Sipariş Takibi Kampanyalar The ONE Servisler

Hermès Parfüm

({{filteredProducts.total}} Ürün)

Dünyanın en eski tasarım evlerinden biri olan Hermes, kurulduğu 1837 yılında olduğu gibi bugün de zengin mirasını, rafine el sanatlarını ve kaliteyi yansıtıyor. Lüks ve prestiji simgeleyen marka, imaj yerine ürüne odaklanan bir felsefeyi benimsiyor. Nitelikli zanaat ve sanatsal duyarlılıkla geliştirdiği formüllerle 1930’lardan beri parfümlerle iç içe bir tarihin yansımalarını sunuyor. Kozmetik dünyasındaki benzersiz bilgi birikimi ve yaratıcı stilin ürünü olan Hermes parfümleri erkek ve kadınları balta girmemiş ormanların keşfine çıkarıyor.

Devamını Göster
 

Yeryüzünü Yansıtan Bir Yaşam Döngüsü: Terre d’Hermes Parfüm Tasarımı

Alışılmış kokulara karşı başlı başına bir meydan okuma… 2006 yılında oluşturulan Terre d’Hermes parfüm ürünü markanın en popüler kreasyonları arasında yer alıyor. Formülündeki içeriklerle yalnızca belirli bir bölgeyi anlatan bir metafor yaratmayı amaçlayan bu özel karışım, bitkisel ve mineral elementler içeriyor. Odunsu ve baharatlı bir koku olmasına rağmen, farklı ailelerden gelen ahenkli notaların zengin bir kompozisyonunu temsil ediyor. Bazen sıcak ve ağır, bazen de yumuşak ve taze aromalarla baş döndüren Terre d’Hermes erkek parfüm çeşitleri arasında kendine özgü hikayesiyle öne çıkıyor.

Şişe tasarımındaki çizgilerle güneşin toprağın derinliklerine gönderdiği ışınları sembolize eden Terre d’Hermes, insanın doğayla olan etkileşimini, yeryüzüne olan tutkusunu anlatıyor. Taze portakal ve greyfurt narenciyeleriyle açılan bu eşsiz Hermes parfümü, dikkat çekici derecede bir canlılık aşılıyor. Birkaç saniye sonra kalp notalarındaki biber ve sardunya aromalarıyla zenginleşen Terre d’Hermes, temel notalarında ise sedir ağacı, paçuli, benzoin ve vetiver esintileriyle bütünleşiyor. Teninizi kavurucu bir güneşin altında olgunlaşan meyveler, kurumuş toprak ve tozlanmış kayalarla tanıştırmak istiyorsanız, Terre d’Hermes parfüm tasarımı sizleri bekliyor.

Hermes Erkek Parfüm Çeşitleri ile Fantastik Bir Evrene Yolculuk

Özgüveni yüksek, stil sahibi ve cazibeli erkekler için oluşturulan Hermes erkek parfüm çeşitleri büyülü gerçeklilik evrenine geri dönüşü olmayan bir yolculuğun biletini kesiyor. Kayıp rıhtımlarda kendini yeniden keşfetmenin yollarını öğreten bilge bir rehber arıyorsanız, ihtiyacınız olan Hermes parfüm erkek koleksiyonlarında sizi bekliyor. Un Jardin sur la Lagune parfüm tasarımı birbirinden haberi dahi olmayan odunsu ve çiçeksi tabiat harikalarını tek bir şişede buluşturuyor. Doğanın verdiği ilhamla erkekleri heyecan verici bir deneyimin içine sürükleyen bu özel koleksiyon karakterinin gizli yönlerini keşfetmenin en rafine halini yaşatıyor.

Seçkin Zevklere Hitap Eden Hermes Kadın Parfüm Çeşitleri

Cesur, cüretkar ve enerjik aromalarla öne çıkan Hermes kadın parfümleri yerleşik kurallara özgürlükçü bir başkaldırıyı organize ediyor. Modern ve güçlü kadına dair ne varsa, tendeki yansımalarını en saf haliyle sunan markanın kadın parfüm koleksiyonlarında çok sayıda popüler seri yer alıyor.

Twilly d’Hermes kadın parfüm tasarımıyla tılsımlı bir büyünün gizemini açığa çıkaran marka, ruhu hep genç kalanlar için baştan çıkarıcılığın formülünü sunuyor. Rönesans’ta saygın genç hanımların sümbülteber bahçelerinde yürümeleri yasaktı; çünkü ağırbaşlı değildi. Erotizmini ve sarhoş edici gücünü sümbülteberden alan Twilly Hermes parfüm çeşidi tam bir ‘femme fatale’ kokusu. İlk görüşte aşk hikayelerine konu olan bu benzersiz karışım ferahlatıcı zencefille açılıp, sümbülteber çiçekleriyle zirveye ulaşarak kapanışı sandal ağacının odunsu doğallığıyla taçlandırıyor.

Feminenliğin özünü ortaya çıkaran Hermes kadın parfüm çeşitleri sır dolu diyalogların sessizliğine gömülüyor. Jour d’Hermes parfüm kullananlar tarafından çoktan keşfedilmiş olan bu ayrıcalık, şimdi bu serüvene henüz dahil olmamış kadınları bekliyor. Tenle temas ettiği andan itibaren kelimelerin anlamını yitirdiği, duyusal metaforların havada uçuştuğu bu koku gizemli kadınların güzelliğine ışık tutuyor. Yasemin, gül ve sümbülteber ile çiçek buketlerinin canlılığıyla coşan Jour d’Hermes, gökkuşağının eksik renklerini greyfurt, limon, tatlı bezelye ve miskle tamamlıyor.

Devamını Gizle

 

{{customPopupTitle}}