ve hacimli saçlarınızı geri kazanabilirsiniz. Kabarmanın yanı sıra elektriklenmeyi de önleyen sütlü saç köpüğü çeşitleri ile yumuşak ve pürüzsüz saçlara sahip olabilirsiniz.

Aynı anda besleme, koruma ve şekil verme gibi etkileri bir arada sunan bu ürünler sayesinde, tek bir işlemle kapsamlı bir bakım yapmanın avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Saç Köpüğü Nasıl Kullanılır?

Saçınıza hacim ve parlaklık katan köpüklerden tam anlamıyla verim almak için uygulama aşamasında dikkatli olmalısınız. Saçınıza ağırlık vermeden istediğiniz şekli elde etmenizi kolaylaştıran bu ürünlerden tam randıman alabilmeniz için şu adımları uygulayabilirsiniz:

Saç köpüğü uygulamasına geçmeden önce saçlarınızın temiz olduğundan emin olmalısınız. Aynı zamanda saçlarınızı bir miktar nemlendirmek kullanacağınız üründen daha fazla verim almanızı sağlar. Bununla beraber saçınızdaki nem oranı da belirli bir düzeyi geçmemelidir. Bu oranı göz kararı belirleyebilmek için saçlarınızın su damlayacak kadar ıslak olmasına dikkat etmelisiniz. Yeterli derecede nem için sprey tarzında şişelere su doldurup saçınıza sıkabilirsiniz. Ayrıca elinizi ıslatıp suyu saçlarınıza yedirerek de gerekli nem oranını sağlayabilirsiniz.

İkinci adımda köpüğü saçınıza uygulayabilirsiniz. Ancak uygulamadan önce şişeyi çalkalayarak malzemeyi iyice karıştırmak gerekir. Köpüğü çalkaladıktan sonra şişeyi dik bir pozisyonda tutarak saçınıza sıkabilirsiniz. Saçınızın her yerin eşit miktarda köpük ulaşması için saçınızı tutamlara ayırabilirsiniz. Daha sonra saç köklerine de uygulama yapabilirsiniz.

Köpüğü saçınıza sıktıktan sonra tam olarak dağıldığından emin olmalısınız. Bunun için ellerinizi ve parmaklarınızı nazikçe saçınızda gezdirerek köpüğün tam olarak dağılmasını sağlayabilirsiniz. Ayrıca geniş dişli bir tarak yardımıyla da köpüğü kolayca dağıtmanız mümkün.

Köpüğün saçlarınızın her yerine eşit olarak dağılmasını sağladıktan sonra kurutma işlemine geçebilirsiniz. Saç köpüğü kuruduğu zaman saçınızın havalanır. Bunun için saç kurutma makinesinden faydalanabilirsiniz. Ayrıca saç köklerini kuruttuğunuzda arzu ettiğiniz şekli daha uzun süre koruyabilirsiniz.

Son olarak hacim kazandırdığınız saçlarınıza istediğiniz şekli verebilirsiniz. Şekillendirme işleminde tarak, fırça veya saç kurutma makinesinden yararlanabilirsiniz. Bu araçlar yardımıyla saçlarınızı istediğiniz görünüme kolaylıkla kavuşturabilirsiniz. Saçınız hassas durumdaysa zarar verme olasılığı düşük olan tarakları kullanmanızı ve saç kurutma makinesinin ısı ayarını düşürerek şekillendirme yapmanızı tavsiye ederiz.

Saç Köpüğü Saç Diplerine Uygulanır mı?

  

Saç köpüğünün doğru uygulanması kişiden kişiye ve saçın özelliklerine göre değişiklik gösterir. Saçlarınızın hacim kazanmasını istiyorsanız ürünü saç diplerine de bir miktar sürmelisiniz. Özellikle düz saçlarda diplere yapılan uygulama sayesinde kabarık bir görünüm elde etmek kolaylaşır. Dağınık ve işlemden geçmemiş bir doğallık sunan görünüm için ürünü saçınızın uç kısımlarına da sürmelisiniz. Köpüğü saçınızın ister diplerine ister uç kısımlarına sürün köpük sayesinde saçınızı kolayca şekillendirebilirsiniz.

Saç stilinizi yansıtmanıza fırsat veren saç şekillendiriciler arasında özel bir yeri olan köpükler, kusursuz ve çarpıcı bir görünüm elde etmenizi sağlar. Farklı saç tiplerine ve bakım özelliklerine göre formüle edilen pek çok saç köpüğü alternatifine Beymen güvencesiyle sahip olabilirsiniz.

Devamını Gizle    

 

    
    
   

{{customPopupTitle}}