Sipariş Takibi Kampanyalar The ONE Servisler

Yves Saint Laurent Parfüm

({{filteredProducts.total}} Ürün)

Tasarımcısının adını taşıyan Yves Saint Laurent, Fransız haute couture stilinin benzersiz tasarımlarına imza atarak kendini farklı bir evrene konumlandırıyor. Kozmetik ürünlerindeki Parizyen tavrını parfüm tasarımlarına da yansıtan marka trend belirleyici pozisyonunu koruyor. Artık her biri ikonik birer stil ögesine dönüşen Yves Saint Laurent parfüm çeşitleri erkek ve kadınları modern bir dünyanın içine çekiyor.

Yves Saint Laurent olağanüstü bir parfüm yelpazesiyle kişiliğinin keşfedilmemiş özelliklerini açığa çıkarmak isteyenleri bekliyor. Parfüm meraklılarına sunacak çok şeyi olan marka, seksi ve karşı konulmaz kokulardan taze ve çiçeksi notalara kadar doğa harikalarını nitelikli bir uyumla bir araya getiriyor. Yüksek kaliteli bileşenleriyle yaz veya kış, gündüz veya gece fark etmeden zamana meydan okuyan karışımlara imza atıyor. Önceden belirlenmiş sınırlara hapsolmak istemeyenler için tasarlanan Yves Saint Laurent parfüm çeşitleri Beymen.com’un fırsatlarla dolu dünyasında sizi bekliyor.

Devamını Göster
 

Özgürlüğe İlk Adım: Yves Saint Laurent Kadın Parfüm Çeşitleri

Hem resmi hem de günlük etkinlikler için parfüm koleksiyonları oluşturan Yves Saint Laurent, yüksek stil mirasını kadın kokularında cömertçe kullanıyor. Her buluşmada yeni bir macera, yeni bir şehvet yaşatan marka, duygusal izlenimler yaratmaktan vazgeçmiyor. Zarafetiyle dikkat çekmek isteyen kadın tenini hassas bir incelikle sarmalayan Yves Saint Laurent parfümleri seçkin zevklere hitap ediyor.

Yves Saint Laurent Libre parfümü adından da anlaşılacağı üzere ışıltılı ve zarif kokusuyla özgürlüğü kucaklıyor. Modern kadını simgelemek için tasarlanan bu eşsiz karışım sıcak meyvelerin, çiçek esintilerinin ve misk notalarının kusursuz bir dengesini sunuyor. Markanın parfüm repertuarına henüz yeni eklenmiş bir koku olmasına rağmen, en popüler seçeneklerin başında geliyor. Oyunu kendi kurallarına göre oynayanların tercih ettiği Yves Laurent Libre parfüm tasarımıyla özgürlüğün tadını çıkarabilirsiniz.

Yves Saint Laurent 20. yüzyıl klasiklerini yeniden gündeme getiriyor. Black Opium parfüm serisiyle karanlık ve gizemli yönünü yansıtan marka, bu tavrını şişe tasarımıyla açıkça belli ediyor. Alanında uzman çok sayıda parfümörün bir araya gelerek oluşturduğu Black Opium kadın parfüm serisi gurme zevkleri harekete geçiren notalar taşıyor. Armut, koyu kahve ve beyaz çiçeklerin yanı sıra vanilyanın belirgin çıkışı da dikkat çekiyor. Tatlı aromaları çiçek ferahlığıyla dengeleyen bu başyapıt teniyle aşk yaşayanları bekliyor.

Hareketli ve Erkeksi: Yves Saint Laurent Erkek Parfüm Çeşitleri

Yves Saint Laurent erkek parfüm koleksiyonu cazibe alanını genişletmek isteyen erkekler için adımları takip eden kokularla öne çıkıyor. Maskülen vurgularla dikkat çeken erkek parfüm tasarımları özellikle klasik ve modern arasındaki çizgide gidip gelenleri yansıtıyor. Belirli bir alana hapsolmak istemeyen özgür erkeklere atfedilen bir Yves Saint Laurent erkek parfümü arıyorsanız, markanın koku arşivinde beklentilerinizi karşılayan birçok seçenek yer alıyor.

Altıgen formundaki şişe kapaklarıyla ikonik bir görünüm sunan L’Homme parfüm serisi markanın en popüler erkek kokularını taşıyor. Yüksek satış rakamlarıyla etkisini giderek artıran La Nuit de L’Homme kokusu dominant bir karakterle ortaya çıkıyor. Üst notalarında eşsiz bir kakule, orta notalarında bergamot, sedir ve lavanta bulunduran bu dengeli karışım, kapanışı ise vetiver ve kimyonun ahenkli dansıyla yapıyor.

Müthiş bir yaz senfonisi yaratarak iltifatı hak eden Y Men parfümü markanın erkeklere armağan ettiği en özel kokuların başında geliyor. İmza kokusu olma potansiyeli taşıyan bu erkek parfümü ile karakterinizin canlı, dinamik ve sportif yönlerini vurgulayabilirsiniz. Açılışta greyfurt, bergamot ve zencefil kompozisyonuyla dikkat çeken Y Men parfüm çeşidi kakao ve sedir ağacı notalarıyla dengeleyici bir dokunuş yapıyor.

Devamını Gizle

{{customPopupTitle}}