Sipariş Takibi Kampanyalar The ONE Servisler

Saç Bakımı

({{filteredProducts.total}} Ürün)

Marlies Möller Allround Hair Brush

2.655 TL
SEPETTE 2.389,50 TL

Marlies Möller Allround Comb

1.350 TL
SEPETTE 1.215 TL
Saçlarımız, vücudumuzun belki de bakıma en ihtiyacı olan yeri. Bunun en önemli nedeni ise stilimizin üzerindeki etkisi. Kadın ya da erkek fark etmeksizin, bir görünüşü şüphesiz ki saçlar değiştiriyor. Kestirmek, rengini değiştirmek, farklı modellere sokmak gibi işlemler bir anda havanızı değiştirip sizi bambaşka stillere sokabiliyor. Saçları değişikliğe uğrattığınız gibi, onlara iyi bakmak da çok önemli. Çabuk yıpranan saçlara ne kadar işlem uygulanırsa, o kadar güçsüzleşirler; ne kadar iyi bakılırsa da o kadar çabuk toparlanırlar. Saç temizliği, saç bakımı ve saç şekillendirmesi için piyasada pek çok ürün var. Saç bakımında kullanabileceğiniz her türlü ürünün en kalitelilerini Beymen.com’da bulabilirsiniz. Filtreleme özelliğinden faydalanarak aradığınız ürünlere daha hızlı ve kolay ulaşabilir, online alışverişin tadını çıkarabilirsiniz. Devamını Göster

Saç Bakım Ürünleri

Saç bakım ürünleri için öncelik her zaman temizlik olmalı. İyice arınmayan ve yeteri kadar temizlenmeyen saç her zaman kötü bir görüntüye sebep olur. Kendi saç tipinize göre saç temizlik ürünlerinizi seçebilirsiniz. Yağlı saçlar, kuru saçlar ya da kepek sorunu olanlar; her sorun için farklı bir şampuan bulunabilir ve bu sorunlar giderilebilir. İyi bir şampuandan sonra, iyi bir saç kremi olmazsa olmaz. Saçın kolayca taranmasını, şekil almasını ve nemlenmesini sağlayan kremler, saçlarınıza daha sağlıklı bir görüntü veriyor.

Saç kremlerinin yetmediği zamanlarda ise saç maskeleri imdada yetişiyor. Yoğun nem veren ve saçtaki sorunların daha hızlı giderilmesini sağlayan maskeler belli aralıklarla uygulandığında saçın kalitesini artırıyor. Banyodan sonra saça sürülen serumlar da saç bakımınızı bir tık öteye taşıyan ürünlerden biri. Özellikle yağlı serumlar, kuru saçları nemlendirmek ve saç kırılmalarını önlemek için birebir. Isıdan koruyucu spreylerin yanı sıra, fön suları da saç kuruturken saçınızın daha az zarar görmelerini sağlıyor.

Saç bakımında temizlik ürünleri kadar şekillendiriciler de oldukça önemli. İnsanın stilini yansıtan, modunu değiştiren ve kombinleri tamamlayan saçları şekillendirmek için, artık pek çok ürün mevcut. Isı kullanmadan saçı denizden çıkmış gibi gösteren deniz tuzu spreyleri, saçı hacimlendirmek ya da banyo yapamadığınız zamanlarda saçınızdaki yağı almak için kullanılan saç pudraları, ihtiyaca göre farklı tutuşlara sahip jöleler ve spreyler, saç parlatıcı ürünler, şekil vermeye yardımcı olan ve saçınıza daha az hasar veren kompakt taraklar… Saçın ihtiyacı, durumu ve isteğinize göre seçebileceğiniz bu ürünlerle her zaman kuaförden çıkmış gibi bir görüntü elde etmeniz mümkün.

Saç Bakım Ürünleri Markaları

Günümüzde saç ürünlerine talebe paralel olarak marka sayısı da artıyor. Kadın saç bakım ürünleri ne kadar fazlaysa, erkek saç bakımı ürünleri de bir o kadar çeşitli. Şampuanlar, saç kremleri, maskeler, şekillendiriciler, aksesuarlar… Aradığınız pek çok ürüne Beymen.com ayrıcalıklarıyla sahip olabilirsiniz. Saç bakımında ürün kalitesi, önemsenen kriterlerden biri. Şampuanlarda doğal içerik aranırken, kremlerde ya da maskelerde en çabuk etki edecek içeriklere dikkat ediliyor.

Saç bakımında en iyi markalardan Sachajuan, farklı ihtiyaçlara yönelik ürün çeşitliliğiyle göz dolduran markalardan biri. Tasarımcı markalardan Balmain ise saç ürünlerinde yaptığı atakla dikkat çekiyor. Balmain saç ürünleri şampuanlardan şekillendiricilere, hatta altın kaplamalı taraklara oldukça geniş bir skalaya sahip. Organik ve temiz içerikleriyle Garage Organics, saç konusunda her türlü isteklerinize cevap verebilecek ürünleriyle Cowshed, unisex kullanım için ideal olan seçenekleriyle David Mallet, saçı kırmayan ve en az hasarı veren taraklarıyla Tangle Teezer, kalıcı ve değişik kokularıyla parfümleri saçlarınıza taşıyan Xerjoff tercih edebileceğiniz markalardan birkaçı.
Devamını Gizle

{{customPopupTitle}}